x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandplanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Woonexpress wandplank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandplank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204913633.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel (8)
      Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • 08717297208713
      1
      44.90 EUR
    • Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204984904.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel (6)
      Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • 08717297208720
      1
      59.95 EUR
    • Woonexpress Wandrek Modus m Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204705565.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Modus m Zwart Wandrek Modus m Zwart Wandrek Modus m Zwart (3)
      Woonexpress Wandrek Modus m Zwart
      • 08717297194887
      1
      39.90 EUR
    • Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204972628.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel (3)
      Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • 08717297208737
      1
      59.95 EUR
    • Woonexpress Wandrek Modus l Multi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204863359.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Modus l Multi Wandrek Modus l Multi Wandrek Modus l Multi (3)
      Woonexpress Wandrek Modus l Multi
      • 08717297194870
      1
      44.90 EUR
    • Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207477423.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel (2)
      Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • 08717297212833
      1
      199.00 EUR
    • Woonexpress Honkytonk Wandrek asymmetrisch wild eiken - 20x75x91cm - Industrieel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187731806.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210335696.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126422157.jpg
      Woonexpress Woonexpress Honkytonk Wandrek asymmetrisch wild eiken - 20x75x91cm - Industrieel Honkytonk Wandrek asymmetrisch wild eiken - 20x75x91cm - Industrieel Honkytonk Wandrek asymmetrisch wild eiken - 20x75x91cm - Industrieel De wandkast Magni is een blikvanger in elke woonkamer. De wandkast heeft eikenkleurige MDF planken die op verschillende hoogtes gemonteerd zijn en een gepoedercoat zwart metalen frame. De wandkast past in een industriële woonstijl maar is ook goed met een botanische woonstijl te combineren. Geef de kast een mooi plekje in de woonkamer en richt hem in met je dierbaarste fotos, je favoriete boeken, trendy woondecoratie en voor de finishing touch natuurlijk wat mooie plantjes. Zo wordt de wandka... (2)
      Woonexpress Honkytonk Wandrek asymmetrisch wild eiken - 20x75x91cm - Industrieel
      • 05705994983944
      1
      89.00 EUR
    • Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209769991.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart Wandrek Bemelen Zwart Wandrek Bemelen Zwart 70x50x20 cm bhd Zwart Marmer / metaal (1)
      Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart
      • 08717297213618
      1
      79.95 EUR
    • Woonexpress Wandplank Joshua Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208389217.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandplank Joshua Zilver Wandplank Joshua Zilver Wandplank Joshua Zilver (1)
      Woonexpress Wandplank Joshua Zilver
      • 08717807616328
      1
      39.90 EUR
    • Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209992651.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart Wandrek Bemelen Zwart Wandrek Bemelen Zwart 30x50x20 cm bhd Zwart Marmer / metaal (1)
      Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart
      • 08717297213625
      1
      54.90 EUR
    • Woonexpress Wandplank Noa Geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204510054.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandplank Noa Geel Wandplank Noa Geel Wandplank Noa Geel (1)
      Woonexpress Wandplank Noa Geel
      1
      deal
      75.00 EUR
    • Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209769989.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart Wandrek Bemelen Zwart Wandrek Bemelen Zwart 50x50x20 cm bhd Zwart Marmer / metaal (1)
      Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart
      • 08717297213601
      1
      59.95 EUR
    • Woonexpress Wandplank Joshua Goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208389216.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandplank Joshua Goud Wandplank Joshua Goud Wandplank Joshua Goud (1)
      Woonexpress Wandplank Joshua Goud
      1
      39.90 EUR
    • Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207477531.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel Wandrek Bemmel Naturel (1)
      Woonexpress Wandrek Bemmel Naturel
      • 08717297212826
      1
      125.00 EUR
    • Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209769990.jpg
      Woonexpress Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart Wandrek Bemelen Zwart Wandrek Bemelen Zwart 30x90x20 cm bhd Zwart Marmer / metaal (1)
      Woonexpress Wandrek Bemelen Zwart
      • 08717297213632
      1
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Duraline DEFAULT
        • duraline
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Vt wonen DEFAULT
        • vt_wonen
    • Merk (brand):
      • OTTO (otto)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bopita (bopita)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • By boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Cabino (cabino)
      • Cambro (cambro)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Compactor (compactor)
      • Countryfield (countryfield)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Decorationable (decorationable)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • DELIFE (delife)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuba (deuba)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dresz (dresz)
      • Duraline (duraline)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • En.casa (en_casa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Express (express)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Frama (frama)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • GADGY (gadgy)
      • Gerimport (gerimport)
      • Geuther (geuther)
      • Ggg Möbel (ggg_mo_bel)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Goossens (goossens)
      • Gorillz (gorillz)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • H&S (h_s)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hendi (hendi)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hmw (hmw)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • HygieneShopBasics (hygieneshopbasics)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kela (kela)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Laufen (laufen)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Loft42 (loft42)
      • Loods 1 (loods_1)
      • Looox (looox)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Meubella (meubella)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • MSW (msw)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Neu.haus (neu_haus)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Parlane (parlane)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pomax (pomax)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Rauch (rauch)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Really Nice Things (really_nice_things)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • RIDDER (ridder)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Room copenhagen (room_copenhagen)
      • Roommate (roommate)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rubbermaid (rubbermaid)
      • Saro (saro)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sealskin (sealskin)
      • Sebra (sebra)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Serax (serax)
      • Sigel (sigel)
      • Silenta (silenta)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sofinor (sofinor)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • String (string)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tecnos (tecnos)
      • Tenzo (tenzo)
      • TESA (tesa)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tom (tom)
      • Tomado (tomado)
      • Toorx (toorx)
      • Trend24 (trend24)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Trendy Sport (trendy_sport)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Cotton (urban_cotton)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Vogue (vogue)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wenko (wenko)
      • Wensing Meubelen (wensing_meubelen)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wiho Küchen (wiho_ku_chen)
      • Wilmes (wilmes)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Wood Brothers (wood_brothers)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zeller (zeller)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Type wandplank (type_wandplank):
      • Wandplank (wandplank)
      • Wandrek (wandrek)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 100 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 25 cm (lengte_cm_1)
      • 25 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 70 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 70 cm (lengte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl