x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Thomas Tumble Dryer 3.0K TH772SEK

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Thomas Tumble Dryer 3.0K TH772SEK
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Thomas Tumble Dryer 3.0K TH772SEK
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Thomas Tumble Dryer 3.0K TH772SEK
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100899993.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100992378.jpg?ts=1
Thomas Thomas Tumble Dryer 3.0K TH772SEK Tumble Dryer 3.0K TH772SEK Tumble Dryer 3.0K TH772SEK Kleur: Wit Maximale centrifugesnelheid: 2800 RPM (1)
  • 04005435103803
  • 772SEK
  • 1016623
  • TH772
4
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit trommel: 3 kg
    • Type of dryer: Tumble dryer
  • Technische details
    • Energieklasse product: B
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • 188.00 211.00 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Thomas Centrifuge 772SEK188.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      Droogzwierder - 3 kg - 2800tr/min - rvs trommel - wit199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Kleur: Wit Maximale centrifugesnelheid: 2800 RPM200.69, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Thomas Tumble Dryer 3.0K TH772SEK211.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212243331.jpg?ts=1
      Bosch Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Bosch WTE861S0NL Condensdroger (1)
      Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • LG RC80V9AV4Q
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149366558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167008156.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167008157.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166672009.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221339179.jpg?ts=1
      LG LG RC80V9AV4Q RC80V9AV4Q RC80V9AV4Q DUAL Inverter warmtepompRC80V9AV4Q Dubbele besparingen, maximale betrouwbaarheid De evolutie van het warmtepompsysteem waarmee de compressiesnelheid op een perfect gecontroleerde manier kan worden beheerd, waardoor het verbruik wordt geoptimaliseerd op basis van de verschillende droogfasen.Bespaar energie en verminder het verbruik met 32%. DUAL Inverter warmtepomp Het vergroot het bereik van luchtsnelheden, van zeer snel tot langzaam, zonder de machine in of uit te schakelen. Energie-efficiën... (1)
      LG RC80V9AV4Q
      • 08806098592555
      • 8806098592555
      • RC80V9AV4Q
      • 6522149
      358
    • Bosch WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149864927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169378040.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169378042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169378041.jpg?ts=1
      Bosch Bosch WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger De WTG86492NL EXCLUSIV Condensdroger van Bosch heeft een vulgewicht van 9 kg. Het voordeel van een condensdroger is, dat je geen afvoerslang naar buiten nodig hebt. Deze droger heeft energieklasse B.Voordelen van de Bosch WTG86492NL EXCLUSIV9 kg vulgewicht: geschikt voor huishoudens van ongeveer 3-5 personen.Een condensdroger heeft geen afvoerslang naar buiten nodigAutoDry droogt het wasgoed perfect en voorkomt krimpAntiVibration Design: minder trillingen en minder geluidSensitiveDrying Syste... (2)
      Bosch WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger
      • 04242005197576
      349
      deal
    • Asko T408HD.W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229332061.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071220.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168754501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071236.jpg?ts=1
      Asko Asko T408HD.W T408HD.W T408HD.W Deze ASKO Logic warmtepompdroger T408HD.W, met energieklasse A+++ en een vulgewicht van 8 kg, is voorzien van een betrouwbare en stille koolborstelloze motor en vijf kogellagers om hiermee uw wasgoed makkelijker te centrifugeren. Dankzij het Multi Filter System bent u er van verzekert dat pluizen en zelfs kleinere stofdeeltjes opgevangen worden in de vijf verschillende filters van deze ASKO Logic warmtepompdroger T408HD.W. Hiermee wordt er voorkomen dat stof de gevoelige componenten in de dro... (2)
      Asko T408HD.W
      • 03838782011269
      • T408HD.W
      • 576719
      202
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 198.16
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 198.16
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 195.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 200.53
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 200.53
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 200.52
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 200.52
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 209.22
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 209.22
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 209.23
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 209.23
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 209.23
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 209.23
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 209.23
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 209.23
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 209.23
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 209.23
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 188.00
    • partner@vergelijk.nl