x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Leff amsterdam wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Leff amsterdam Block Kleur: zwart/zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115063239.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145612186.jpg?ts=1
      Leff amsterdam Leff amsterdam Block Kleur: zwart/zilver Block Kleur: zwart/zilver Block Kleur: zwart/zilver LEFF amsterdam - Block - Alarm - Staal/Zwart - Design - Staande Klok (1)
      Leff amsterdam Block Kleur: zwart/zilver
      • 08718421371518
      1
      79.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Blokker DEFAULT
        • blokker
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Karlsson DEFAULT
        • karlsson
    • Merk (brand):
      • Blokker (blokker)
      • Philips (philips)
      • Karlsson (karlsson)
      • Braun (braun)
      • Alecto (alecto)
      • Adler (adler)
      • AIC (aic)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alessi (alessi)
      • Amplicomms (amplicomms)
      • AMS (ams)
      • Anker (anker)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atlantic (atlantic)
      • Atrium (atrium)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • Autovision (autovision)
      • AYTM (aytm)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • Benson (benson)
      • Beurer (beurer)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bresser (bresser)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Camry (camry)
      • Casablanca by Gilde (casablanca_by_gilde)
      • Casio (casio)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Countryfield (countryfield)
      • DecoTech (decotech)
      • Denver (denver)
      • Depesche (depesche)
      • Disney (disney)
      • DKD Home Decor (dkd_home_decor)
      • Dugena (dugena)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ecg (ecg)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Festina (festina)
      • Flow Amsterdam (flow_amsterdam)
      • Gembird (gembird)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gilde (gilde)
      • Gingko (gingko)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ice Watch (ice_watch)
      • Ices Electronics (ices_electronics)
      • Imperial (imperial)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • JBL (jbl)
      • JVC (jvc)
      • Kartell (kartell)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • LEGO (lego)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • Lorus (lorus)
      • Lotus (lotus)
      • Lumie (lumie)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mebus (mebus)
      • Minecraft (minecraft)
      • MOB (mob)
      • Mobil o Teknik (mobil_o_teknik)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mondaine (mondaine)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Nedis (nedis)
      • Newgate (newgate)
      • Nextime (nextime)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Northix (northix)
      • Oregon (oregon)
      • OTTO (otto)
      • Pabobo (pabobo)
      • Paterson Photographic (paterson_photographic)
      • Platinet (platinet)
      • Present Time (present_time)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pure (pure)
      • Riverdale (riverdale)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sanrio (sanrio)
      • Scout (scout)
      • Seiko (seiko)
      • Sencor (sencor)
      • Sinar (sinar)
      • Sony (sony)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Techno Line (techno_line)
      • Technoline (technoline)
      • Teknofun (teknofun)
      • Topco (topco)
      • TOPModel (topmodel)
      • Toy Story (toy_story)
      • TZS First Austria (tzs_first_austria)
      • Vdm (vdm)
      • Venum (venum)
      • Vitra (vitra)
      • Westfalia (westfalia)
      • Xavax (xavax)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 29 (budget)
      • € 29 - € 37 (price_2)
      • € 37 - € 49 (price_3)
      • ≥ € 49 (price_4)
    • clock type (klok_type):
      • Tafelklok (tafelklok)
      • Wekker (wekker)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • ABS (abs)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl