x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Inventum Hw508

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Inventum Hw508
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Inventum Hw508
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Inventum Hw508
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224562564.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84724203.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/59899628.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167627181.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144048957.jpg?ts=1
Inventum Inventum Hw508 Hw508 Hw508 Inventum HW508 waterkoker met droogkook beveiliging. De waterkoker slaat automatisch af als het water gekookt is en het controlelampje gaat uit. Dankzij de indicator voor het waterniveau weet u precies hoeveel water er in zit. De waterkoker heeft een capaciteit van 0,8 liter en 1100 Watt. (1)
  • 08712876104011
  • 4001023
  • 509003
  • HW508
206
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 0.8 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Nee
    • Bescherming tegen oververhit raken: Ja
    • Vermogen: 1100 Watt
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Antikalksysteem: Nee
    • Indicatielampje: Ja
    • Lengte snoer: 0.75 m
    • Type stroombron: AC
    • Snoeropslag: Ja
    • Verstelbare temperatuur: Ja
    • Warmhoud functie: Nee
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Metaal, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS, Kunststof
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
    • Design: Modern
    • Garantie: 24 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Waterfilter: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
    • Concealed heating element: Ja
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Instelbare temperatuur, Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Oververhittingsbescherming, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Functies & -programma's
    • Aantal temperatuurinstellingen: 1
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 20 cm
    • Diepte: 15 cm
    • Gewicht: 0.8 kg
    • Hoogte: 17.5 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Beheerfuncties
    • On Screen Display (OSD): Ja
  • Indicatie
    • Verlichte aan-/uit knop: Ja
  • Prestatie
    • Works on 12 volts: Ja
  • 26.39 33.90 EUR 206
    5
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Inventum HW508 - Waterkoker - 0.8 liter - RVS/Zwart26.39, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • BCC BCC
      8.70306343476935 (4662)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Inventum waterkoker HW508 heeft een inhoud van 0.8 liter en een vermogen van 1100 Watt.Altijd een heerlijk kopje theeMet de Inventum w...26.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC Rotterdam BCC Rotterdam
      9.374553569612884 (31)
      De Inventum waterkoker HW508 heeft een inhoud van 0.8 liter en een vermogen van 1100 Watt.Altijd een heerlijk kopje theeMet de Inventum w...26.95, 4.4387793, 51.9079697 HIGH
      75
    • Expert Nijverdal Expert Nijverdal
      9.069918519480145 (18)
      Inventum HW508 waterkoker met droogkook beveiliging. De waterkoker slaat automatisch af als het water gekookt is en het controlelampje ga...26.95, 6.482000299999999, 52.3465424 HIGH
      128
    • Expert.nl Expert.nl
      9.08377292059351 (1474)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Inventum HW508 waterkoker met droogkook beveiliging. De waterkoker slaat automatisch af als het water gekookt is en het controlelampje ga...33.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Adler Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151499840.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223674808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149172730.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156249769.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157226444.jpg?ts=1
      Adler Adler Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264 Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264 Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264 Adler AD 1264 - Waterkoker - 1.7 liter (1)
      Adler Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264
      • 05902934830928
      2
      deal
    • Moa Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223754628.jpg?ts=1
      Moa Moa Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w MOA Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - 2.3 Liter - HWD25W (5)
      Moa Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w
      • 08718001908868
      2
    • Braun waterkoker wk300 onyx
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142271284.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95063089.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95063088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152474437.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140531537.jpg?ts=1
      Braun Braun waterkoker wk300 onyx waterkoker wk300 onyx waterkoker wk300 onyx Braun AquaExpress WK 300 - Waterkoker - Zwart (1)
      Braun waterkoker wk300 onyx
      • 04210201657576
      • 4210201657576
      • 657576
      • 0X21010034
      • 0X63221701
      • 4003806
      • WK300ZWA
      • WK300
      • WK300BLACK
      2
    • Buffalo Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147751754.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm Buffalo Waterkoker GL346, 10L (1)
      Buffalo Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm
      • 05050984395840
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 28.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 29.79
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 27.10
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 29.79
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 29.79
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 27.10
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 27.10
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 27.10
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 26.39
    • partner@vergelijk.nl