x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Platinet wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Platinet PZAPR tafelklok / bureauklok April met houten frame
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168549640.jpg
      Platinet Platinet PZAPR tafelklok / bureauklok April met houten frame PZAPR tafelklok / bureauklok April met houten frame PZAPR tafelklok / bureauklok April met houten frame Platinet PZAPR tafelklok / bureauklok April met houten frame (1)
      Platinet PZAPR tafelklok / bureauklok April met houten frame
      • 05907595436236
      1
      17.95 EUR
    • Platinet digitale klok, wekker, datumfunctie, inclusief temperatuur meter en geheugen, snooze functie met backlight, exclusief 2 AAA batterijen 19cmx25cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190545351.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124995304.jpg
      Platinet Platinet digitale klok, wekker, datumfunctie, inclusief temperatuur meter en geheugen, snooze functie met backlight, exclusief 2 AAA batterijen 19cmx25cm digitale klok, wekker, datumfunctie, inclusief temperatuur meter en geheugen, snooze functie met backlight, exclusief 2 AAA batterijen 19cmx25cm digitale klok, wekker, datumfunctie, inclusief temperatuur meter en geheugen, snooze functie met backlight, exclusief 2 AAA batterijen 19cmx25cm Platinet digitale klok, wekker, datumfunctie, inclusief temperatuur meter en geheugen, snooze functie met backlight, exclusief 2 AAA batterijen 19cmx25cm (1)
      Platinet digitale klok, wekker, datumfunctie, inclusief temperatuur meter en geheugen, snooze functie met backlight, exclusief 2 AAA batterijen 19cmx25cm
      • 05907595443777
      1
      24.30 EUR
    • Platinet simpele klok, grote nummers, inclusief batterij, plastic, 9cm diameter, rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124958282.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191074183.jpg
      Platinet Platinet simpele klok, grote nummers, inclusief batterij, plastic, 9cm diameter, rood simpele klok, grote nummers, inclusief batterij, plastic, 9cm diameter, rood simpele klok, grote nummers, inclusief batterij, plastic, 9cm diameter, rood Platinet simpele klok, grote nummers, inclusief batterij, plastic, 9cm diameter, rood (1)
      Platinet simpele klok, grote nummers, inclusief batterij, plastic, 9cm diameter, rood
      • 05907595437264
      1
      15.25 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Karlsson DEFAULT
        • karlsson
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • LEGO (lego)
      • Karlsson (karlsson)
      • JBL (jbl)
      • Braun (braun)
      • ADE (ade)
      • Adler (adler)
      • AIC (aic)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • AMS (ams)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atlantic (atlantic)
      • Atrium (atrium)
      • AYTM (aytm)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • Beurer (beurer)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Booster (booster)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Casio (casio)
      • Claessens Kids (claessens_kids)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • ClicTime (clictime)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Countryfield (countryfield)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Dugena (dugena)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Extra Large (extra_large)
      • Flow Amsterdam (flow_amsterdam)
      • Fun (fun)
      • GADGY (gadgy)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Gembird (gembird)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gilde (gilde)
      • Gingko (gingko)
      • Greenblue (greenblue)
      • Hama (hama)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Imperial (imperial)
      • Inovalley (inovalley)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • LaMetric (lametric)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • MAUL (maul)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Metronic (metronic)
      • Mondaine (mondaine)
      • Monograph (monograph)
      • Moses (moses)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nextime (nextime)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikkei (nikkei)
      • Oregon (oregon)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • OTTO (otto)
      • Paladone (paladone)
      • Perel (perel)
      • Platinet (platinet)
      • Pokémon (poke_mon)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Remax (remax)
      • Revo (revo)
      • Riverdale (riverdale)
      • Salora (salora)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanrio (sanrio)
      • Seiko (seiko)
      • Siston (siston)
      • Slechtziend (slechtziend)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Star Wars (star_wars)
      • Technisat (technisat)
      • Techno Line (techno_line)
      • Technoline (technoline)
      • Teknofun (teknofun)
      • Thomson (thomson)
      • Tommee tippee (tommee_tippee)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Westfalia (westfalia)
      • Xavax (xavax)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 45 (price_3)
      • ≥ € 45 (price_4)
    • clock type (klok_type):
      • Tafelklok (tafelklok)
      • Wekker (wekker)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl