x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Melitta 1016-04 waterkoker

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Melitta 1016-04 waterkoker
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Melitta 1016-04 waterkoker
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Melitta 1016-04 waterkoker
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167627848.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87065725.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114458880.jpg?ts=1
Melitta Melitta 1016-04 waterkoker 1016-04 waterkoker 1016-04 waterkoker De Melitta waterkoker Easy Top Aqua is een klassieke 1,7 liter snoerloze waterkoker met 2400 Watt en rvs-onderdelen. (1)
  • 04006508211135
  • 04006508211388
  • 6729554
  • MEL21113
  • 912046
  • 1010-04
  • 21138
2
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.38 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Vermogen: 1000 Watt
    • Anti-druppelfunctie: Ja
    • Capaciteit in kopjes: 15 Cups
    • Gebruikstijd: 10 Minuten
    • Geïntegreerde timer: Nee
    • Ingebouwde grinder: Nee
    • Koffiezetapparaat type: Koffiezetapparaat
    • Plaatsing: Vrijstaand
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
    • Reservoir voor gezette koffie: Kan
  • Algemene kenmerken
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Geslacht: Unisex
    • Koffie invoertype: Filterkoffie
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Aromaschakelaar: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 17 cm
    • Diepte: 22.4 cm
    • Gewicht: 1.4 kg
    • Hoogte: 30.3 cm
  • Ergonomie
    • Verwijderbaar zwenkfilter: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Prestatie
    • Café crème maken: Nee
    • Café lungo maken: Nee
    • Caffè d'orzo: Nee
    • Cappuccino maken: Nee
    • Espresso maken: Nee
    • Koffie maken: Ja
    • Koffie zetten: Nee
    • Latte macchiato maken: Nee
    • Latte maken: Nee
    • Mokkakoffie maken: Nee
    • Ristretto maken: Nee
    • Thee maken: Nee
    • Warme chocolademelk maken: Nee
    • Warme melk maken: Nee
    • Warmwatersysteem: Nee
  • Overig
    • Kalkindicator: Nee
    • Thermoskan: Nee
  • 43.98 43.98 EUR 2
    2
    • Coolsound.nl Coolsound.nl
      Productbeschrijving Melitta Easy Top Aqua is een waterkoker in betrouwbare Melitta® kwaliteit. Het design met decoratieve elementen in ro...43.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Melitta waterkoker Easy Top Aqua is een klassieke 1,7 liter snoerloze waterkoker met 2400 Watt en rvs-onderdelen.43.98, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230733011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851543.jpg?ts=1
      Edenberg Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Mooie RVS fluitketel of waterkoker. Geschikt voor elke warmtebron. Ouderwetse tijden herleven met nostalgische topprodukten. Inhoud 3.2 liter. (1)
      Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs
      • 07444736390319
      2
    • Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230744017.jpg?ts=1
      Adler Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge waterkoker - met led - 1.7 liter - zwart (1)
      Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart
      • 07423326333349
      2
    • Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213236963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205693.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205690.jpg?ts=1
      Russell Hobbs Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Russell Hobbs 21274-70 1.7L Texture Kettle, Ultra Fast Cook - Grijs (1)
      Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W
      • 05038061105414
      1
    • MAXXMEE Waterkoker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210355070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211555477.jpg?ts=1
      MAXXMEE MAXXMEE Waterkoker Waterkoker Waterkoker Prestaties de Maxxmee waterkoker heeft een capaciteit van 1,7 liter, dit komt overeen met meer dan een kruik thee. De 2200 W zorgt voor een snelle verwarming van het water. Veiligheid: het intelligente dubbelwandig design, de binnenkant van roestvrij staal aan de buitenkant met Cool-Touch-behuizing maakt een veilige bediening mogelijk de buitenwand wordt niet verwarmd. Comfortabel: functies zoals oververhittingsbeveiliging, verborgen verwarmingselement voor eenvoudige reiniging, bediening m... (1)
      MAXXMEE Waterkoker
      • 04052926099718
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 43.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 41.27
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 41.27
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 43.98
    • partner@vergelijk.nl