x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Princess Bologna 232347 Waterkoker

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Princess Bologna 232347 Waterkoker
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Princess Bologna 232347 Waterkoker
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Princess Bologna 232347 Waterkoker
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161232046.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121355834.jpg?ts=1
Princess Princess Bologna 232347 Waterkoker Bologna 232347 Waterkoker Bologna 232347 Waterkoker Princess Bologna 1.7 L Waterkoker 232347 (1)
6.6 (1)
  • 08712836823471
1
  • Materiaal
    • Materiaal kan: RVS, Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Concealed heating element: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Technische details
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Nee
    • Vermogen: 2200 Watt
    • Verbinding: Draadloos
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 41.90 41.90 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Princess Bologna 1.7 L Waterkoker 23234741.90, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 1 1
    • Na vijf maanden is het handeltje waar je hem mee aanzet los gegaan en dus doet hij he...
      Na vijf maanden is het handeltje waar je hem mee aanzet los gegaan en dus doet hij het niet meer. Ik heb hem voor mijn verjaardag in juni 2007 gekregen en heb er geen bon van. Dus van mijn mooie cadeau heb ik maar heel kort kunnen genieten. Jammer, ik was er zo blij mee.
      6.7
      0 10
    • Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230733011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851543.jpg?ts=1
      Edenberg Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Mooie RVS fluitketel of waterkoker. Geschikt voor elke warmtebron. Ouderwetse tijden herleven met nostalgische topprodukten. Inhoud 3.2 liter. (1)
      Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs
      • 07444736390319
      2
    • Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230744017.jpg?ts=1
      Adler Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge waterkoker - met led - 1.7 liter - zwart (1)
      Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart
      • 07423326333349
      2
    • Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213236963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205693.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205690.jpg?ts=1
      Russell Hobbs Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Russell Hobbs 21274-70 1.7L Texture Kettle, Ultra Fast Cook - Grijs (1)
      Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W
      • 05038061105414
      1
    • MAXXMEE Waterkoker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210355070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211555477.jpg?ts=1
      MAXXMEE MAXXMEE Waterkoker Waterkoker Waterkoker Prestaties de Maxxmee waterkoker heeft een capaciteit van 1,7 liter, dit komt overeen met meer dan een kruik thee. De 2200 W zorgt voor een snelle verwarming van het water. Veiligheid: het intelligente dubbelwandig design, de binnenkant van roestvrij staal aan de buitenkant met Cool-Touch-behuizing maakt een veilige bediening mogelijk de buitenwand wordt niet verwarmd. Comfortabel: functies zoals oververhittingsbeveiliging, verborgen verwarmingselement voor eenvoudige reiniging, bediening m... (1)
      MAXXMEE Waterkoker
      • 04052926099718
      2
    • min
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 41.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 41.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 41.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 41.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 41.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 42.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 42.20
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 42.30
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 42.40
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 42.20
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 42.30
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 42.30
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 42.30
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 42.40
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 42.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 42.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 42.40
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 41.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 41.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 41.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 41.70
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 41.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.80
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 41.30
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 41.30
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 41.40
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 41.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.70
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 41.30
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 41.20
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 41.60
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 41.60
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 41.60
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 41.50
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 41.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 41.70
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 41.60
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 41.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 41.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 41.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 41.70
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 41.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
    • partner@vergelijk.nl