x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandplanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VCM wandplank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandplank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Beuken)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90653779.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160905785.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160905788.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187214060.jpg
      VCM VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Beuken) CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Beuken) CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Beuken) CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Beuken) (1)
      VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Beuken)
      • 04051814345401
      2
      49.95 EUR
    • VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Wit)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162439955.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157607796.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157607797.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157607795.jpg
      VCM VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Wit) CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Wit) CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Wit) CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Wit) (1)
      VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi (Wit)
      • 04051814345425
      2
      46.36 EUR
    • VCM Wandrek wandkast design Lansi Maxi voor opbergen CD of Games bruin beuken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94169780.jpg
      VCM VCM Wandrek wandkast design Lansi Maxi voor opbergen CD of Games bruin beuken Wandrek wandkast design Lansi Maxi voor opbergen CD of Games bruin beuken Wandrek wandkast design Lansi Maxi voor opbergen CD of Games bruin beuken Wandrek wandkast design Lansi Maxi voor opbergen CD of Games bruin beuken (1)
      VCM Wandrek wandkast design Lansi Maxi voor opbergen CD of Games bruin beuken
      • 08717472113849
      1
      79.95 EUR
    • VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi MAXI (Wit)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94166924.jpg
      VCM VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi MAXI (Wit) CD DVD design wandrek wandkast Lansi MAXI (Wit) CD DVD design wandrek wandkast Lansi MAXI (Wit) CD DVD design wandrek wandkast Lansi MAXI (Wit) (1)
      VCM CD DVD design wandrek wandkast Lansi MAXI (Wit)
      • 08717472113863
      1
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Duraline DEFAULT
        • duraline
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Vt wonen DEFAULT
        • vt_wonen
    • Merk (brand):
      • OTTO (otto)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bopita (bopita)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • By boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Cabino (cabino)
      • Cambro (cambro)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Compactor (compactor)
      • Countryfield (countryfield)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Decorationable (decorationable)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • DELIFE (delife)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuba (deuba)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dresz (dresz)
      • Duraline (duraline)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • En.casa (en_casa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Express (express)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Frama (frama)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • GADGY (gadgy)
      • Gerimport (gerimport)
      • Geuther (geuther)
      • Ggg Möbel (ggg_mo_bel)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Goossens (goossens)
      • Gorillz (gorillz)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • H&S (h_s)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hendi (hendi)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hmw (hmw)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • HygieneShopBasics (hygieneshopbasics)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kela (kela)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Laufen (laufen)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Loft42 (loft42)
      • Loods 1 (loods_1)
      • Looox (looox)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Meubella (meubella)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • MSW (msw)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Neu.haus (neu_haus)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Parlane (parlane)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pomax (pomax)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Rauch (rauch)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Really Nice Things (really_nice_things)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • RIDDER (ridder)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Room copenhagen (room_copenhagen)
      • Roommate (roommate)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rubbermaid (rubbermaid)
      • Saro (saro)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sealskin (sealskin)
      • Sebra (sebra)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Serax (serax)
      • Sigel (sigel)
      • Silenta (silenta)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sofinor (sofinor)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • String (string)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tecnos (tecnos)
      • Tenzo (tenzo)
      • TESA (tesa)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tom (tom)
      • Tomado (tomado)
      • Toorx (toorx)
      • Trend24 (trend24)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Trendy Sport (trendy_sport)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Cotton (urban_cotton)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Vogue (vogue)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wenko (wenko)
      • Wensing Meubelen (wensing_meubelen)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wiho Küchen (wiho_ku_chen)
      • Wilmes (wilmes)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Wood Brothers (wood_brothers)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zeller (zeller)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Type wandplank (type_wandplank):
      • Wandplank (wandplank)
      • Wandrek (wandrek)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 100 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 25 cm (lengte_cm_1)
      • 25 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 70 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 70 cm (lengte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl