x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zazu wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Zazu Sleeptrainer Zazu Bobbie Met Alarm 3 Aaa Batt Nt I
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146744845.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198408309.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132022501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146744847.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146744850.jpg
      Zazu Zazu Sleeptrainer Zazu Bobbie Met Alarm 3 Aaa Batt Nt I Sleeptrainer Zazu Bobbie Met Alarm 3 Aaa Batt Nt I Sleeptrainer Zazu Bobbie Met Alarm 3 Aaa Batt Nt I Bobby is het nieuwe beste vriendje van jouw kindje! Bobby van Zazu is een superleuke kinderwekker/slaaptrainer met het gezicht van een beertje, die je kindje vertelt of hij of zij al op mag staan, of nog even moet blijven liggen. Kleintjes hebben hier in het begin weleens moeite mee, en met de oogjes van Bobby die open of dicht zijn, is het heel makkelijk te begrijpen voor je kindje. Zo leert hij of zij een gezond slaapritme aan, en hebben papa en/of mama hier ook profijt van! Zazu Bobby is e... (6)
      Zazu Sleeptrainer Zazu Bobbie Met Alarm 3 Aaa Batt Nt I
      • 00703625107009
      • ZA-BOBBY-01
      5
      good_buy
      deal
      36.94 EUR
    • Zazu Slaaptrainer Sam Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168796555.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180531203.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/59409542.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168004077.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177437332.jpg
      Zazu Zazu Slaaptrainer Sam Grijs Slaaptrainer Sam Grijs Slaaptrainer Sam Grijs Zazu Sam Slaaptrainer - Met nachtlamp functie en slaaptimers - Grijs / Wit (2)
      Zazu Slaaptrainer Sam Grijs
      • 00680569805577
      • ZA-FIN-01
      • ZA-SAM-1
      3
      46.40 EUR
    • Zazu Slaaptrainer Sam Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132020435.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168000345.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/59409745.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168000342.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168000344.jpg
      Zazu Zazu Slaaptrainer Sam Roze Slaaptrainer Sam Roze Slaaptrainer Sam Roze Zazu Sam Slaaptrainer - Met nachtlamp functie en slaaptimers - Roze / Wit (1)
      Zazu Slaaptrainer Sam Roze
      • 00799439610378
      • ZA-SAM-3
      • ZA-FIN-03
      3
      deal
      49.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Philips DEFAULT
        • philips
    • Merk (brand):
      • HEMA (hema)
      • LEGO (lego)
      • Philips (philips)
      • Karlsson (karlsson)
      • JBL (jbl)
      • Adler (adler)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • AMS (ams)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atlantic (atlantic)
      • Atrium (atrium)
      • Auna (auna)
      • AYTM (aytm)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Booster (booster)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Casio (casio)
      • Claessens Kids (claessens_kids)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • ClicTime (clictime)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Countryfield (countryfield)
      • Ct (ct)
      • Daewoo (daewoo)
      • DCYBEL (dcybel)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Extra Large (extra_large)
      • Flow Amsterdam (flow_amsterdam)
      • GADGY (gadgy)
      • Gembird (gembird)
      • Gilde (gilde)
      • Gingko (gingko)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ices (ices)
      • Imperial (imperial)
      • Inovalley (inovalley)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • JVC (jvc)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • MAUL (maul)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Metronic (metronic)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mondaine (mondaine)
      • Monograph (monograph)
      • Moses (moses)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nextime (nextime)
      • Nikkei (nikkei)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Paterson Photographic (paterson_photographic)
      • Perel (perel)
      • Platinet (platinet)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Remax (remax)
      • Riverdale (riverdale)
      • Salora (salora)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanrio (sanrio)
      • Seiko (seiko)
      • Siston (siston)
      • Skiffy (skiffy)
      • Slechtziend (slechtziend)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • SPC (spc)
      • Star Wars (star_wars)
      • Technisat (technisat)
      • Techno Line (techno_line)
      • Technoline (technoline)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • Thomson (thomson)
      • Topco (topco)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Velleman (velleman)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Westfalia (westfalia)
      • Xavax (xavax)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 45 (price_3)
      • ≥ € 45 (price_4)
    • clock type (klok_type):
      • Tafelklok (tafelklok)
      • Wekker (wekker)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl