x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er waterfilters verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Baumatic waterfilter

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in waterfilter categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Baumatic 0060218743 Waterfilter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144688711.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101344443.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97555135.jpg
      Baumatic Baumatic 0060218743 Waterfilter 0060218743 Waterfilter 0060218743 Waterfilter Baumatic 0060218743 WaterfilterKoelkastBaumatic 0060218743 waterfilter voor Amerikaanse koelkasten.OrigineleBaumaticwaterfilter geschikt voor Baumatic Amerikaanse koelkasten met een interne waterfilter.Deze filter is getest en gecertificeerd door NSF International volgens NSF/ANSI Standards 42 & 53.De 0060218743 waterfilter is geschikt voor de volgende modellen koelkast:Baumatic:TITAN4; TITAN5Haier:HB21FGBAA; HB21FGRAA; HB21FGWAA; HB21FSSAA; HB22FWNN;HB21FNN; HB21FWNN; HB21FWRSSDeze filter is... (1)
      Baumatic 0060218743 Waterfilter
      • 04260234888867
      1
      most_sold
      43.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Brita DEFAULT
        • brita
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Jura DEFAULT
        • jura
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Brita (brita)
      • Katadyn (katadyn)
      • GROHE (grohe)
      • Aqua Select (aqua_select)
      • MSR (msr)
      • Scanpart (scanpart)
      • 4M (4m)
      • AEG (aeg)
      • Aqua Optima (aqua_optima)
      • Ariston (ariston)
      • Bauknecht (bauknecht)
      • Baumatic (baumatic)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bosch (bosch)
      • BWT (bwt)
      • CamelBak (camelbak)
      • Care plus (care_plus)
      • Curver (curver)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Eda (eda)
      • Electrolux (electrolux)
      • Gardena (gardena)
      • Güde (gu_de)
      • Honeywell (honeywell)
      • Jura (jura)
      • Krups (krups)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • LG (lg)
      • LifeStraw (lifestraw)
      • Melitta (melitta)
      • Mizu Life (mizu_life)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Platypus (platypus)
      • Samsung (samsung)
      • Siemens (siemens)
      • Solis (solis)
      • SPECIAL T (special_t)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Whirlpool (whirlpool)
      • Wpro (wpro)
      • Xavax (xavax)
    • Budget (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Aantal cartridges (aantal_cartridges):
      • 1 (1)
      • 6 (6)
      • 12 (12)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • 0 L (capaciteit_watertank_0.0)
      • 1 L (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 L (capaciteit_watertank_2.0)
    • Indicator voor verwisselen cartridge (indicator_voor_verwisselen_cartridge):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type waterfilter (type_of_water_filter):
      • Kraanwaterfilter (kraanwaterfilter)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fiber (fiber)
      • Karton (karton)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic polyurethaan (TPU) (thermoplastic_polyurethaan_tpu_)
    • Varianten (group):
      • Brita Coffee Machine (brita_coffee_machine)
      • Brita Filterpatronen (brita_filterpatronen)
      • Brita Keukenkraan (brita_keukenkraan)
      • Brita Koelkast (brita_koelkast)
      • Brita Koffiemachine (brita_koffiemachine)
      • Brita Strijkijzer (brita_strijkijzer)
      • Brita Watefilterkan (brita_watefilterkan)
    • Gewicht waterfilter (gewicht_product):
      • 50 g (gewicht_product_50.0)
      • 100 g (gewicht_product_100.0)
      • 118 g (gewicht_product_118.0)
      • 180 g (gewicht_product_180.0)
      • 290 g (gewicht_product_290.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl