x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gilde wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Gilde Staande klok Klok negro Hoogte 34 cm, rond, Romeinse getallen, woonkamer (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187621657.jpg
      Gilde Gilde Staande klok Klok negro Hoogte 34 cm, rond, Romeinse getallen, woonkamer (1 stuk) Staande klok Klok negro Hoogte 34 cm, rond, Romeinse getallen, woonkamer (1 stuk) Staande klok Klok negro Hoogte 34 cm, rond, Romeinse getallen, woonkamer (1 stuk) GILDE Staande klok Klok negro Hoogte 34 cm, rond, Romeinse getallen, woonkamer (1 stuk) (1)
      Gilde Staande klok Klok negro Hoogte 34 cm, rond, Romeinse getallen, woonkamer (1 stuk)
      • 04063387468913
      1
      118.94 EUR
    • Gilde Staande klok Klok empire Hoogte 36 cm, hoekig, woonkamer (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182231016.jpg
      Gilde Gilde Staande klok Klok empire Hoogte 36 cm, hoekig, woonkamer (1 stuk) Staande klok Klok empire Hoogte 36 cm, hoekig, woonkamer (1 stuk) Staande klok Klok empire Hoogte 36 cm, hoekig, woonkamer (1 stuk) GILDE Staande klok Klok empire Hoogte 36 cm, hoekig, woonkamer (1 stuk) (1)
      Gilde Staande klok Klok empire Hoogte 36 cm, hoekig, woonkamer (1 stuk)
      • 04009079411324
      1
      119.05 EUR
    • Gilde Staande klok Klok Atona Hoogte 42 cm, rond, Romeinse cijfers, woonkamer (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182231013.jpg
      Gilde Gilde Staande klok Klok Atona Hoogte 42 cm, rond, Romeinse cijfers, woonkamer (1 stuk) Staande klok Klok Atona Hoogte 42 cm, rond, Romeinse cijfers, woonkamer (1 stuk) Staande klok Klok Atona Hoogte 42 cm, rond, Romeinse cijfers, woonkamer (1 stuk) GILDE Staande klok Klok Atona Hoogte 42 cm, rond, Romeinse cijfers, woonkamer (1 stuk) (1)
      Gilde Staande klok Klok Atona Hoogte 42 cm, rond, Romeinse cijfers, woonkamer (1 stuk)
      • 04063387468883
      1
      138.33 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Philips DEFAULT
        • philips
    • Merk (brand):
      • HEMA (hema)
      • LEGO (lego)
      • Philips (philips)
      • Karlsson (karlsson)
      • JBL (jbl)
      • Adler (adler)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • AMS (ams)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atlantic (atlantic)
      • Atrium (atrium)
      • Auna (auna)
      • AYTM (aytm)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • Beurer (beurer)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Booster (booster)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Casio (casio)
      • Claessens Kids (claessens_kids)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • ClicTime (clictime)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Countryfield (countryfield)
      • Ct (ct)
      • Daewoo (daewoo)
      • DCYBEL (dcybel)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Extra Large (extra_large)
      • Flow Amsterdam (flow_amsterdam)
      • GADGY (gadgy)
      • Gembird (gembird)
      • Gilde (gilde)
      • Gingko (gingko)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ices (ices)
      • Imperial (imperial)
      • Inovalley (inovalley)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • JVC (jvc)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • MAUL (maul)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Metronic (metronic)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mondaine (mondaine)
      • Monograph (monograph)
      • Moses (moses)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nextime (nextime)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikkei (nikkei)
      • Orange85 (orange85)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Paterson Photographic (paterson_photographic)
      • Perel (perel)
      • Platinet (platinet)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Remax (remax)
      • Riverdale (riverdale)
      • Salora (salora)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanrio (sanrio)
      • Seiko (seiko)
      • Siston (siston)
      • Skiffy (skiffy)
      • Slechtziend (slechtziend)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • SPC (spc)
      • Star Wars (star_wars)
      • Technisat (technisat)
      • Techno Line (techno_line)
      • Technoline (technoline)
      • Teknofun (teknofun)
      • Thomson (thomson)
      • Topco (topco)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Velleman (velleman)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Westfalia (westfalia)
      • Xavax (xavax)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 45 (price_3)
      • ≥ € 45 (price_4)
    • clock type (klok_type):
      • Tafelklok (tafelklok)
      • Wekker (wekker)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl