x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Severin Waterkoker WK9540

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Severin Waterkoker WK9540
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Severin Waterkoker WK9540
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Severin Waterkoker WK9540
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235285027.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235285029.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235285028.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214947368.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167628956.jpg?ts=1
Severin Severin Waterkoker WK9540 Waterkoker WK9540 Waterkoker WK9540 Severin WK 9540 - Waterkoker - Zwart (1)
  • 04008146029653
  • 4008146029653
  • WK 9540
2
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Nee
    • Bescherming tegen oververhit raken: Ja
    • Vermogen: 2200 Watt
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Brede opening van het deksel: Ja
    • Deksle openingstype: Knop
    • Indicatielampje: Ja
    • Koel(e) handvat(en): Ja
    • Materiaal verwarmingselement: Roestvrijstaal
    • Type stroombron: AC
    • Snoeropslag: Ja
    • Soort bediening: Knoppen
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: Kunststof
    • Draadloos: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Bruin, Zwart, Grijs, Zilver
    • Concealed heating element: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Oververhittingsbescherming, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 19.5 cm
    • Diepte: 17.3 cm
    • Gewicht: 0.8 kg
    • Hoogte: 20.8 cm
  • Filteren
    • Verwijderbare filter: Ja
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 34.90 41.00 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Krachtige waterkoker met aparte apparaatsokkel voor waterhoeveelheden tot 1 liter voor het koken van water binnen enkele minuten, brouwe...34.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Severin WK 9540 - Waterkoker - Zwart41.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Edenberg Classic Line - Luxe Fluitketel - Rvs - 3.0 L - Zilverkleurig, Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226184359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166764342.jpg?ts=1
      Edenberg Edenberg Classic Line - Luxe Fluitketel - Rvs - 3.0 L - Zilverkleurig, Rvs Classic Line - Luxe Fluitketel - Rvs - 3.0 L - Zilverkleurig, Rvs Classic Line - Luxe Fluitketel - Rvs - 3.0 L - Zilverkleurig, Rvs Edënbërg Classic Line - Luxe Fluitketel - RVS - 3.0 L (1)
      Edenberg Classic Line - Luxe Fluitketel - Rvs - 3.0 L - Zilverkleurig, Rvs
      • 07444736321351
      2
      deal
    • Edenberg Classic Line - Rvs Fluitketel - 1.5 Liter - Blauw - Blauw, Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226188209.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166835333.jpg?ts=1
      Edenberg Edenberg Classic Line - Rvs Fluitketel - 1.5 Liter - Blauw - Blauw, Rvs Classic Line - Rvs Fluitketel - 1.5 Liter - Blauw - Blauw, Rvs Classic Line - Rvs Fluitketel - 1.5 Liter - Blauw - Blauw, Rvs Gemaakt van 18/10 roestvrijstaal Werkt op alle warmtebronnen Mooi design Fluit als het water kookt Eenvoudig schenken zonder te druppelen, Fabrikant: Edenberg (1)
      Edenberg Classic Line - Rvs Fluitketel - 1.5 Liter - Blauw - Blauw, Rvs
      • 07444736263293
      2
    • Edenberg Eb-8802 Fluitketel - 3.0 Liter - Originele Rvs Fluitketel - Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223891171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166792192.jpg?ts=1
      Edenberg Edenberg Eb-8802 Fluitketel - 3.0 Liter - Originele Rvs Fluitketel - Grijs Eb-8802 Fluitketel - 3.0 Liter - Originele Rvs Fluitketel - Grijs Eb-8802 Fluitketel - 3.0 Liter - Originele Rvs Fluitketel - Grijs Edënbërg Gray Line - RVS Fluitketel - 3.0 liter - Grijs (1)
      Edenberg Eb-8802 Fluitketel - 3.0 Liter - Originele Rvs Fluitketel - Grijs
      • 07444736392313
      2
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 35.31
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 33.94
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 34.90
    • partner@vergelijk.nl