x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Inventum VDW9001B

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Inventum VDW9001B
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Inventum VDW9001B
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Inventum VDW9001B
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207292805.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207292841.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207292829.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207292826.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207292843.jpg?ts=1
Inventum Inventum VDW9001B VDW9001B VDW9001B De Inventum VDW9001B wasdroger is een warmtepompdroger met energieklasse A++ voor 1 tot 9 kg wasgoed. Met een vulgewicht van 9 kg is deze Inventum ideaal geschikt voor een groot huishouden van 5 of meer personen. De Inventum VDW9001B warmtepompdroger heeft een droogtijd van 225 minuten voor het drogen van een volle trommel katoen. Een warmtepompdroger doet er langer over, maar is door de lage droogtemperatuur beter voor je wasgoed en energiezuiniger. Uiteraard is het geluidsniveau van een was... (4)
  • 08712876130058
  • VDW9001B
350
  • Design
    • Droogsysteem: Hittepomp
    • Type lader: Voorbelading
    • Deurscharnieren: Rechts
    • Kleur: Zwart
    • Deur openingshoek: 180 °
    • Deurkleur: Zwart
    • Ingebouwde condensafvoer: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 60 cm
    • Diepte: 62.5 cm
    • Hoogte: 85 cm
    • Deur opening diameter: 350 mm
  • Technische details
    • Energieklasse product: A++ Klasse
    • Droogklasse: A
    • Anti-kreuk functie: Ja
    • Duur cyclus: 225 Minuten
    • Half-load: Ja
    • Jaarlijks energie consumptie: 259 kWu
    • Kinderslot: Ja
    • Lengte snoer: 1.5 m
    • Soort bediening: Draaiknop, Touch
    • Uitgestelde start timer: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Type of dryer: Tumble dryer
    • Functies wasmachine/Drogers: Zelf de starttijd kiezen, Ingebouwde display, Resttijdindicatie, Binnenlicht, Kinderslot
    • Geslacht: Unisex
    • Vochtigheidssensor: Ja
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 65 dB
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
    • Netbelasting: 800 Watt
  • Ergonomie
    • Filter schoonmaak indicator: Ja
    • Startvertraging: 24 Uur
    • Verlichting in trommel: Ja
    • Waarschuwingssignaal: Ja
  • Beeldscherm
    • Display type: LED
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Beheerfuncties
    • Wi-Fi-besturing: Nee
  • Indicatie
    • Resterende tijd indicatie: Ja
  • Prestatie
    • Extra droog: Ja
    • Omgevingstemperatuur (max): 35 °C
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Near Field Communication (NFC): Nee
  • 529.00 549.00 EUR 350
    7
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Inventum VDW9001B - Warmtepompdroger - Zwart529.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.08377292059351 (1474)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De VDW9001B warmtepompdroger van Inventum heeft een vulgewicht van 9 kg. Een warmtepompdroger is het meest energiezuinige type wasdroger ...
      529.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      VDW9001B De Inventum warmtepompdroger VDW9001W heeft een vulgewicht van 9 kg. Daarmee droog je het wasgoed van ongeveer 5 personen. De tr...529.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Expert Nijverdal Expert Nijverdal
      9.069918519480145 (18)
      De VDW9001B warmtepompdroger van Inventum heeft een vulgewicht van 9 kg. Een warmtepompdroger is het meest energiezuinige type wasdroger ...
      529.00, 6.482000299999999, 52.3465424 HIGH
      128
    • Electro World AHC van Ommeren Electro World AHC van Ommeren
      VDW9001B De Inventum warmtepompdroger VDW9001W heeft een vulgewicht van 9 kg. Daarmee droog je het wasgoed van ongeveer 5 personen. De tr...529.00, 5.519370299999999, 51.9472277 NONE
      146
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Inventum VDW9001B wasdroger is een warmtepompdroger met energieklasse A++ voor 1 tot 9 kg wasgoed. Met een vulgewicht van 9 kg is deze...
      549.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP Rickelman Boxtel EP Rickelman Boxtel
      7.88520664398435 (3)
      De Inventum VDW9001B wasdroger is een warmtepompdroger met energieklasse A++ voor 1 tot 9 kg wasgoed. Met een vulgewicht van 9 kg is deze...
      549.00, 5.3165672, 51.5982819 NONE
      72
  • 0 0
    • Siemens Wasdroger WQ33G2DEFG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206584074.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205618478.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205618480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205618479.jpg?ts=1
      Siemens Siemens Wasdroger WQ33G2DEFG Wasdroger WQ33G2DEFG Wasdroger WQ33G2DEFG Uitstekende droogprestaties met A+++ en autoDry, voor een zachte en homogene behandeling van uw kledij.Met de grote LED-display zijn alle functies en opties perfect leesbaar en eenvoudig te bedienen.Sensorgestuurde autoDry-technologie voorkomt dat het wasgoed krimpt bij het drogen.Speciaal Outdoor droogprogramma: voor speciale outdoor textielen en sport-kleding.Super 40': snel droogprogramma voor kleine beladingensoftDry-trommelsysteem voor uiterst voorzichtig drogen. (2)
      Siemens Wasdroger WQ33G2DEFG
      • 04242003907474
      • 4242003907474
      2
    • Bosch WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149864927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169378040.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169378042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169378041.jpg?ts=1
      Bosch Bosch WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger De WTG86492NL EXCLUSIV Condensdroger van Bosch heeft een vulgewicht van 9 kg. Het voordeel van een condensdroger is, dat je geen afvoerslang naar buiten nodig hebt. Deze droger heeft energieklasse B.Voordelen van de Bosch WTG86492NL EXCLUSIV9 kg vulgewicht: geschikt voor huishoudens van ongeveer 3-5 personen.Een condensdroger heeft geen afvoerslang naar buiten nodigAutoDry droogt het wasgoed perfect en voorkomt krimpAntiVibration Design: minder trillingen en minder geluidSensitiveDrying Syste... (1)
      Bosch WTG86492NL Serie 6 EXCLUSIV condensdroger
      • 04242005197576
      349
      deal
    • Siemens WT45M2K1FG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146779729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169738718.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169738716.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169738717.jpg?ts=1
      Siemens Siemens WT45M2K1FG WT45M2K1FG WT45M2K1FG Siemens WT45M2K1FG - iQ300 - Warmtepompdroger - NL/FR (1)
      Siemens WT45M2K1FG
      • 04242003847695
      • 4242003847695
      3
      deal
    • Beko DS73311BXBD - Warmtepompdroger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158539082.jpg?ts=1
      Beko Beko DS73311BXBD - Warmtepompdroger DS73311BXBD - Warmtepompdroger DS73311BXBD - Warmtepompdroger Beko DS73311BXBD - Warmtepompdroger (4)
      Beko DS73311BXBD - Warmtepompdroger
      • 08690842267215
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 649.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 649.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 649.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 599.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 529.00
    • partner@vergelijk.nl