x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Klarstein Vinovilla Grande 162 Built-In Duo Onyx Edition wijnkoelkast 425 liter 162 fl.

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Klarstein Vinovilla Grande 162 Built-In Duo Onyx Edition wijnkoelkast 425 liter 162 fl.
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Klarstein Vinovilla Grande 162 Built-In Duo Onyx Edition wijnkoelkast 425 liter 162 fl.
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Klarstein Vinovilla Grande 162 Built-In Duo Onyx Edition wijnkoelkast 425 liter 162 fl.
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157571461.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227198248.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227198247.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227198246.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Vinovilla Grande 162 Built-In Duo Onyx Edition wijnkoelkast 425 liter 162 fl. Vinovilla Grande 162 Built-In Duo Onyx Edition wijnkoelkast 425 liter 162 fl. Vinovilla Grande 162 Built-In Duo Onyx Edition wijnkoelkast 425 liter 162 fl. Elegant design en kleurrijke presentatie: de Klarstein Vinovilla Grande 162 Built-in Duo Onyx Edition twee zones wijnkoelkast bewaart, koelt en presenteert jouw edele wijnvoorraad op een bijzondere manier. Dankzij de panorama glazen deur en de binnenverlichting in 3 kleuren tover je een elegante ambiance tevoorschijn waarbij alleen al de aanblik het hoogste genot belooft. Twee koelzones met verschillende temperaturen stellen je in staat witte en rode wijnen tegelijkertijd optimaal te bewaren en te koelen. De ruime wijnkoeler wordt geperfectioneerd door het feit dat je ook je wijnglazen er stijlvol in kunt koelen. Voor gekoeld wijngenot van een klasse apart: de Vinovilla Grande 162 Built-in Duo Onyx Edition wijnkoelkast van Klarstein. (1)
  • 04060656157783
2
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 1719.99 1949.99 EUR 2
    2
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      Perfecte presentatie: wijnkoelkast met panorama glazen deur, Flexibel: vrijstaand gebruik of voor inbouw, In het licht: binnenverlichting...
      1719.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Klarstein.nl Klarstein.nl
      Elegant design en kleurrijke presentatie: de Klarstein Vinovilla Grande 162 Built-in Duo Onyx Edition twee zones wijnkoelkast bewaart, ko...
      1719.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Electrolux Wijnkoelkast | Model KBW5T | Inbouw | Zwart | 18 fles(sen)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204725495.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204725512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204725509.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204725511.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204725510.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux Wijnkoelkast | Model KBW5T | Inbouw | Zwart | 18 fles(sen) Wijnkoelkast | Model KBW5T | Inbouw | Zwart | 18 fles(sen) Wijnkoelkast | Model KBW5T | Inbouw | Zwart | 18 fles(sen) Electrolux Wijnkoelkast | Model KBW5T | Inbouw | Zwart | 18 fles(sen) (1)
      Electrolux Wijnkoelkast | Model KBW5T | Inbouw | Zwart | 18 fles(sen)
      • 07332543665600
      • 923 421 112
      1
    • Liebherr EWTGW 3583-21
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175333420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168808068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175333491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175333490.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175333486.jpg?ts=1
      Liebherr Liebherr EWTGW 3583-21 EWTGW 3583-21 EWTGW 3583-21 83 flessen op drinktemperatuur bewaren De Liebherr EWTgw 3583 met TipOpen deurtechniek is ideaal in gebruik, ook in greeploze keukens. Maximaal 83 flessen rode en witte wijnen op perfecte drinktemperatuur bewaren dankzij 2 apart regelbare zones. Inbouwmodel met beukenhouten plateaus op telescooprails, dimbare LED-verlichting en SoftSystem deursluiting. Perfect voor greeploze de keuken. TipOpen deurbediening Perfect overzicht en toegang tot de wijn. Uittrekplateau op telescooprails Zacht sluiten garantie. SoftSystem Extra attentiewaarde. 1 Presentatieplateau Rode en witte wijn op ideale drinktemperatuur. 2 Apart instelbare temperatuurzones Temperatuur eenvoudig af te lezen. LC digitaal temperatuurdisplay Regelbare luchtvochtgheid. Inschakelbare ventilator Geschikt voor al uw wijnen. Temperatuurbereik +5°C tot +20°C Perfecte luchtkwaliteit. FreshAir koolfilter Perfect overzicht, veilig en beschermd. Isolatieglasdeur met UV bescherming Optimaal benutten van de ruimte. Beukenhouten draagpl (1)
      Liebherr EWTGW 3583-21
      • 09005382234150
      • EWTgw 3583-21
      • EWTgw358321001
      3
      deal
    • Siemens KW16KATGA iQ500 wijnkoelkast
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231359477.jpg?ts=1
      Siemens Siemens KW16KATGA iQ500 wijnkoelkast KW16KATGA iQ500 wijnkoelkast KW16KATGA iQ500 wijnkoelkast Siemens KW16KATGA iQ500 wijnkoelkast (6)
      Siemens KW16KATGA iQ500 wijnkoelkast
      • 04242003878408
      • KW16KATGA
      2
      deal
    • NEFF KU9202HF0 Neff onderbouw wijnkoelkast
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227176341.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234097170.jpg?ts=1
      NEFF NEFF KU9202HF0 Neff onderbouw wijnkoelkast KU9202HF0 Neff onderbouw wijnkoelkast KU9202HF0 Neff onderbouw wijnkoelkast NEFF Wijnklimaatkast KU9202HF0, 81,8 cm x 29,8 cm (1)
      NEFF KU9202HF0 Neff onderbouw wijnkoelkast
      • 04242004255482
      • KU9202HF0
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 1599.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1599.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1599.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1649.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 1661.85
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 1661.85
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1661.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1719.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 1949.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 1949.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1949.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1949.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1949.99
    • partner@vergelijk.nl