x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Klarstein Vinsider 36 - Wijnkoelkast - 36 Flessen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Klarstein Vinsider 36 - Wijnkoelkast - 36 Flessen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Klarstein Vinsider 36 - Wijnkoelkast - 36 Flessen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Klarstein Vinsider 36 - Wijnkoelkast - 36 Flessen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199417409.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218591983.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222077146.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218592149.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218592153.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Vinsider 36 - Wijnkoelkast - 36 Flessen Vinsider 36 - Wijnkoelkast - 36 Flessen Vinsider 36 - Wijnkoelkast - 36 Flessen De Vinsider 36 wijnkoelkast van Klarstein: Een optimale opslag van de wijn garandeert het beste drinkplezier! Je kunt 36 flessen van de fijnste wijn op de ideale, gewenste drinktemperatuur brengen, langdurig bewaren en presenteren met de edele wijnklimaatkast met 2 zones. De glazen deur met panoramavenster en de beschrijfbare schappen zorgen voor een goed overzicht, terwijl de flessen optimaal beschermd zijn tegen vibraties en lichtinval. Rode en witte wijnen tegelijk koelen en optimaal bewar... (1)
  • 04060656154843
2
deal
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver
  • 749.99 829.99 EUR 2
    2
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      85 liter inhoud: ruime ingebouwde wijnkoelkast, 2 koelzones: instelbaar van 5 - 22 °C, 36 flessen wijn: optimale opslagruimte, Leddisplay...
      749.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Klarstein.nl Klarstein.nl
      De Vinsider 36 wijnkoelkast van Klarstein: Een optimale opslag van de wijn garandeert het beste drinkplezier! Je kunt 36 flessen van de f...
      749.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226610890.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226637728.jpg?ts=1
      Vinata Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Een wijn klimaatkast is onmisbaar voor iedere wijnliefhebber. Een echte Eyecatcher! Naast een optimale smaakbeleving van uw wijn wilt u deze natuurlijk ook met trots kunnen uitserveren. Hiervoor hebben wij een ruime selectie aan wijnaccessoires samengesteld die dit mogelijk maken. Op werkdagen voor 16:00 uur besteld = volgende werkdag geleverd! Wijnkasten geschikt voor inbouw, onderbouw en vrijstaand., Gewicht: 63.272669194 Pond, Fabrikant: Vinata (1)
      Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen
      • 08719172419276
      3
    • Liebherr WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232940520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135486185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135486118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135486059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133149912.jpg?ts=1
      Liebherr Liebherr WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+ WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+ WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+ Specificaties: Energieklasse: A Temperatuurbereik: +5C tot +20C buitenmaten: 700x742x1650(h)mm binnenmaten: 587x585x1370(h)mm Energiekosten per jaar: € 38 Energieverbruik per jaar: 171 kWh Netto inhoud totaal: 435 l Bruto inhoud koeldeel: 478 l Netto inhoud koeldeel: 435 l waarvan Wijn: 435 l Klimaatklasse: SN-ST Geluidsniveau: 41 dB Spanning: 220/240 V Aansluitwaarde: 1,2 A Koelmiddel: R600a Behuizing: Terra Kleur deur: Terra Isolatieglasdeur met UV coating Lengte aansluitsnoer: 200 cm Aanta... (2)
      Liebherr WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+
      • 09005382188538
      • 998456551
      • 4426799
      2
    • Haier WS171GA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204589105.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204589273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204589270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204589263.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136117691.jpg?ts=1
      Haier Haier WS171GA WS171GA WS171GA In de energiezuinige Haier WS171GA passen maar liefst 117 flessen rode of witte wijn die je verdeelt over 7 houten wijnrekken. Hij heeft 1 temperatuurzone die je instelt tussen de 5 en 20 graden Celsius. Door de glazen deur zie je in één oogopslag of je favoriete flessen wijn nog op voorraad zijn. Het open deur alarm geeft je een seintje wanneer de temperatuur ongewenst oploopt. Schijnt overdag de zon op je wijnklimaatkast? Met het uv-filter in de glazen deur blijven de geurige aroma's van je... (3)
      Haier WS171GA
      • 06930265372823
      • WS171GA
      • 34004092
      2
    • Liebherr EWTgb 1683
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140879317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135489638.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135489559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135489879.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135489529.jpg?ts=1
      Liebherr Liebherr EWTgb 1683 EWTgb 1683 EWTgb 1683 Liebherr EWTGW 1683 Ingebouwd Compressorwijnkoeler Grijs 33fles(sen) A (1)
      Liebherr EWTgb 1683
      • 09005382189399
      • 09005382189337
      • 5039893
      • EWTGB 1683-20
      • 5039920
      • EWTgb 1683-20
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 749.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 749.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 749.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 749.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 749.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 749.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 749.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 799.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 799.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 849.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 749.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 749.99
    • partner@vergelijk.nl