x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Siemens WQ33G2D9NL EXTRA KLASSE

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Siemens WQ33G2D9NL EXTRA KLASSE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Siemens WQ33G2D9NL EXTRA KLASSE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Siemens WQ33G2D9NL EXTRA KLASSE
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243885087.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243824697.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243824696.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243824695.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255829711.jpg?ts=1
Siemens Siemens WQ33G2D9NL EXTRA KLASSE WQ33G2D9NL EXTRA KLASSE WQ33G2D9NL EXTRA KLASSE Siemens WQ33G2D9NL warmtepompdroger (2)
  • 04242003907757
3
deal
  • Design
    • Droogsysteem: Hittepomp
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 799.00 949.00 EUR 350
    6
    • Expert.nl Expert.nl
      9.087299105781455 (1782)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De WQ33G2D9NL warmtepompdroger van Siemens heeft een vulgewicht van 8 kg. Een warmtepompdroger is het meest energiezuinige type wasdroger...
      799.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Siemens WQ33G2D9NL warmtepompdroger
      799.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert Nijverdal Expert Nijverdal
      9.069918519480145 (18)
      De WQ33G2D9NL warmtepompdroger van Siemens heeft een vulgewicht van 8 kg. Een warmtepompdroger is het meest energiezuinige type wasdroger...
      799.00, 6.482000299999999, 52.3465424 HIGH
      129
    • EP Rickelman Boxtel EP Rickelman Boxtel
      7.88520664398435 (3)
      Siemens WQ33G2D9NL warmtepompdroger
      799.00, 5.3165672, 51.5982819 NONE
      72
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      WQ33G2D9NL, Warmtepompdroger Prestaties en verbruik: Energie-efficiëntieklasse¹: A+++ Energieverbruik²: 176 kWh Capaciteit: 1 - 8 kg Prog...949.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electro World AHC van Ommeren Electro World AHC van Ommeren
      WQ33G2D9NL, Warmtepompdroger Prestaties en verbruik: Energie-efficiëntieklasse¹: A+++ Energieverbruik²: 176 kWh Capaciteit: 1 - 8 kg Prog...949.00, 5.519370299999999, 51.9472277 NONE
      146
  • 0 0
    • Miele Tcr 790 Wp Eco & Steam
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228751962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228752528.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228752529.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228789269.jpg?ts=1
      Miele Miele Tcr 790 Wp Eco & Steam Tcr 790 Wp Eco & Steam Tcr 790 Wp Eco & Steam De Miele TCR 790 WP wasdroger is een warmtepompdroger met energieklasse A+++ voor 1 tot 9 kg wasgoed. Met een vulgewicht van 9 kg is deze Miele ideaal geschikt voor een groot huishouden van 5 of meer personen.De Miele TCR 790 WP warmtepompdroger heeft een droogtijd van 220 minuten voor het drogen van een volle trommel katoen. Een warmtepompdroger doet er langer over, maar is door de lage droogtemperatuur beter voor je wasgoed en energiezuiniger.Uiteraard is het geluidsniveau van een wasdroger ook belangrijk. Hoe hoger het aantal decibel, hoe luider de wasdroger is. Het geluid verdubbelt namelijk bij elke 3 decibel en een stille wasdroger is met name handig voor als je deze in de buurt of in je slaapkamer wilt plaatsen en rustig in de nacht wilt slapen.Het geluidsniveau van deze Miele TCR 790 WP warmtepompdroger is met 62 dB stil. De belangrijkste Miele voordelen T1 droger met warmtepomptechnologie met SteamFinish, SilenceDrum en M Touch voor de hoogste eisen. M Touch bedienen via (7)
      Miele Tcr 790 Wp Eco & Steam
      • 04002516478959
      2
    • LG RC80U2AV0Q
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162043652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207147663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207147657.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207147662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207147659.jpg?ts=1
      LG LG RC80U2AV0Q RC80U2AV0Q RC80U2AV0Q Droogkast - warmtepomp - 8 kg - A+++- 64 dB - Allergy Care (4)
      LG RC80U2AV0Q
      • 08806098555864
      • 6730135
      • RC80U2AV0Q
      • 8806098555864
      1
    • Beko DS 8412 GX0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169129574.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169129583.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169129585.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177988265.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144671218.jpg?ts=1
      Beko Beko DS 8412 GX0 DS 8412 GX0 DS 8412 GX0 droogkast - warmtepomp - 8kg - A++ - 65 dB - Greendry (4)
      Beko DS 8412 GX0
      • 08690842187131
      • DS8412GX0
      • 000000000000247407
      • 8690842187131
      1
    • Asko T208C.W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158784657.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158784663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158784661.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164252401.jpg?ts=1
      Asko Asko T208C.W T208C.W T208C.W Deze ASKO Classic condensdroger T208C.W, met energieklasse B en een vulgewicht van 8 kg, is voorzien van een betrouwbare en stille koolborstelloze motor en vijf kogellagers om hiermee uw wasgoed makkelijker te centrifugeren. Dankzij het Multi Filter System bent u er van verzekert dat pluizen en zelfs kleinere stofdeeltjes opgevangen worden in de vijf verschillende filters van deze ASKO Classic condensdroger T208C.W. Hiermee wordt er voorkomen dat stof de gevoelige componenten in de droger bereiken. Soft Drum-trommel van roestvrij staal De Soft Drum-trommel van roestvrij staal is ontwikkeld om de luchtstroom rond het wasgoed in de trommel en hiermee het droogeffect te verbeteren. De cirkelvormige uitsparingen met schuine randen vangen het wasgoed op om slijtage te voorkomen. Met het nieuwe trommelontwerp kunnen zowel kleine als grote hoeveelheden wasgoed gelijkmatig en optimaal gedroogd worden. Butterfly-droogsysteem Dankzij het Butterfly-droogsysteem wordt uw wasgoed optimaal (3)
      Asko T208C.W
      • 03838782010767
      • 576407
      1
      deal
    • min
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 959.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 799.00
    • partner@vergelijk.nl