x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandplanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ptmd wandplank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandplank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Ptmd Wandrek Hitz Koper Metaal 30 x 20,5 x 10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172650027.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172504113.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172504112.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185579713.jpg
      Ptmd Ptmd Wandrek Hitz Koper Metaal 30 x 20,5 x 10 Wandrek Hitz Koper Metaal 30 x 20,5 x 10 Wandrek Hitz Koper Metaal 30 x 20,5 x 10 PTMD Hitz ijzeren opberg wandrek brass (1)
      Ptmd Wandrek Hitz Koper Metaal 30 x 20,5 x 10
      • 08720014076991
      3
      59.00 EUR
    • Ptmd Wandrek Zadie Zwart 50 x 50 x 15
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186497286.jpg
      Ptmd Ptmd Wandrek Zadie Zwart 50 x 50 x 15 Wandrek Zadie Zwart 50 x 50 x 15 Wandrek Zadie Zwart 50 x 50 x 15 PTMD Wandrek Zadie Zwart 50 x 50 x 15 in de kleur Zwart en materiaal Metaal (1)
      Ptmd Wandrek Zadie Zwart 50 x 50 x 15
      • 08720014532039
      3
      53.00 EUR
    • Ptmd Wandschap Beau Goud met ijzeren frame zwart 85 X 18 X 18
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156285745.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156407191.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202593498.jpg
      Ptmd Ptmd Wandschap Beau Goud met ijzeren frame zwart 85 X 18 X 18 Wandschap Beau Goud met ijzeren frame zwart 85 X 18 X 18 Wandschap Beau Goud met ijzeren frame zwart 85 X 18 X 18 De PTMD Beau is een gouden vintage wandrek. - Maten: 85 x 18 x 18 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Metaal - Kies zelf online jouw gewenste leverdatum (1)
      Ptmd Wandschap Beau Goud met ijzeren frame zwart 85 X 18 X 18
      • 08720014118714
      • 06091631151128
      2
      99.00 EUR
    • Ptmd Wandrek Tarrin grijs hout vierkant 50 X 20 X 50
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185502076.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185763795.jpg
      Ptmd Ptmd Wandrek Tarrin grijs hout vierkant 50 X 20 X 50 Wandrek Tarrin grijs hout vierkant 50 X 20 X 50 Wandrek Tarrin grijs hout vierkant 50 X 20 X 50 PTMD Wandrek Tarrin, Hout, 50 x 20 x 50cm, kleur Bruin Dit leuke wandrek wordt nog leuker met je eigen creatieve aankleding. Zet er je kleine cactusplantjes in of juist je coolste playmobiel verzameling en je hebt een leuke wandpresentatie. Eigenschappen: * Merk: PTMD * Materiaal: Hout * Breedte: 50 cm * Diepte: 20 cm * Hoogte: 50 cm (1)
      Ptmd Wandrek Tarrin grijs hout vierkant 50 X 20 X 50
      • 08720014221216
      2
      72.10 EUR
    • Ptmd Wandkast Beau Open 77 x 37 x 24
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185502367.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156285875.jpg
      Ptmd Ptmd Wandkast Beau Open 77 x 37 x 24 Wandkast Beau Open 77 x 37 x 24 Wandkast Beau Open 77 x 37 x 24 PTMD Beau open wandschap (drie planken) goudkleurige ijzeren frame zwarte maat in cm: 37 x 24 x 77 - Zwart (1)
      Ptmd Wandkast Beau Open 77 x 37 x 24
      • 08720014118622
      2
      206.00 EUR
    • Ptmd MAGAZIJNUITVERKOOP PTMD Hummer Naturel wandkast met planken van hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185501686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203244762.jpg
      Ptmd Ptmd MAGAZIJNUITVERKOOP PTMD Hummer Naturel wandkast met planken van hout MAGAZIJNUITVERKOOP PTMD Hummer Naturel wandkast met planken van hout MAGAZIJNUITVERKOOP PTMD Hummer Naturel wandkast met planken van hout PTMD Hummer Naturel wandkast met planken van hout. - Maten: 100 x 18 x 100 cm (lxdxh) - Gemaakt van: Hout - Kies zelf online jouw gewenste leverdatum (1)
      Ptmd MAGAZIJNUITVERKOOP PTMD Hummer Naturel wandkast met planken van hout
      • 08720014333698
      1
      290.00 EUR
    • Ptmd Beau Wandrek 39 cm Goud Metaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156287944.jpg
      Ptmd Ptmd Beau Wandrek 39 cm Goud Metaal Beau Wandrek 39 cm Goud Metaal Beau Wandrek 39 cm Goud Metaal De PTMD Beau is een gouden vintage wandrek. - Maten: 39 x 13 x 13 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Metaal - Kies zelf online jouw gewenste leverdatum (1)
      Ptmd Beau Wandrek 39 cm Goud Metaal
      • 08720014118684
      1
      33.50 EUR
    • Ptmd Tevis houten wandplank maat in cm: 51 x 15 x 51 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163903259.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178535754.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154017316.jpg
      Ptmd Ptmd Tevis houten wandplank maat in cm: 51 x 15 x 51 - Zwart Tevis houten wandplank maat in cm: 51 x 15 x 51 - Zwart Tevis houten wandplank maat in cm: 51 x 15 x 51 - Zwart PTMD Tevis houten wandplank maat in cm: 51 x 15 x 51 - Zwart (1)
      Ptmd Tevis houten wandplank maat in cm: 51 x 15 x 51 - Zwart
      • 08720014114549
      1
      86.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Duraline DEFAULT
        • duraline
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Vt wonen DEFAULT
        • vt_wonen
    • Merk (brand):
      • OTTO (otto)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bopita (bopita)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • By boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Cabino (cabino)
      • Cambro (cambro)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Compactor (compactor)
      • Countryfield (countryfield)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Decorationable (decorationable)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • DELIFE (delife)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuba (deuba)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dresz (dresz)
      • Duraline (duraline)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • En.casa (en_casa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Express (express)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Frama (frama)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • GADGY (gadgy)
      • Gerimport (gerimport)
      • Geuther (geuther)
      • Ggg Möbel (ggg_mo_bel)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Goossens (goossens)
      • Gorillz (gorillz)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • H&S (h_s)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hendi (hendi)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hmw (hmw)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • HygieneShopBasics (hygieneshopbasics)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kela (kela)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Laufen (laufen)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Loft42 (loft42)
      • Loods 1 (loods_1)
      • Looox (looox)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Meubella (meubella)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • MSW (msw)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Neu.haus (neu_haus)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Parlane (parlane)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pomax (pomax)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Rauch (rauch)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Really Nice Things (really_nice_things)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • RIDDER (ridder)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Room copenhagen (room_copenhagen)
      • Roommate (roommate)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rubbermaid (rubbermaid)
      • Saro (saro)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sealskin (sealskin)
      • Sebra (sebra)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Serax (serax)
      • Sigel (sigel)
      • Silenta (silenta)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sofinor (sofinor)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • String (string)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tecnos (tecnos)
      • Tenzo (tenzo)
      • TESA (tesa)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tom (tom)
      • Tomado (tomado)
      • Toorx (toorx)
      • Trend24 (trend24)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Trendy Sport (trendy_sport)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Cotton (urban_cotton)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Vogue (vogue)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wenko (wenko)
      • Wensing Meubelen (wensing_meubelen)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wiho Küchen (wiho_ku_chen)
      • Wilmes (wilmes)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Wood Brothers (wood_brothers)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zeller (zeller)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Type wandplank (type_wandplank):
      • Wandplank (wandplank)
      • Wandrek (wandrek)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 100 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 25 cm (lengte_cm_1)
      • 25 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 70 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 70 cm (lengte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl