x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

CAVISS S130GBE4

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews CAVISS S130GBE4
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties CAVISS S130GBE4
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
CAVISS S130GBE4
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175339389.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123284786.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123284787.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123284784.jpg?ts=1
CAVISS CAVISS S130GBE4 S130GBE4 S130GBE4 Caviss S130GBE4 - Wijnkoelkast - 30 flessen (1)
  • 03260449044325
  • S130GBE4
1
  • Technische details
    • Flessen-capaciteit: 30 Stuks
    • Energieklasse product: G
    • ECO mode: Nee
    • Jaarlijks energie consumptie: 129 kWu
    • Klimaatklasse: n-st
    • Verstelbare temperatuur: Ja
  • Prestatie
    • Aantal temperatuur zones: 1
    • Antivibratiesysteem: Ja
    • Totale brutocapaciteit: 115 L
  • Design
    • Aantal schappen: 4
    • Aantal compressoren: 1
    • Aantal deuren: 1
    • Deurscharnieren: Rechts
    • Kleur binnenkant: Zwart
    • Kleur: Zwart
    • Vingerafdrukbestendig: Nee
  • Capaciteit
    • Totale nettocapaciteit: 112 L
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 48 cm
    • Diepte: 60.5 cm
    • Hoogte: 83 cm
    • Gewicht: 31 kg
  • Functies
    • Extra functies koelkast: Anti vibratie systeem
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 40 dB
  • Ergonomie
    • Verlichting binnenin: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Beveiliging
    • Deur open alarm: Nee
  • Overig
    • Ingebouwde vriezer: Nee
  • 499.00 499.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Caviss S130GBE4 - Wijnkoelkast - 30 flessen499.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Polar Gekoelde vitrine wit 68 liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147751884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162503520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162503518.jpg?ts=1
      Polar Polar Gekoelde vitrine wit 68 liter Gekoelde vitrine wit 68 liter Gekoelde vitrine wit 68 liter Specificaties Capaciteit 68 liter / 2.2 cuft. Afmetingen 885 (H) x 428 (W) x 386 (D) mm Afwerking - extern Wit Power Type 220-240V, 0.4A Koelmiddel R600a Temperatuurbereik 2 ° C tot 12 ° C Voltage 230V Garantie 2 jaar On-Site Parts & Labor Gewicht 33kg Stijlvol verlicht interieur Compleet met 3 hoogte verstelbare planken Verstelbare thermostaat Ideaal voor point of sale impuls aankopen Gemaakt van ABS en PVC Let op, dit artikel overschrijdt 30kg en bijgevolg kan onze luchtvaartmaatschappij bijstand bij de levering nodig hebben Omgevingstemperatuurbereik: 16 ° C tot 32 ° C (1)
      Polar Gekoelde vitrine wit 68 liter
      • 05050984081378
      1
      deal
    • Liebherr WKt 6451-21
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102298411.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135485239.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135485252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135485235.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135485255.jpg?ts=1
      Liebherr Liebherr WKt 6451-21 WKt 6451-21 WKt 6451-21 Specificaties: Energiekosten per jaar: € 27 Energieklasse: A++ Buitenmaten: 747x759x1930(h)mm binnenmaten: 615x560x1700(h)mm Energieverbruik per jaar: 118 kWh Netto inhoud totaal: 625 l Bruto inhoud koeldeel: 666 l Netto inhoud koeldeel: 625 l waarvan Wijn: 625 l Klimaatklasse: SN-T Geluidsniveau: 41 dB Spanning: 220/240 V Aansluitwaarde: 2A Koelmiddel: R600a Behuizing: Terra Kleur deur: Terra Lengte aansluitsnoer: 240 cm Aantal compressoren: 1 Aantal temperatuurzones: 1 Aantal apart instelbare temperatuurzones: 1 Aantal draagplateaus wijn: 6 Materiaal draagplateaus: Acaciahouten draagplateaus Verlichting: LED verlichting Trillingsvrije ophanging compressor: Ja Aantal actieve koolfilters: 1 Cliplabels: Ja (1)
      Liebherr WKt 6451-21
      • 09005382180471
      • 09005382150474
      • WKT6451-20
      • WKt 6451-21
      • WKT 6451-20
      1
      deal
    • Climadiff CLI24 Zwart/Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76541317.jpg?ts=1
      Climadiff Climadiff CLI24 Zwart/Wit CLI24 Zwart/Wit CLI24 Zwart/Wit De CLI24 wijnkoelkast van het gerenommeerde merk Climadiff is geschikt voor inbouw. De afmetingen van deze kast zijn 59,2 x 60,8 x 45,9 centimeter en hij is... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Climadiff CLI24 Zwart/Wit
      • 03595320102918
      • CLI24
      2
    • Severin KS9878 Wijnkoeler wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121572243.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169921341.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210329921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175682409.jpg?ts=1
      Severin Severin KS9878 Wijnkoeler wit KS9878 Wijnkoeler wit KS9878 Wijnkoeler wit Flessenkoeler - vrijstaand - 145cm - E - 275l - 43 dB (1)
      Severin KS9878 Wijnkoeler wit
      • 04008146008870
      • KS9878
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 480.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 480.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 499.00
    • partner@vergelijk.nl