x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Amica WTP 14323 W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Amica WTP 14323 W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Amica WTP 14323 W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Amica WTP 14323 W
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237334268.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237334267.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128619191.jpg?ts=1
Amica Amica WTP 14323 W WTP 14323 W WTP 14323 W Amica Warmtepompdroger WTP 14323 W, 8 kg (1)
  • 04040729143233
1
  • Design
    • Droogsysteem: Hittepomp
    • Type lader: Voorbelading
    • Deurscharnieren: Rechts
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit trommel: 8 kg
    • Type of dryer: Tumble dryer
    • Droogprogramma's: Sportkleding, Delicaat, Overhemden, Gemixt, Katoen, Jeans, Wol
    • Functies wasmachine/Drogers: Zelf de starttijd kiezen, Ingebouwde display
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 59.5 cm
    • Diepte: 62.2 cm
    • Hoogte: 84.5 cm
  • Technische details
    • Energieklasse product: Klasse A+++
    • Plaatsing: Vrijstaand
    • Droogklasse: B
    • Duur cyclus: 198 Minuten
    • Jaarlijks energie consumptie: 235.8 kWu
    • Lengte snoer: 1.5 m
    • Soort bediening: Draaiknop, Knoppen
    • Uitgestelde start timer: Ja
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 69 dB
  • Prestatie
    • Aantal programma's: 16
    • Extra droog: Ja
  • Ergonomie
    • Startvertraging: 24 Uur
  • Beeldscherm
    • Display type: LED
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2018
  • 585.51 585.51 EUR 1
    1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Amica Warmtepompdroger WTP 14323 W, 8 kg585.51, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212243331.jpg?ts=1
      Bosch Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Bosch WTE861S0NL Condensdroger (1)
      Bosch WTE861S0NL Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • AEG T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234964349.jpg?ts=1
      AEG AEG T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Uitgesteldestart Met de startuitstel functie heeft u de mogelijkheid om de machine op een later moment op de dag te laten draaien. Met de resttijdindicatie ziet u in minuten de totale duur van het gekozen programma teruglopen totdat deze klaar is. (1)
      AEG T56840L Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • AEG T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234107464.jpg?ts=1
      AEG AEG T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Uitgesteldestart Met de startuitstel functie heeft u de mogelijkheid om de machine op een later moment op de dag te laten draaien. Met de resttijdindicatie ziet u in minuten de totale duur van het gekozen programma teruglopen totdat deze klaar is. (1)
      AEG T65278AC Condensdroger 7 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • AEG T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234501137.jpg?ts=1
      AEG AEG T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet Uitgesteldestart Met de startuitstel functie heeft u de mogelijkheid om de machine op een later moment op de dag te laten draaien. Met de resttijdindicatie ziet u in minuten de totale duur van het gekozen programma teruglopen totdat deze klaar is. (1)
      AEG T65280AC Condensdroger 8 kg - Tweedehands - Witgoed Outlet
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 637.51
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 637.51
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 637.51
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 627.11
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 627.11
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 627.11
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 627.11
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 627.11
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 627.11
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 637.51
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 637.51
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 637.51
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 637.51
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 637.51
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 637.51
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 637.51
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 585.51
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 585.51
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 595.91
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 595.91
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 595.91
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 595.91
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 575.11
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 575.11
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 575.11
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 575.11
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 575.11
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 595.91
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 595.91
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 606.31
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 606.31
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 637.51
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 637.51
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 585.51
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 585.51
    • partner@vergelijk.nl