x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Miele warmtepompdroger PDR507HP NL (Roestvrijstaal)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Miele warmtepompdroger PDR507HP NL (Roestvrijstaal)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Miele warmtepompdroger PDR507HP NL (Roestvrijstaal)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Miele warmtepompdroger PDR507HP NL (Roestvrijstaal)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214463623.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148530430.jpg?ts=1
Miele Miele warmtepompdroger PDR507HP NL (Roestvrijstaal) warmtepompdroger PDR507HP NL (Roestvrijstaal) warmtepompdroger PDR507HP NL (Roestvrijstaal) Condenswater wordt eenvoudig afgevoerd De professionele Miele-condensdrogers, ook de droogautomaten met warmtepomptechnologie, beschikken over een geïntegreerde condenswaterafvoerleiding met omwikkelde slang. Zo kan vocht rechtstreeks worden weggevoerd. Minimaal energieverbruik De droogautomaten met warmtepomptechnologie van Miele Professional zijn ware meesters in het besparen van energie. Dankzij de warmtepomptechnologie verbruiken ze ong. 50% minder stroom en leveren zo een bijdrage aan de... (3)
  • 04002516123996
77
  • Algemene kenmerken
    • Type of dryer: Tumble dryer
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zilver, Wit
  • 3699.00 4499.00 EUR 77
    3
    • BCC BCC
      8.70306343476935 (4662)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Condenswater wordt eenvoudig afgevoerd De professionele Miele-condensdrogers, ook de droogautomaten met warmtepomptechnologie, beschikken...3699.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC Rotterdam BCC Rotterdam
      9.374553569612884 (31)
      Condenswater wordt eenvoudig afgevoerd De professionele Miele-condensdrogers, ook de droogautomaten met warmtepomptechnologie, beschikken...3699.00, 4.4387793, 51.9079697 LOW
      75
    • Horecatraders.com Horecatraders.com
      8.52609986645956 (6)
      Miele USP's PerfectDry Ja FragranceDos Nee EcoSpeed Nee Prestatie Uitgestelde start timer Ja Aantal droogprogramma's 13 Droogklasse A Zel...
      3852.66, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212243331.jpg?ts=1
      Bosch Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Bosch WTE861S0NL Condensdroger (1)
      Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • AEG T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234964349.jpg?ts=1
      AEG AEG T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Uitgesteldestart Met de startuitstel functie heeft u de mogelijkheid om de machine op een later moment op de dag te laten draaien. Met de resttijdindicatie ziet u in minuten de totale duur van het gekozen programma teruglopen totdat deze klaar is. (1)
      AEG T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • AEG T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234107464.jpg?ts=1
      AEG AEG T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Uitgesteldestart Met de startuitstel functie heeft u de mogelijkheid om de machine op een later moment op de dag te laten draaien. Met de resttijdindicatie ziet u in minuten de totale duur van het gekozen programma teruglopen totdat deze klaar is. (1)
      AEG T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • AEG T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234501137.jpg?ts=1
      AEG AEG T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Uitgesteldestart Met de startuitstel functie heeft u de mogelijkheid om de machine op een later moment op de dag te laten draaien. Met de resttijdindicatie ziet u in minuten de totale duur van het gekozen programma teruglopen totdat deze klaar is. (1)
      AEG T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 3749.79
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 3749.79
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 3749.79
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 3749.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 3749.79
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 3749.79
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 3749.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 3749.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 3749.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 3749.79
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 3699.00
    • partner@vergelijk.nl