x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Efbe-Schott Kalorik Waterkoker

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Efbe-Schott Kalorik Waterkoker
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Efbe-Schott Kalorik Waterkoker
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Efbe-Schott Kalorik Waterkoker
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132225470.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132225476.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121341132.jpg?ts=1
Efbe-Schott Efbe-Schott Kalorik Waterkoker Kalorik Waterkoker Kalorik Waterkoker Elektrische waterkoker in tijdloze en elegante look, van roestvrij staal en met een inhoud van 1,7 liter voor snel koken en verwarmen van een grote hoeveelheid water Veilig sluitend en afneembaar deksel voor eenvoudig vullen en reinigen, transparante waterniveau-indicator, uitneembaar en uitwasbaar deeltjesfilter Brede schenktuit voor snel vullen van kopjes en schalen, aan/uit-schakelaar, automatische uitschakeling aan het einde van het kookproces, controlelampje 360° draadloos dankzij prakti... (1)
  • 05413346311757
  • TKG JK 1009 AG
2
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Vermogen: 3000 Watt
    • Koel(e) handvat(en): Ja
    • Snoeropslag: Ja
    • Verbinding: Draadloos
    • Verstelbare temperatuur: Nee
  • Materiaal
    • Materiaal kan: RVS, Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
  • Design
    • Kleur: Groen
    • Concealed heating element: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Reiswaterkoker: Nee
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief thee filter: Nee
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 32.50 32.50 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Elektrische waterkoker in tijdloze en elegante look, van roestvrij staal en met een inhoud van 1,7 liter voor snel koken en verwarmen van...32.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Kalorik Waterkoker32.50, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • MAXXMEE Waterkoker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210355070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211555477.jpg?ts=1
      MAXXMEE MAXXMEE Waterkoker Waterkoker Waterkoker Prestaties de Maxxmee waterkoker heeft een capaciteit van 1,7 liter, dit komt overeen met meer dan een kruik thee. De 2200 W zorgt voor een snelle verwarming van het water. Veiligheid: het intelligente dubbelwandig design, de binnenkant van roestvrij staal aan de buitenkant met Cool-Touch-behuizing maakt een veilige bediening mogelijk de buitenwand wordt niet verwarmd. Comfortabel: functies zoals oververhittingsbeveiliging, verborgen verwarmingselement voor eenvoudige reiniging, bediening m... (1)
      MAXXMEE Waterkoker
      • 04052926099718
      2
    • Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230744017.jpg?ts=1
      Adler Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart Top Choice - Hoge waterkoker - met led - 1.7 liter - zwart (1)
      Adler Top Choice - Hoge Waterkoker - Met Led - 1.7 Liter - Zwart
      • 07423326333349
      2
    • Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230733011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166851543.jpg?ts=1
      Edenberg Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs Mooie RVS fluitketel of waterkoker. Geschikt voor elke warmtebron. Ouderwetse tijden herleven met nostalgische topprodukten. Inhoud 3.2 liter. (1)
      Edenberg Classic Line - Luxe Rvs Fluitketel - 3.2 Liter - Rvs - Crème - Multikleur, Rvs
      • 07444736390319
      2
    • Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213236963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205693.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239205690.jpg?ts=1
      Russell Hobbs Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W Russell Hobbs 21274-70 1.7L Texture Kettle, Ultra Fast Cook - Grijs (1)
      Russell Hobbs Waterkoker Textures 21274-70 - Grijs - 2400 W
      • 05038061105414
      1
    • min
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 32.50
    • partner@vergelijk.nl