x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch WTX88M40FG warmtepompdroger

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch WTX88M40FG warmtepompdroger
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch WTX88M40FG warmtepompdroger
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch WTX88M40FG warmtepompdroger
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231732453.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231735898.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231735897.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231735899.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245745141.jpg?ts=1
Bosch Bosch WTX88M40FG warmtepompdroger WTX88M40FG warmtepompdroger WTX88M40FG warmtepompdroger Bosch WTX88M40FG warmtepompdroger 9 kg A+++ (8)
  • 04242005189915
  • WTX88M40FG
1
  • Design
    • Droogsysteem: Condensation
    • Type lader: Voorbelading
    • Deurscharnieren: Rechts
    • Kleur: Wit
    • Trommelinhoud: 112 L
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 59.8 cm
    • Diepte: 61.3 cm
    • Hoogte: 84.2 cm
    • Gewicht product: 55700 g
  • Technische details
    • Energieklasse product: Klasse A+++
    • Droogklasse: B
    • Duur cyclus: 215 Minuten
    • Jaarlijks energie consumptie: 193 kWu
    • Kinderslot: Ja
    • Soort bediening: Draaiknop
    • Uitgestelde start timer: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Type of dryer: Tumble dryer
    • Functies wasmachine/Drogers: Zelf de starttijd kiezen, Ingebouwde display, Resttijdindicatie, Kinderslot
    • Certificering: - CE
    • Geslacht: Unisex
    • Verwisselbare deur: Ja
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 62 dB
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
    • Huidige waardering: 10
    • Netbelasting: 600 Watt
  • Ergonomie
    • Startvertraging: 24 Uur
  • Beeldscherm
    • Display type: Lcd
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Beheerfuncties
    • Wi-Fi-besturing: Nee
  • Indicatie
    • Resterende tijd indicatie: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Near Field Communication (NFC): Nee
  • 994.00 994.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Bosch WTX88M40FG warmtepompdroger 9 kg A+++994.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • AEG T8DE95EW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133633291.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137438684.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137439112.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135135929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137438993.jpg?ts=1
      AEG AEG T8DE95EW T8DE95EW T8DE95EW In de AEG T8DE95EW warmtepompdroger droog je grote ladingen wasgoed. Met een droogcapacieit van 9 kilogram droog je daarmee ook grote ladingen handdoeken of beddengoed. Dankzij het AbsoluteCare systeem controleert de droger nauwkeurig de beweging en de droogtemperatuur. Als je kleding droog genoeg is, stopt de wasdroger automatisch. Zo droog je ook een kleine lading was zonder dat je extra energie verbruikt. Voor je wollen trui is er een aparte droogbeweging, waardoor je trui plat droogt en niet uitrekt. Je kleding blijft bovendien langer mooi in de kledingbeschermende trommel. Op het Nederlandstalige display staat de resterende tijd van het droogprogramma. Nog een paar minuten geduld, dan trek je jouw favoriete broek weer aan. (10)
      AEG T8DE95EW
      • 07332543568529
      • 000000000000237402
      • 4864315
      • T8DE95EW
      • 916 098 270
      • 916098270
      2
      deal
    • Zanussi Wasdroger ZTK 120
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246894444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121332839.jpg?ts=1
      Zanussi Zanussi Wasdroger ZTK 120 Wasdroger ZTK 120 Wasdroger ZTK 120 Zanussi Ztk120 Condensdroger 6kg Met deze tweedehands Zanussi condensdroger kunt u per droogbeurt tot wel 6 kg drogen. Verder behoort deze tot de energieklasse C en heeft de condensdroger de volgende afmetingen: Hoogte 85 cm, Breedte 60 cm en Diepte 58 cm. Met de automatische droogprogramma's selecteert u zelf de droogtegraad, ongeacht het type wasgoed, en doet de wasdroger de rest. Gebruik de extra opties voor nog meer gebruiksgemak! . Waarom veel geld uitgeven als het veel goedkoper kan? Bij ons kun je terecht voor B-keus en refurbished (tweedehands) producten die met hoge kortingen worden verkocht. Van witgoed tot fietsen en van televisies tot telefoon accessoires. Wij kunnen die kortingen bieden, omdat wij de producten rechtstreeks bij de fabrikanten afnemen en ook nog eens groot inkopen. Welhof is goed voor je portemonnee, maar daarnaast ook goed voor het milieu. (2)
      Zanussi Wasdroger ZTK 120
      • 05907580680682
      1
    • Asko T408HD.W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229332061.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071220.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168754501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071236.jpg?ts=1
      Asko Asko T408HD.W T408HD.W T408HD.W De T408HD.W warmtepompdroger van Asko heeft een vulgewicht van 8 kg. Een warmtepompdroger is het meest energiezuinige type wasdroger en beter voor je kleding dan een traditionele droger. Deze droger heeft energieklasse A+++.Voordelen van de Asko T408HD.W8 kg vulgewicht: geschikt voor gezinnen van ongeveer 2-4 personen.Warmtepompdroger: meest energiezuinige type wasdroger en beter voor je kleding dan een conventionele drogerButterflu drying: wasgoed maakt een 8-vorm tijdens het drogen waardoor het wasgoed minder kreukt8 kg laadvermogenEen Asko warmtepompdroger met een laadvermogen van 8 kilogram is geschikt voor huishoudens van ongeveer 2-4 personen. Als je vaak de (2)
      Asko T408HD.W
      • 03838782011269
      • T408HD.W
      • 576719
      2
    • Zanussi ZTE 170 Wasdroger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121472225.jpg?ts=1
      Zanussi Zanussi ZTE 170 Wasdroger ZTE 170 Wasdroger ZTE 170 Wasdroger Zanussi Zte170 Condensdroger 6kg Met de startuitstel functie heeft u de mogelijkheid om de machine op een later moment op de dag te laten draaien op de gewenste wasprogramma. Wanneer u dan thuiskomt, is deze klaar en kunt u direct aan de slag. Deze optie is ook handig als u de machine s nachts wilt laten draaien. . Waarom veel geld uitgeven als het veel goedkoper kan? Bij ons kun je terecht voor B-keus en refurbished (tweedehands) producten die met hoge kortingen worden verkocht. Van witgoed tot fietsen en van televisies tot telefoon accessoires. Wij kunnen die kortingen bieden, omdat wij de producten rechtstreeks bij de fabrikanten afnemen en ook nog eens groot inkopen. Welhof is goed voor je portemonnee, maar daarnaast ook goed voor het milieu. (2)
      Zanussi ZTE 170 Wasdroger
      • 07332543037698
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 919.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 1129.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1129.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1129.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1129.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 999.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 1129.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1129.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1129.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 999.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 979.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 976.65
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 976.65
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 976.65
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 979.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 979.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 994.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 979.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 994.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 994.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 994.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 994.00
    • partner@vergelijk.nl