x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch Professional GTA 2500 W Werktafel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch Professional GTA 2500 W Werktafel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch Professional GTA 2500 W Werktafel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch Professional GTA 2500 W Werktafel
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110219173.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200659475.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200659474.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187242932.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182858882.jpg?ts=1
Bosch Bosch Professional GTA 2500 W Werktafel Professional GTA 2500 W Werktafel Professional GTA 2500 W Werktafel Dubbel gebruik: transportmiddel en werktafel in één (1)
  • 03165140526104
2
deal
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 94.7 cm
    • Gewicht: 36 kg
    • Lengte: 257 cm
  • Design
    • Kleur: Multi
  • 339.99 483.94 EUR 2
    2
    • Toolsvoordelig.nl Toolsvoordelig.nl
      5.104637785019441 (3)
      Dubbel gebruik: transportmiddel en werktafel in één
      339.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Mastertools.nl Mastertools.nl
      5.045480497826452 (6)
      Onbeperkte flexibiliteit het nieuwe mobiliteitsconcept voor stationaire toestellen. Dubbel gebruik: transportmiddel en werktafel in één....
      369.00, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Toolsidee HBM 3 Ton Snel Garagekrik
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158658923.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148855569.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148855566.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148855570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148855568.jpg?ts=1
      Toolsidee Toolsidee HBM 3 Ton Snel Garagekrik HBM 3 Ton Snel Garagekrik HBM 3 Ton Snel Garagekrik HBM 3 Ton Snel Garagekrik (1)
      Toolsidee HBM 3 Ton Snel Garagekrik
      • 07433652644675
      2
    • Royal Catering Roestvrij stalen werktafel - 200 x 60 cm - 160 kg capaciteit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198449143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211377143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383368.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383365.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Roestvrij stalen werktafel - 200 x 60 cm - 160 kg capaciteit Roestvrij stalen werktafel - 200 x 60 cm - 160 kg capaciteit Roestvrij stalen werktafel - 200 x 60 cm - 160 kg capaciteit Twee werkbladen zorgen voor een groot werkblad Optimale stabiliteit door verstelbare voeten Belasting onderste plank: 35 kg Afgeronde voorkant en de opkanting verstelbare poten Hoogwaardig roestvrij staal, hygiënisch, duurzaam en onderhoudsvriendelijk (1)
      Royal Catering Roestvrij stalen werktafel - 200 x 60 cm - 160 kg capaciteit
      • 04250928691910
      2
    • Royal Catering Werktafel roestvrij staal - 200 x 70 cm - 95 kg capaciteit - Royal Catering
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215420137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218639500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218639502.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218639501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218637399.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Werktafel roestvrij staal - 200 x 70 cm - 95 kg capaciteit - Royal Catering Werktafel roestvrij staal - 200 x 70 cm - 95 kg capaciteit - Royal Catering Werktafel roestvrij staal - 200 x 70 cm - 95 kg capaciteit - Royal Catering Duurzame roestvrijstalen tafel met royaal werkoppervlak RVS meubelen vormen de basis voor een hygiënische keuken en het schoon produceren van allerlei soorten voedsel.De RVS tafel van Royal Catering's horecabehoefte past in iedere professioneel ingerichte keuken. Het is speciaal ontworpen om te voldoen aan de hoge eisen van de gastronomie en biedt dankzij het gereduceerde ontwerp een royaal voetoppervlak en de mogelijkheid om onderkasten te integreren of werkbenodigdheden op te bergen om ruim... (1)
      Royal Catering Werktafel roestvrij staal - 200 x 70 cm - 95 kg capaciteit - Royal Catering
      • 04062859093578
      1
      deal
    • Royal Catering RVS tafel - 180 x 60 cm - opstand - 220 kg draagvermogen - Royal Catering
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218637462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218639336.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218639335.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218639334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215825727.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering RVS tafel - 180 x 60 cm - opstand - 220 kg draagvermogen - Royal Catering RVS tafel - 180 x 60 cm - opstand - 220 kg draagvermogen - Royal Catering RVS tafel - 180 x 60 cm - opstand - 220 kg draagvermogen - Royal Catering Duurzame roestvrijstalen tafel met royale opbergruimte RVS meubelen zijn de basis voor een hygiënische keuken en het schoon produceren van alle soorten voedsel.De RVS tafel van Royal Catering's horecabenodigdheden past in iedere professioneel ingerichte keuken. Het is speciaal ontworpen voor de hoge eisen in de horeca en biedt dankzij het tweeledige ontwerp extra opbergruimte. veerkrachtig - hoog draagvermogen van 220 kg dankzij de stabiele constructie ruim - groot werkblad van 180 x 60 cm en... (1)
      Royal Catering RVS tafel - 180 x 60 cm - opstand - 220 kg draagvermogen - Royal Catering
      • 04062859074676
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 314.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 314.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 314.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 314.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 314.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 314.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 314.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 314.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 314.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 314.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 314.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 314.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 339.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 339.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 339.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 339.99
    • partner@vergelijk.nl