x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beurer Wake-up Light WL32 |

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beurer Wake-up Light WL32 |
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beurer Wake-up Light WL32 |
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beurer Wake-up Light WL32 |
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222219476.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84736207.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221975979.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142995849.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143156304.jpg?ts=1
Beurer Beurer Wake-up Light WL32 | Wake-up Light WL32 | Wake-up Light WL32 | De WL32 is een daglichtwekker van Beurer. Met deze wekker wordt u natuurlijk wakker door een stapsgewijs feller wordend licht. Het is een simulatie van de zonsopgang. De daadwerkelijke wekker is voorzien van een radio of wektoon. U kunt twee verschillende alarmtijden inschakelen. De wekker beschikt over een sluimerfunctie en biedt 10 geheugenplaatsen voor radiozenders. Ook is de wekker voorzien van een welterustenfunctie, waarmee u in slaap kunt vallen met de radio aan. De wekker is eventueel... (1)
  • 04211125589226
  • 589.22 (6)
  • ch-multibrands-187
  • 000000000000231594
  • WL32
  • B58922
  • 1745603
  • 1689955
  • 589.22
5
  • Technische details
    • Ondersteunde frequentiebanden: FM
    • Snoozefunctie: Ja
    • Aantal helderheidsniveaus: 4
    • Aantal wekgeluiden: 1
    • Aux-ingang: Ja
    • Batterijen: Ja
    • Cd-speler: Ja
    • Equalizer: Ja
  • Design
    • Kleur: Multi, Wit, Blauw
    • Materiaal: Kunststof
    • Klok type: Wekker
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Usb-poort: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
  • Algemene kenmerken
    • FM-radio: Ja
    • Garantie: 12 jaar
    • Geïntegreerde radio: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • Type Lamp: Wake-up light
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 10 cm
    • Gewicht: 0.181 kg
    • Hoogte: 19 cm
    • Lengte: 10 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Accu/Batterij
    • Aantal batterijen inbegrepen: 4
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • 39.95 56.90 EUR 5
    5
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      lichtwekker Simulatie van zonsopgang Finaal wekken met radio of wektoon Led-sfeerlicht met kleurverandering Te gebruiken als bedlamp39.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Hulpmiddelwereld.nl Hulpmiddelwereld.nl
      De daglichtwekker WL32 zorgt ervoor dat u op een natuurlijke manier in slaap valt en wakker wordt! De wekker beschikt over een lamp die d...49.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Beurer WL 32 wake-up light
      49.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolshop.nl Coolshop.nl
      6.8 (1)
      50.19, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.08377292059351 (1474)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De WL32 is een daglichtwekker van Beurer. Met deze wekker wordt u natuurlijk wakker door een stapsgewijs feller wordend licht. Het is een...56.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Braun BC02 Kwartswekker Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225722975.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155349454.jpg?ts=1
      Braun Braun BC02 Kwartswekker Zwart BC02 Kwartswekker Zwart BC02 Kwartswekker Zwart Iconisch design: Klassieke kwartswekker van het designmerk bruin in elegant zwart en met gele secondewijzer CRESCENDO ALARM: Het praktische crescendo-alarm wekt u met stijgende intensiteit, waardoor uw lichaam de kans ontspannen wakker wordt LOUTLOSS EN PRESCIES UURWERK: Met het stille en nauwkeurige kwartshorloge kunt u niet alleen goed slapen, u zult altijd betrouwbaar gewekt Lichtgevende tijger: De lichtgevende wijzers worden door daglicht geactiveerd en maken een ontspannen aflezen van de... (1)
      Braun BC02 Kwartswekker Zwart
      • 04007218670007
      2
    • Lenco CR-605BK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231089525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163985881.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167007046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186313790.jpg?ts=1
      Lenco Lenco CR-605BK CR-605BK CR-605BK Wekkerradio Met Dab+ En Fm Lenco Cr-605bk Zwart (1)
      Lenco CR-605BK
      • 08711902044246
      • 7276935
      3
    • Generic Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233738025.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199108900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223725364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199108904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234616049.jpg?ts=1
      Generic Generic Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart Productinformatie Tweezijdige wandklok in het station - retrostijl met 2 uurwerken Precies op tijd... Moderne kloktechnologie in combinatie met historische flair - dit is wat deze tweezijdige kwartsuurwerkklok met het ontwerp van het beroemde New Yorkse Grand Central Station u biedt. Bevestigd aan de smeedijzeren houder steekt de klok uit in de kamer en kan van beide kanten worden afgelezen dankzij de 2 wijzerplaten. De klok is stevig ingebouwd in een metalen kast en wordt beschermd door een ... (3)
      Generic Stationsklok met 2 verschillende wijzerplaten in zwart
      • 04250525310603
      3
    • BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116864960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141910797.jpg?ts=1
      BulbBotz BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin Bulbbotz Wekker Guardians Of The Galaxy Rocket Racoon 14 Cm Bruin (1)
      BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin
      • 05060407851457
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 33.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 33.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
    • partner@vergelijk.nl