x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch WTN83272NL

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch WTN83272NL
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch WTN83272NL
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch WTN83272NL
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246220481.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246220773.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246220774.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227768067.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227768068.jpg?ts=1
Bosch Bosch WTN83272NL WTN83272NL WTN83272NL Vulgewicht drogen: 8 kg Geluidsniveau: 65 dB(A) Waterafvoer: Ja De Bosch Wtn83272Nl condensdroger heeft 8 kg vulgewicht en 15 verschillende droogprogramma's. De droger heeft 11 speciale programma's zoals Fijne was, Allergie Plus en superKort 40. De droger beschermt je kleding door het SensitiveDrying systeem en AutoDry. De trommelstructuur zorgt ervoor dat je kleding voorzichtig droog wordt en de droger stopt automatisch wanneer je kleding helemaal droog is. Zo draait je droger niet onnodig en slijt of krimpt je kleding niet onnodig. Via het led-display kan je verschillende functies bedienen zoals uitgestelde starttijd. Ook zie je hoeveel minuten het nog duurt tot het einde van het droogprogramma. De extra functies en de status van het programma is ook te zien via het led-display. Dit zit in de verpakking: Condensdroger, afvoerslang condenswater en een gebruikershandleiding (1)
  • 04242005196104
  • WTN83272NL
  • 6584749
2
deal
  • Design
    • Droogsysteem: Condensation
    • Type lader: Voorbelading
    • Deurscharnieren: Rechts
    • Kleur: Wit
    • Deurkleur: Wit
    • Inverter technologie: Nee
    • Trommelinhoud: 112 L
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 59.8 cm
    • Diepte: 65.2 cm
    • Hoogte: 84.2 cm
    • Depth with door open: 1091 mm
    • Gewicht product: 38533 g
  • Technische details
    • Energieklasse product: B
    • Droogklasse: B
    • Aanpasbare snelheid: Ja
    • Anti-kreuk functie: Ja
    • Duur cyclus: 137 Minuten
    • Jaarlijks energie consumptie: 560 kWu
    • Kinderslot: Ja
    • Lengte snoer: 1.45 m
    • Soort bediening: Draaiknop
    • Uitgestelde start timer: Ja
    • Waterniveau-indicator: Nee
    • Zelfreinigend: Ja
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 65 dB
  • Algemene kenmerken
    • Functies wasmachine/Drogers: Zelf de starttijd kiezen, Ingebouwde display, Resttijdindicatie, Kinderslot
    • Certificering: - CE
    • Verwisselbare deur: Ja
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
    • Huidige waardering: 13
    • Netbelasting: 2600 Watt
    • Stroomverbruik (indien uit): 0.1 Watt
  • Ergonomie
    • Filter schoonmaak indicator: Nee
    • Indicator wat: Ja
    • Startvertraging: 24 Uur
    • Verlichting in trommel: Nee
  • Beeldscherm
    • Display type: LED
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Beheerfuncties
    • Wi-Fi-besturing: Nee
  • Indicatie
    • Resterende tijd indicatie: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Near Field Communication (NFC): Nee
  • 499.00 549.00 EUR 77
    3
    • BCC BCC
      8.711917721639029 (4696)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Ervaar het gemak Met de Bosch WTN83272NL condensdroger krijg je tot 8 kilogram wasgoed n één keer droog. Je plaatst het wasgoed in de roe...
      499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vulgewicht drogen: 8 kg Geluidsniveau: 65 dB(A) Waterafvoer: Ja De Bosch Wtn83272Nl condensdroger heeft 8 kg vulgewicht en 15 verschillen...499.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • BCC Rotterdam BCC Rotterdam
      9.374553569612884 (31)
      Ervaar het gemak Met de Bosch WTN83272NL condensdroger krijg je tot 8 kilogram wasgoed n één keer droog. Je plaatst het wasgoed in de roe...
      549.00, 4.4387793, 51.9079697 HIGH
      75
  • 0 0
    • AEG T8DE95EW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133633291.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137438684.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137439112.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135135929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137438993.jpg?ts=1
      AEG AEG T8DE95EW T8DE95EW T8DE95EW In de AEG T8DE95EW warmtepompdroger droog je grote ladingen wasgoed. Met een droogcapacieit van 9 kilogram droog je daarmee ook grote ladingen handdoeken of beddengoed. Dankzij het AbsoluteCare systeem controleert de droger nauwkeurig de beweging en de droogtemperatuur. Als je kleding droog genoeg is, stopt de wasdroger automatisch. Zo droog je ook een kleine lading was zonder dat je extra energie verbruikt. Voor je wollen trui is er een aparte droogbeweging, waardoor je trui plat droogt en niet uitrekt. Je kleding blijft bovendien langer mooi in de kledingbeschermende trommel. Op het Nederlandstalige display staat de resterende tijd van het droogprogramma. Nog een paar minuten geduld, dan trek je jouw favoriete broek weer aan. (10)
      AEG T8DE95EW
      • 07332543568529
      • 000000000000237402
      • 4864315
      • T8DE95EW
      • 916 098 270
      • 916098270
      2
      deal
    • Asko T408HD.W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229332061.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071220.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168754501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136071236.jpg?ts=1
      Asko Asko T408HD.W T408HD.W T408HD.W De T408HD.W warmtepompdroger van Asko heeft een vulgewicht van 8 kg. Een warmtepompdroger is het meest energiezuinige type wasdroger en beter voor je kleding dan een traditionele droger. Deze droger heeft energieklasse A+++.Voordelen van de Asko T408HD.W8 kg vulgewicht: geschikt voor gezinnen van ongeveer 2-4 personen.Warmtepompdroger: meest energiezuinige type wasdroger en beter voor je kleding dan een conventionele drogerButterflu drying: wasgoed maakt een 8-vorm tijdens het drogen waardoor het wasgoed minder kreukt8 kg laadvermogenEen Asko warmtepompdroger met een laadvermogen van 8 kilogram is geschikt voor huishoudens van ongeveer 2-4 personen. Als je vaak de (2)
      Asko T408HD.W
      • 03838782011269
      • T408HD.W
      • 576719
      2
    • Frilec KOBLENZ8600TK - Condensdroger - Wit - 8kg Laadvermogen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158535427.jpg?ts=1
      Frilec Frilec KOBLENZ8600TK - Condensdroger - Wit - 8kg Laadvermogen KOBLENZ8600TK - Condensdroger - Wit - 8kg Laadvermogen KOBLENZ8600TK - Condensdroger - Wit - 8kg Laadvermogen Frilec KOBLENZ8600TK - Condensdroger - Wit - 8kg Laadvermogen (1)
      Frilec KOBLENZ8600TK - Condensdroger - Wit - 8kg Laadvermogen
      • 08717202122363
      1
    • Beko DS73311BXBD - Warmtepompdroger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158539082.jpg?ts=1
      Beko Beko DS73311BXBD - Warmtepompdroger DS73311BXBD - Warmtepompdroger DS73311BXBD - Warmtepompdroger Beko DS73311BXBD - Warmtepompdroger (4)
      Beko DS73311BXBD - Warmtepompdroger
      • 08690842267215
      1
    • min
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 498.16
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 498.16
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 444.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
    • partner@vergelijk.nl