x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandplanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nohrd wandplank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandplank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Nohrd WallBar - Essen - 10 treden
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161542835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150916739.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165187486.jpg
      Nohrd Nohrd WallBar - Essen - 10 treden WallBar - Essen - 10 treden WallBar - Essen - 10 treden Een wandrek is ideaal voor multifunctionele sport en fitness oefeningen. Veel fitness ruimtes en gymzalen hebben een wandrek voor oefeningen waarbij je klimt, hangt of zwaait met je lichaam. Nohrd Wallbar is het wandrek voor je eigen huis. Dit eikenhouten wandrek is een fitnessapparaat wat zonder enige moeite op gaat in je huiskamer of fysio praktijk. Het uitklapbare bovengedeelte maakt de Nohrd Wallbars extra geschikt voor fitness. Dit gedeelte maakt het gemakkelijker om traditionele optrek ... (1)
      Nohrd WallBar - Essen - 10 treden
      • 04260263010994
      3
      295.00 EUR
    • Nohrd WallBar - Walnoot - 10 treden
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98652002.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156603238.jpg
      Nohrd Nohrd WallBar - Walnoot - 10 treden WallBar - Walnoot - 10 treden WallBar - Walnoot - 10 treden Een wandrek is ideaal voor multifunctionele sport en fitness oefeningen. Veel fitness ruimtes en gymzalen hebben een wandrek voor oefeningen waarbij je klimt, hangt of zwaait met je lichaam. Nohrd Wallbar is het wandrek voor je eigen huis. Dit walnoothouten wandrek is een fitnessapparaat wat zonder enige moeite op gaat in je huiskamer of fysio praktijk. Het uitklapbare bovengedeelte maakt de Nohrd Wallbars extra geschikt voor fitness. Dit gedeelte maakt het gemakkelijker om traditionele optre... (1)
      Nohrd WallBar - Walnoot - 10 treden
      • 04260263011038
      3
      465.00 EUR
    • Nohrd WallBar Multi-Adapter - Kersen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151552153.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148790694.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151541455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198468594.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165186447.jpg
      Nohrd Nohrd WallBar Multi-Adapter - Kersen WallBar Multi-Adapter - Kersen WallBar Multi-Adapter - Kersen Nohrd WallBar Multi-Adapter Deze multi-adapter is een accessoire van de Nohrd Wallbar. Vergroot je mogelijkheden van je WallBar om dips, chin ups, pull-ups en andere oefeningen uit te voeren. De Nohrd Wallbar Multi-adapter geeft je twee handgrepen of een bar aan het rek, afhankelijk van hoe je de multi-adapter bevestigt. Dat betekent veel extra grip mogelijkheden voor je pull-ups en chin-ups. Of je verandert je WallBar in een dip station, een push up apparaat, een hulpmiddel om je beenspieren... (1)
      Nohrd WallBar Multi-Adapter - Kersen
      • 04260263011182
      3
      185.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Duraline DEFAULT
        • duraline
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Vt wonen DEFAULT
        • vt_wonen
    • Merk (brand):
      • OTTO (otto)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bopita (bopita)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • By boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Cabino (cabino)
      • Cambro (cambro)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Compactor (compactor)
      • Countryfield (countryfield)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Decorationable (decorationable)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • DELIFE (delife)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuba (deuba)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dresz (dresz)
      • Duraline (duraline)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • En.casa (en_casa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Express (express)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Frama (frama)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • GADGY (gadgy)
      • Gerimport (gerimport)
      • Geuther (geuther)
      • Ggg Möbel (ggg_mo_bel)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Goossens (goossens)
      • Gorillz (gorillz)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • H&S (h_s)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hendi (hendi)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hmw (hmw)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • HygieneShopBasics (hygieneshopbasics)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kela (kela)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Laufen (laufen)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Loft42 (loft42)
      • Loods 1 (loods_1)
      • Looox (looox)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Meubella (meubella)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • MSW (msw)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Neu.haus (neu_haus)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Parlane (parlane)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pomax (pomax)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Rauch (rauch)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Really Nice Things (really_nice_things)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • RIDDER (ridder)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Room copenhagen (room_copenhagen)
      • Roommate (roommate)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rubbermaid (rubbermaid)
      • Saro (saro)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sealskin (sealskin)
      • Sebra (sebra)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Serax (serax)
      • Sigel (sigel)
      • Silenta (silenta)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sofinor (sofinor)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • String (string)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tecnos (tecnos)
      • Tenzo (tenzo)
      • TESA (tesa)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tom (tom)
      • Tomado (tomado)
      • Toorx (toorx)
      • Trend24 (trend24)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Trendy Sport (trendy_sport)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Cotton (urban_cotton)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Vogue (vogue)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wenko (wenko)
      • Wensing Meubelen (wensing_meubelen)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wiho Küchen (wiho_ku_chen)
      • Wilmes (wilmes)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Wood Brothers (wood_brothers)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zeller (zeller)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Type wandplank (type_wandplank):
      • Wandplank (wandplank)
      • Wandrek (wandrek)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 100 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 25 cm (lengte_cm_1)
      • 25 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 70 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 70 cm (lengte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl