x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Soundmaster wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Soundmaster UR580SW Radiowekker met tril functie voor o.a. slechthorenden
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160996495.jpg
      Soundmaster Soundmaster UR580SW Radiowekker met tril functie voor o.a. slechthorenden UR580SW Radiowekker met tril functie voor o.a. slechthorenden UR580SW Radiowekker met tril functie voor o.a. slechthorenden De Soundmaster UR580SW wekkerradio is uniek in zijn soort dankzij de trilschijf die je onder je kussen legt, speciaal ontwikkeld voor slechthorenden. Daarnaast kun je wakker worden of in slaap vallen met je favoriete radiozender, terwijl je op het dimbare LED-display s ochtends duidelijk de tijd ziet. Met trilfunctie voor slechthorenden Deze wekker wekt je namelijk niet alleen met geluid maar ook door trilling. De wekker wordt geleverd met een trilschijf welke je onder je kussen legt. Als de ... (1)
      Soundmaster UR580SW Radiowekker met tril functie voor o.a. slechthorenden
      • 04005425010524
      77
      44.95 EUR
    • Soundmaster UR260SI Wekkerradio DAB+/FM met Bluetooth en kleuren display
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159435706.jpg
      Soundmaster Soundmaster UR260SI Wekkerradio DAB+/FM met Bluetooth en kleuren display UR260SI Wekkerradio DAB+/FM met Bluetooth en kleuren display UR260SI Wekkerradio DAB+/FM met Bluetooth en kleuren display Soundmaster UR260SI Wekkerradio DAB+/FM met Bluetooth en kleuren display (1)
      Soundmaster UR260SI Wekkerradio DAB+/FM met Bluetooth en kleuren display
      • 04005425010388
      1
      64.95 EUR
    • Soundmaster UR6600SW wekkerradio - DAB+ /FM - met nachtverlichting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198525326.jpg
      Soundmaster Soundmaster UR6600SW wekkerradio - DAB+ /FM - met nachtverlichting UR6600SW wekkerradio - DAB+ /FM - met nachtverlichting UR6600SW wekkerradio - DAB+ /FM - met nachtverlichting Soundmaster UR6600SW wekkerradio - DAB+ /FM - met nachtverlichting (1)
      Soundmaster UR6600SW wekkerradio - DAB+ /FM - met nachtverlichting
      • 04005425010920
      1
      54.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Philips DEFAULT
        • philips
    • Merk (brand):
      • HEMA (hema)
      • LEGO (lego)
      • Philips (philips)
      • Karlsson (karlsson)
      • JBL (jbl)
      • Adler (adler)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • AMS (ams)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atlantic (atlantic)
      • Atrium (atrium)
      • Auna (auna)
      • AYTM (aytm)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • Beurer (beurer)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Booster (booster)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Casio (casio)
      • Claessens Kids (claessens_kids)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • ClicTime (clictime)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Countryfield (countryfield)
      • Ct (ct)
      • Daewoo (daewoo)
      • DCYBEL (dcybel)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Extra Large (extra_large)
      • Flow Amsterdam (flow_amsterdam)
      • Fun (fun)
      • GADGY (gadgy)
      • Gembird (gembird)
      • Gilde (gilde)
      • Gingko (gingko)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ices (ices)
      • Imperial (imperial)
      • Inovalley (inovalley)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • JVC (jvc)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • MAUL (maul)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Metronic (metronic)
      • Mondaine (mondaine)
      • Monograph (monograph)
      • Moses (moses)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nextime (nextime)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikkei (nikkei)
      • Orange85 (orange85)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Paterson Photographic (paterson_photographic)
      • Perel (perel)
      • Platinet (platinet)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik Art (puik_art)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Remax (remax)
      • Riverdale (riverdale)
      • Salora (salora)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanrio (sanrio)
      • Seiko (seiko)
      • Siston (siston)
      • Skiffy (skiffy)
      • Slechtziend (slechtziend)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • SPC (spc)
      • Star Wars (star_wars)
      • Technisat (technisat)
      • Techno Line (techno_line)
      • Technoline (technoline)
      • Teknofun (teknofun)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • Thomson (thomson)
      • Topco (topco)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Velleman (velleman)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Westfalia (westfalia)
      • Xavax (xavax)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 45 (price_3)
      • ≥ € 45 (price_4)
    • clock type (klok_type):
      • Tafelklok (tafelklok)
      • Wekker (wekker)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl