x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salora Klokradio Cr618P

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salora Klokradio Cr618P
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salora Klokradio Cr618P
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salora Klokradio Cr618P
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125584.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170086833.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101163807.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96056312.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96056313.jpg?ts=1
Salora Salora Klokradio Cr618P Klokradio Cr618P Klokradio Cr618P Mooie en eenvoudig te bedienen klokradio met projectie, ideaal voor de kinderkamer, voorzien van een vriendelijke witte LED verlichting. Stekker en FM antennedraag zijn uitgevoerd in wit, wat erg netjes staat in de slaapkamer. (1)
  • 08718868053664
  • 4003220
  • 2017
  • CR618P
  • 3993803
  • 000000000000163895
5
deal
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Wit
    • Klok type: Wekker
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Radio
    • Inclusief RDS-tuner: Ja
  • 27.95 42.90 EUR 5
    5
    • BCC BCC
      8.70306343476935 (4662)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Alarmklok met AM/FM radio, sleepfunctie, snoozefunctie en tijdsprojectie. Deze digitale AM/FM klokradio beschikt over een snooze-/sleepfu...
      27.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Salora CR618P - Wekkerradio - AM - FM - Projectie
      28.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Mooie en eenvoudig te bedienen klokradio met projectie, ideaal voor de kinderkamer, voorzien van een vriendelijke witte LED verlichting. ...28.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Salora alarmklok met AM/FM radio, sleepfunctie, snoozefunctie en tijdsprojectie. Deze digitale AM/FM klokradio beschikt over een snooze-/...
      35.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.08377292059351 (1474)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Alarmklok met AM/FM radio, sleepfunctie, snoozefunctie en tijdsprojectie.Deze digitale AM/FM klokradio beschikt over een snooze-/sleepfun...42.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116864960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141910797.jpg?ts=1
      BulbBotz BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin Bulbbotz Wekker Guardians Of The Galaxy Rocket Racoon 14 Cm Bruin (1)
      BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin
      • 05060407851457
      2
    • Generic Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233738025.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199108900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223725364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199108904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234616049.jpg?ts=1
      Generic Generic Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart Productinformatie Tweezijdige wandklok in het station - retrostijl met 2 uurwerken Precies op tijd... Moderne kloktechnologie in combinatie met historische flair - dit is wat deze tweezijdige kwartsuurwerkklok met het ontwerp van het beroemde New Yorkse Grand Central Station u biedt. Bevestigd aan de smeedijzeren houder steekt de klok uit in de kamer en kan van beide kanten worden afgelezen dankzij de 2 wijzerplaten. De klok is stevig ingebouwd in een metalen kast en wordt beschermd door een ... (3)
      Generic Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart
      • 04250525310603
      3
    • Lenco CR-605BK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231089525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163985881.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167007046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186313790.jpg?ts=1
      Lenco Lenco CR-605BK CR-605BK CR-605BK Wekkerradio Met Dab+ En Fm Lenco Cr-605bk Zwart (1)
      Lenco CR-605BK
      • 08711902044246
      • 7276935
      3
    • Kaiser Fototechnik Digital Timer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155296276.jpg?ts=1
      Kaiser Fototechnik Kaiser Fototechnik Digital Timer Digital Timer Digital Timer De Kaiser Digital Timer is een elektronische belichtingstimer. Display met tweecijferig, amberkleurig digitaal display. Tijdsverloop terug naar nul, dan reset naar de starttijd. (1)
      Kaiser Fototechnik Digital Timer
      • 04001072040303
      • 4030
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 26.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 26.28
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 33.21
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 33.21
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 33.21
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 24.69
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 24.69
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 28.26
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 28.12
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.12
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 26.19
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 26.45
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 26.34
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 26.14
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 27.95
    • partner@vergelijk.nl