x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lenovo wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lenovo Smart Clock Essential
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208739144.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205971364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202791316.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205969089.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205971363.jpg
      Lenovo Lenovo Smart Clock Essential Smart Clock Essential Smart Clock Essential Lenovo Smart Clock is een slimme klok met de Google Assistant, zodat je hem vragen kunt stellen en hem kunt vertellen dingen te doen. Met een prachtig 4" scherm levert dit product verrukkelijke, visueel ondersteunende - maar niet opdringerige - ervaringen wanneer je die het meest nodig hebt: 's ochtends, wanneer je wakker wordt, en later op de avond, wanneer je klaar bent om te gaan slapen. Start gewoon met "Hey Google" om snel dagelijkse taken te beheren, in één oogopslag antwoorden te bekij... (48)
      Lenovo Smart Clock Essential
      • 00195042771831
      • ZA740001SE
      • 7158265
      • CD-4N341Y
      11
      good_buy
      44.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Philips DEFAULT
        • philips
    • Merk (brand):
      • HEMA (hema)
      • LEGO (lego)
      • Philips (philips)
      • Karlsson (karlsson)
      • JBL (jbl)
      • Adler (adler)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • AMS (ams)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atlantic (atlantic)
      • Atrium (atrium)
      • Auna (auna)
      • AYTM (aytm)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Booster (booster)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Casio (casio)
      • Claessens Kids (claessens_kids)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • ClicTime (clictime)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Countryfield (countryfield)
      • Ct (ct)
      • Daewoo (daewoo)
      • DCYBEL (dcybel)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Extra Large (extra_large)
      • Flow Amsterdam (flow_amsterdam)
      • GADGY (gadgy)
      • Gembird (gembird)
      • Gilde (gilde)
      • Gingko (gingko)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ices (ices)
      • Imperial (imperial)
      • Inovalley (inovalley)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • JVC (jvc)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • MAUL (maul)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Metronic (metronic)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mondaine (mondaine)
      • Monograph (monograph)
      • Moses (moses)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nextime (nextime)
      • Nikkei (nikkei)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Paterson Photographic (paterson_photographic)
      • Perel (perel)
      • Platinet (platinet)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Remax (remax)
      • Riverdale (riverdale)
      • Salora (salora)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanrio (sanrio)
      • Seiko (seiko)
      • Siston (siston)
      • Skiffy (skiffy)
      • Slechtziend (slechtziend)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • SPC (spc)
      • Star Wars (star_wars)
      • Technisat (technisat)
      • Techno Line (techno_line)
      • Technoline (technoline)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • Thomson (thomson)
      • Topco (topco)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Velleman (velleman)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Westfalia (westfalia)
      • Xavax (xavax)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 45 (price_3)
      • ≥ € 45 (price_4)
    • clock type (klok_type):
      • Tafelklok (tafelklok)
      • Wekker (wekker)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl