x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bomann WK 5012 CB Wasserkocher weiß

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bomann WK 5012 CB Wasserkocher weiß
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bomann WK 5012 CB Wasserkocher weiß
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bomann WK 5012 CB Wasserkocher weiß
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161751616.jpg?ts=1
Bomann Bomann WK 5012 CB Wasserkocher weiß WK 5012 CB Wasserkocher weiß WK 5012 CB Wasserkocher weiß BOMANN Waterkoker WK 5012 CB, 1,8 l (1)
  • 04004470501209
  • 650 120
1
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.8 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Bescherming tegen oververhit raken: Ja
    • Vermogen: 2200 Watt
    • Verbinding: Draadloos
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Concealed heating element: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Oververhittingsbescherming, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Indicatie
    • Verlichte aan-/uit knop: Ja
  • 28.90 28.90 EUR 1
    1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      BOMANN Waterkoker WK 5012 CB, 1,8 l28.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Adler Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151499840.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223674808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149172730.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156249769.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157226444.jpg?ts=1
      Adler Adler Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264 Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264 Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264 Adler AD 1264 - Waterkoker - 1.7 liter (1)
      Adler Waterkoker Kunststof 1,7 L - AD 1264
      • 05902934830928
      2
      deal
    • Moa Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223754628.jpg?ts=1
      Moa Moa Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w MOA Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - 2.3 Liter - HWD25W (5)
      Moa Heetwaterdispenser - Luxe Instant Waterkoker - Hwd25w
      • 08718001908868
      2
    • Braun waterkoker wk300 onyx
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142271284.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95063089.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95063088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152474437.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140531537.jpg?ts=1
      Braun Braun waterkoker wk300 onyx waterkoker wk300 onyx waterkoker wk300 onyx Braun AquaExpress WK 300 - Waterkoker - Zwart (1)
      Braun waterkoker wk300 onyx
      • 04210201657576
      • 4210201657576
      • 657576
      • 0X21010034
      • 0X63221701
      • 4003806
      • WK300ZWA
      • WK300
      • WK300BLACK
      2
    • Buffalo Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147751754.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm Buffalo Waterkoker GL346, 10L (1)
      Buffalo Waterkoker Buffalo, RVS, 10ltr, 47(h)x31,3(b)x32,6(d)cm
      • 05050984395840
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 24.74
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.74
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.74
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.74
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 25.78
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 25.78
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 25.78
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 25.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 27.51
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 28.35
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 28.35
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 28.44
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 28.44
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.44
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 28.63
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 28.64
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.64
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.64
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 28.90
    • partner@vergelijk.nl