x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ices wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Ices ICRP-212 - Wekkerradio - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101159249.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108363362.jpg
      Ices Ices ICRP-212 - Wekkerradio - Zwart ICRP-212 - Wekkerradio - Zwart ICRP-212 - Wekkerradio - Zwart De Ices ICRP-212 is een wekkerradio, die voorzien is van een projector die de tijd kan projecteren. De wekkerradio heeft een overzichtelijke indeling van de bedieningsknoppen met een duidelijke rod (1)
      Ices ICRP-212 - Wekkerradio - Zwart
      • 08711902031352
      1
      29.98 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Philips DEFAULT
        • philips
    • Merk (brand):
      • HEMA (hema)
      • LEGO (lego)
      • Philips (philips)
      • Karlsson (karlsson)
      • JBL (jbl)
      • Adler (adler)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • AMS (ams)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atlantic (atlantic)
      • Atrium (atrium)
      • Auna (auna)
      • AYTM (aytm)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • Beurer (beurer)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Booster (booster)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Casio (casio)
      • Claessens Kids (claessens_kids)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • ClicTime (clictime)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Countryfield (countryfield)
      • Ct (ct)
      • Daewoo (daewoo)
      • DCYBEL (dcybel)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Extra Large (extra_large)
      • Flow Amsterdam (flow_amsterdam)
      • GADGY (gadgy)
      • Gembird (gembird)
      • Gilde (gilde)
      • Gingko (gingko)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ices (ices)
      • Imperial (imperial)
      • Inovalley (inovalley)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • JVC (jvc)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • MAUL (maul)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Metronic (metronic)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mondaine (mondaine)
      • Monograph (monograph)
      • Moses (moses)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nextime (nextime)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikkei (nikkei)
      • Orange85 (orange85)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Paterson Photographic (paterson_photographic)
      • Perel (perel)
      • Platinet (platinet)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Remax (remax)
      • Riverdale (riverdale)
      • Salora (salora)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanrio (sanrio)
      • Seiko (seiko)
      • Siston (siston)
      • Skiffy (skiffy)
      • Slechtziend (slechtziend)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • SPC (spc)
      • Star Wars (star_wars)
      • Technisat (technisat)
      • Techno Line (techno_line)
      • Technoline (technoline)
      • Teknofun (teknofun)
      • Thomson (thomson)
      • Topco (topco)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Velleman (velleman)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Westfalia (westfalia)
      • Xavax (xavax)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 45 (price_3)
      • ≥ € 45 (price_4)
    • clock type (klok_type):
      • Tafelklok (tafelklok)
      • Wekker (wekker)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl