x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Climadiff PCLP160

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Climadiff PCLP160
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Climadiff PCLP160
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Climadiff PCLP160
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167397024.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167397046.jpg?ts=1
Climadiff Climadiff PCLP160 PCLP160 PCLP160 Climadiff PCLP160 - Wijnklimaatkast - Polyvalent Premium (160 flessen) Energieklasse A (1)
  • 03595320105025
  • PCLP160
2
  • Technische details
    • Flessen-capaciteit: 160 Stuks
    • Jaarlijks energie consumptie: 162 kWu
    • Kleur behuizing: Zwart
    • Klimaatklasse: t
    • Soort lamp: LED
  • Prestatie
    • Aantal temperatuur zones: 1
  • Design
    • Aantal schappen: 4
    • Aantal compressoren: 1
    • Aantal deuren: 1
    • Deurscharnieren: Rechts
    • Kleur binnenkant: Zwart
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 59.5 cm
    • Diepte: 71 cm
    • Hoogte: 129.4 cm
    • Gewicht: 52 kg
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 43 dB
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
    • Netbelasting: 150 Watt
  • Ergonomie
    • Verlichting binnenin: Ja
    • Verstelbare voeten: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Beveiliging
    • Device lock: Ja
  • Koeling
    • Koelmiddel: R600a
  • Koelkast
    • Luchtbevochtigingsfunctie: Ja
  • Overig
    • Ingebouwde vriezer: Nee
    • Type koelkast: Koelkasten
  • 879.00 999.00 EUR 2
    2
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      879.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Climadiff PCLP160 - Wijnklimaatkast - Polyvalent Premium (160 flessen) Energieklasse A999.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Vinovilla 17 Built-In Duo twee zones wijnkoelkast 53l 17 fl. 3-kleuren glazen deur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157571143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227198254.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227198256.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227198255.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Vinovilla 17 Built-In Duo twee zones wijnkoelkast 53l 17 fl. 3-kleuren glazen deur Vinovilla 17 Built-In Duo twee zones wijnkoelkast 53l 17 fl. 3-kleuren glazen deur Vinovilla 17 Built-In Duo twee zones wijnkoelkast 53l 17 fl. 3-kleuren glazen deur Elegant design en kleurrijke presentatie: de Klarstein Vinovilla 17 Built-In Duo Wijnkoelkast met dubbele zone past dankzij zijn slanke design in bijna elke ruimte! De temperatuur in zijn twee zones kun je apart instellen, zodat een gelijktijdige opslag van rode en witte wijnen mogelijk is. Maar ook champagne, mousserende wijnen, schuimwijn of andere delicate druppels kunnen in de wijnklimaatkast lang en optimaal worden bewaard. Naast de beste bewaar- en koelcondities biedt hij je wijncollectie een extravagant podium: achter glas presenteren de flessen zich prachtig - verlicht in rood, blauw of wit. (1)
      Klarstein Vinovilla 17 Built-In Duo twee zones wijnkoelkast 53l 17 fl. 3-kleuren glazen deur
      • 04060656227035
      2
    • Klarstein Reserva 8 Uno wijnkoelkast 23 liter 8 flessen 11-18 °C 26 dB rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218593221.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183388538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218596760.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218596761.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218596758.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Reserva 8 Uno wijnkoelkast 23 liter 8 flessen 11-18 °C 26 dB rvs Reserva 8 Uno wijnkoelkast 23 liter 8 flessen 11-18 °C 26 dB rvs Reserva 8 Uno wijnkoelkast 23 liter 8 flessen 11-18 °C 26 dB rvs Blikvanger in de woning:edele counter top mini-wijnkoelkast met panorama-glasdeur, De kleine genotkoeler:23 liter bruikbare inhoud voor maximaal 8 flessen wijn in een koelzone, Eenvoudig:ongecompliceerde bediening per touch-bedieningspaneel met digitale LC-display aan de buitenkant van de deur, Fluisterstil:nauwelijks hoorbaar geluid van slechts 26 dB, Goed gekoeld:instelbare temperaturen van 11 tot 18 °C voor alle soorten wijn, Flexibel opgeborgen: op vier niveaus met uitneembare metalen platen, Alles in één oogopslag: goed verlicht door witte LED-binnenverlichting (1)
      Klarstein Reserva 8 Uno wijnkoelkast 23 liter 8 flessen 11-18 °C 26 dB rvs
      • 04060656449536
      2
    • Concept VTE3012 wijnkoeler Thermo-elektrische wijnkoeler Vrijstaand Zwart 12 fles(sen)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243692046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243692085.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243692087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243692086.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243692090.jpg?ts=1
      Concept Concept VTE3012 wijnkoeler Thermo-elektrische wijnkoeler Vrijstaand Zwart 12 fles(sen) VTE3012 wijnkoeler Thermo-elektrische wijnkoeler Vrijstaand Zwart 12 fles(sen) VTE3012 wijnkoeler Thermo-elektrische wijnkoeler Vrijstaand Zwart 12 fles(sen) Concept VTE3012 Thermo-Elektrische Wijnkoeler (1)
      Concept VTE3012 wijnkoeler Thermo-elektrische wijnkoeler Vrijstaand Zwart 12 fles(sen)
      • 08595631011720
      • VTE3012
      2
    • Klarstein Barossa 34 Duo wijnkoelkast 34 flessen 80 liter 2 zones touch bediening
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157572237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218597362.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218597358.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218597360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218597364.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Barossa 34 Duo wijnkoelkast 34 flessen 80 liter 2 zones touch bediening Barossa 34 Duo wijnkoelkast 34 flessen 80 liter 2 zones touch bediening Barossa 34 Duo wijnkoelkast 34 flessen 80 liter 2 zones touch bediening Elegante presentatie: luxueuze, zwarte wijnkoelkast, Twee zones: afzonderlijk instelbare temperaturen van 5 tot 12 of 12 tot 18 °C, Voor fijnproevers: 34 flessen wijn op vijf houten schappen (1)
      Klarstein Barossa 34 Duo wijnkoelkast 34 flessen 80 liter 2 zones touch bediening
      • 04060656106286
      2
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 829.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 829.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 879.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 879.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 879.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 879.00
    • partner@vergelijk.nl