x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Siemens Wasdroger WQ41G1E0FG

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Siemens Wasdroger WQ41G1E0FG
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Siemens Wasdroger WQ41G1E0FG
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Siemens Wasdroger WQ41G1E0FG
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208347663.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208347664.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208347662.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208347665.jpg?ts=1
Siemens Siemens Wasdroger WQ41G1E0FG Wasdroger WQ41G1E0FG Wasdroger WQ41G1E0FG Droogkast - warmtepomp - 9kg - A++ - 64dB - SoftDry (1)
  • 04242003907535
  • 4242003907535
3
  • Technische details
    • Energieklasse product: A++ Klasse
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 687.00 899.00 EUR 3
    3
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Veilig, nauwkeurig drogen.Slimme sensoren regelen en controleren uw wasgoed om een gelijkmatige, zachte droging te garanderen. Temperatuu...687.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Siemens WQ41G1E0FG - iQ500 - Warmtepompdroger - NL/FR689.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      Droogkast - warmtepomp - 9kg - A++ - 64dB - SoftDry
      699.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Whirlpool FFT M11 8X3B BE
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221969313.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213008234.jpg?ts=1
      Whirlpool Whirlpool FFT M11 8X3B BE FFT M11 8X3B BE FFT M11 8X3B BE Droogkast - warmtepomp - 8kg - A+++ - 64dB - 6th Sense (1)
      Whirlpool FFT M11 8X3B BE
      • 08003437624827
      • 859991635250
      1
    • Bauknecht T Sense D 8X2SK EU
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245221912.jpg?ts=1
      Bauknecht Bauknecht T Sense D 8X2SK EU T Sense D 8X2SK EU T Sense D 8X2SK EU Bauknecht T Sense D 8X2SK EU warmtepompdroger 8 kg A++ (1)
      Bauknecht T Sense D 8X2SK EU
      • 04011577856408
      2
    • Privileg PWCTM1182XDE Warmtepompdroger 8 kg - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229763650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229768305.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229768314.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229768307.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229768313.jpg?ts=1
      Privileg Privileg PWCTM1182XDE Warmtepompdroger 8 kg - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet PWCTM1182XDE Warmtepompdroger 8 kg - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet PWCTM1182XDE Warmtepompdroger 8 kg - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet PUSH & GO - DRUK GEWOON OP EEN KNOP Houd gewoon de Push & Go-knop twee seconden ingedrukt en het programma start. Dit programma is ideaal voor katoen en kreukherstellende vezels. EASYCLEANING-FILTER Snellere reiniging van het condensorfilter: Dankzij het kleine en lichte EasyCleaning condensorfilter verloopt het reinigen in drie eenvoudige stappen: filter verwijderen, pluizen verwijderen, filter terugplaatsen - klaar. OMKERENDE TROMMEL De omkerende trommelbeweging zorgt voor een zacht, kreukvrij en gelijkmatig droogresultaat. Bespaart tijd en energie. UITGESTELDE STARTTIJD - PLAN DE START VAN HET DROOGPROGRAMMA Plan de start van het droogprogramma volgens uw behoeften. Doe het wasgoed in de trommel en selecteer de gewenste starttijd. De droogtrommel start dan automatisch op het gewenste (3)
      Privileg PWCTM1182XDE Warmtepompdroger 8 kg - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08003437232145
      • PWCT M11 82 X DE
      1
    • AEG T8DBE84W Wasdroger warmtepomp 8000 Serie A++ / B
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187598081.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114078208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114078197.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114078196.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114078193.jpg?ts=1
      AEG AEG T8DBE84W Wasdroger warmtepomp 8000 Serie A++ / B T8DBE84W Wasdroger warmtepomp 8000 Serie A++ / B T8DBE84W Wasdroger warmtepomp 8000 Serie A++ / B droogkast - warmtepomp - 8kg - A++ - 66dB - SensiDry (6)
      AEG T8DBE84W Wasdroger warmtepomp 8000 Serie A++ / B
      • 07332543490691
      • 916 097 976
      • T8DBE84W
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 665.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 661.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 661.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 661.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 713.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 661.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 713.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 643.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 643.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 628.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 628.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 628.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 628.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 627.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 627.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 624.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 686.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 661.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 685.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 685.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 688.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 688.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 687.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 687.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 687.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 687.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 687.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 687.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 687.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 687.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 687.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 687.00
    • partner@vergelijk.nl