x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

MAXXMEE Waterkoker MAXXMEE Zwart | one size

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews MAXXMEE Waterkoker MAXXMEE Zwart | one size
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties MAXXMEE Waterkoker MAXXMEE Zwart | one size
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
MAXXMEE Waterkoker MAXXMEE Zwart | one size
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210355070.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211555477.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243491949.jpg?ts=1
MAXXMEE MAXXMEE Waterkoker MAXXMEE Zwart | one size Waterkoker MAXXMEE Zwart | one size Waterkoker MAXXMEE Zwart | one size Design: het dubbelwandige design, dat aan de binnenkant van roestvrij staal en aan de buitenkant uit een Cool-Touch-behuizing bestaat, zorgt voor een zeer aangename hantering, zodat het binnen warm en buiten koel blijft. Daarvoor hebben we hier op een draadloos bedieningscomfort gelet om nog meer flexibiliteit te creëren. Functioneel: de temperatuurprogramma's kunnen individueel in 4 standen van 40 °C tot 100 °C worden ingesteld. Bovendien beschikt de waterkoker over een zeer nuttige warmhoudfunctie die nog meer comfort creëert. Gebruik: je kunt nu elke drank op basis van de zettemperatuur bereiden en zo genieten van het volle genot. Zo zet je koffie optimaal tussen 90 °C en 96 °C. Gevoelige theesoorten moeten precies worden gezet om verlies van smaak te voorkomen. Details: kort tot de feiten. Je krijgt met deze waterkoker een inhoud van 1,7 l en een maximaal vermogen van 2200 W om nog sneller te kunnen brouwen. Bovendien beschikt de waterkoker over een touch-display en is hij 360° dra (1)
  • 04052926099718
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 59.94 65.94 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      MAXXMEE Waterkoker59.94, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Design: het dubbelwandige design, dat aan de binnenkant van roestvrij staal en aan de buitenkant uit een Cool-Touch-behuizing bestaat, zo...60.68, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Klingel.nl Klingel.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wij hebben de nieuwste technische snufjes van het merk MAXXMEE! Wat dacht u van deze waterkoker?65.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Graef Waterkoker 1 liter WK300
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236766159.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236766227.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238340541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236766231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238340540.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker 1 liter WK300 Waterkoker 1 liter WK300 Waterkoker 1 liter WK300 Waterkoker WK300 van het merk Graef, deze is vervaardigd van glas, kunststof en roestvrij staal. De inhoud van de waterkoker is 1 liter. De kalkfilter kan je gemakkelijk eenvoudig reinigen en dankzij de 2200 watt, kookt je water erg snel. (1)
      Graef Waterkoker 1 liter WK300
      • 04001627026394
      • WK300EU
      1
    • Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231511874.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232105582.jpg?ts=1
      Cuisinart Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart Waterkoker CJK780E Zwart Waterkoker CJK780E Zwart Eigentijdse waterkoker in modern warm wit Eigentijdse waterkoker in modern warm wit Kwalitatief hoogwaardige afwerking: Roestvrij stalen binnenwerking met geïntegreerd kalkwaterfilter ter verbetering van de smaak en de kwaliteit van dranken 2 kW vermogen voor zeer snel koken - 0,5 l - 1,5 l maximale capaciteit Grote schenktuit voor eenvoudig gieten zonder spatten en druppels, Gewicht: 2.68082110592 Pond, Fabrikant: Cuisinart (1)
      Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart
      • 03030050176438
      • 3030050176438
      2
    • Bugatti Vera Easy Creme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207475025.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82861958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129707847.jpg?ts=1
      Bugatti Bugatti Vera Easy Creme Vera Easy Creme Vera Easy Creme Maximale capaciteit: de maximale capaciteit bedraagt 1,75 liter. Er is een waterniveau-indicator voor eenvoudige controle. Eenvoudig te bedienen: de 360°-aansluiting op de basis van de waterkoker maakt een eenvoudige bediening vanaf elke positie mogelijk. De opening van het deksel werkt met lichte druk. Materiaal: Hij is gemaakt van roestvrij staal 18/10 en is uitgerust met een gemakkelijk afneembaar kalkfilter. Uitstekend design: het ontwerp van Andreas Seegatz van Stars Milano voor Bugatti, is geselecteerd en iconisch. De volumetrie combineert kegels en ellipse en geeft dit object dynamiek en karakter en past perfect in de inrichting van woon- en keuken. Hoogwaardige kwaliteit: de producten van het merk Bugatti onderscheiden zich al sinds lange tijd door originele ontwerpen, een sterk innovatief karakter, hoogwaardige materialen en afwerking., Gewicht: 3.196702799 Pond, Fabrikant: BUGATTI (1)
      Bugatti Vera Easy Creme
      • 08020178926263
      • 338471
      2
    • Leopold Vienna Leopol Vienna waterketel Eleganza - 1,2 liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84533732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105345726.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125918278.jpg?ts=1
      Leopold Vienna Leopold Vienna Leopol Vienna waterketel Eleganza - 1,2 liter Leopol Vienna waterketel Eleganza - 1,2 liter Leopol Vienna waterketel Eleganza - 1,2 liter Leopold Vienna Waterketel Eleganza 1,2 L (2)
      Leopold Vienna Leopol Vienna waterketel Eleganza - 1,2 liter
      • 08711871011133
      • 709188
      1
    • min
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 60.68
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 60.68
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 60.68
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 60.68
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 59.94
    • partner@vergelijk.nl