x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandmeubels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Urban Living wandmeubel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandmeubel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Urban Living - Industrieel Wandrek Ovaal - 30,5 x 50,5 x 10,5cm - Hout + Metaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206013194.jpg?ts=1
      Urban Living Urban Living - Industrieel Wandrek Ovaal - 30,5 x 50,5 x 10,5cm - Hout + Metaal - Industrieel Wandrek Ovaal - 30,5 x 50,5 x 10,5cm - Hout + Metaal - Industrieel Wandrek Ovaal - 30,5 x 50,5 x 10,5cm - Hout + Metaal Urban Living - Ovaal wandrek - 30,5x50,5x10,5 cm - Aanbieding Een mooie ovaal wandrek van het merk Urban Living voor extra sfeer in huis. De ovale vorm maakt deze wandrek bijzonder aangezien je deze vorm bijna nergens anders tegenkomt. Met de afmeting 30,5x50,5x10,5 cm heb je een mooi groot wandrek voor een scherpe prijs! Maar jouw woonkamer nog gezelliger dan gezellig en plaats jouw mooiste decoratie spullen in dit mooie wandrek. Specificaties Ovaal wandrek van Urban Living: * Merk: Urban Living * Materiaal: metaal en hout * Afmetingen: 30,5x50,5x10,5 cm * Vorm: ovaal Van € 59,95 voor maar € 29,95 inclusief GRATIS verzending! (1)
      Urban Living - Industrieel Wandrek Ovaal - 30,5 x 50,5 x 10,5cm - Hout + Metaal
      • 05414886548184
      2
      29.95 EUR
    • Urban Living - Industriële kasten piramide
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229728680.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174962713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207486171.jpg?ts=1
      Urban Living Urban Living - Industriële kasten piramide - Industriële kasten piramide - Industriële kasten piramide Urban Living - Industriële Moderne Kast met 5 Schappen (1)
      Urban Living - Industriële kasten piramide
      • 05414881512142
      2
      deal
      179.95 EUR
    • Urban Living - Industriële kasten piramide
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207330565.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207486171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229914349.jpg?ts=1
      Urban Living Urban Living - Industriële kasten piramide - Industriële kasten piramide - Industriële kasten piramide Urban Living industriële kasten piramide Een mooi stevige industriële kast met een vintage karakter van het merk Urban Living. Door zijn stoere uitstraling past deze kast in elk interieur. Het frame is gemaakt van metaal en is afgewerkt met een zwarte kleur. Je hebt de keuze uit 3, 4 of 5 planken. Specificaties Urban Living industriële kast: * Merk: Urban Living * 3, 4 of 5 planken * Piramide vorm * Robuust metalen frame * Industriële look * Eenvoudig te monteren * Kast met 3 planken: 64 x 33 x 103,5cm * Kast met 4 planken: 64 x 33 x 128cm * Kast met 5 planken: 64 x 33 x 153cm Van € 139,95 voor maar € 89,95 inclusief GRATIS verzending! (1)
      Urban Living - Industriële kasten piramide
      • 05414881512128
      1
      deal
      139.95 EUR
    • Urban Living - Industrieel Wandrek Rond - 45 x 11cm - Hout + Metaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206006732.jpg?ts=1
      Urban Living Urban Living - Industrieel Wandrek Rond - 45 x 11cm - Hout + Metaal - Industrieel Wandrek Rond - 45 x 11cm - Hout + Metaal - Industrieel Wandrek Rond - 45 x 11cm - Hout + Metaal Urban Living - Rond wandrek - Ø45 cm - Aanbieding Een mooi wandrek aan de muur maakt van een saaie muur ineens een sfeervolle muur. Extra ruimte voor jouw decoraties waardoor jouw huiskamer nog gezelliger wordt dan gezellig. Dit mooie ronde wandrek van Urban Living heeft een diameter van 45 cm en is 11 cm breed. Eenvoudig op te hangen door middel van 2 schroeven. Specificaties Urben Living rond wandrek: * Merk: Urban Living * Materiaal: metaal en hout * Afmetingen: 45x11 cm * Vorm: Rond Van € 49,95 voor maar € 29,95 inclusief GRATIS verzending! (1)
      Urban Living - Industrieel Wandrek Rond - 45 x 11cm - Hout + Metaal
      • 05414886548214
      1
      deal
      49.95 EUR
    • Urban Living | Kast Ise metaal zwart 100x33x106 cm wandkasten | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229914343.jpg?ts=1
      Urban Living Urban Living | Kast Ise metaal zwart 100x33x106 cm wandkasten | NADUVI | Kast Ise metaal zwart 100x33x106 cm wandkasten | NADUVI | Kast Ise metaal zwart 100x33x106 cm wandkasten | NADUVI Urban Living - Industiële Kast met 3 Planken (1)
      Urban Living | Kast Ise metaal zwart 100x33x106 cm wandkasten | NADUVI
      • 05414881511589
      1
      93.99 EUR
    • Urban Living | Kast Joli metaal zwart 100x33x140 cm wandkasten | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185889420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186324163.jpg?ts=1
      Urban Living Urban Living | Kast Joli metaal zwart 100x33x140 cm wandkasten | NADUVI | Kast Joli metaal zwart 100x33x140 cm wandkasten | NADUVI | Kast Joli metaal zwart 100x33x140 cm wandkasten | NADUVI Urban Living - Industiële Kast met 4 Planken (1)
      Urban Living | Kast Joli metaal zwart 100x33x140 cm wandkasten | NADUVI
      • 05414881511572
      1
      119.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Woood DEFAULT
        • woood
    • Merk (brand):
      • Meubella (meubella)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Woood (woood)
      • Goossens (goossens)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4livingz (4livingz)
      • Acaza (acaza)
      • Allit (allit)
      • Alora (alora)
      • Alterego (alterego)
      • Amadeus (amadeus)
      • Andersen Furniture (andersen_furniture)
      • Artek (artek)
      • Arti (arti)
      • Artichok (artichok)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Artiteq (artiteq)
      • Atmosphera (atmosphera)
      • Avasco (avasco)
      • Balvi (balvi)
      • Basiclabel (basiclabel)
      • Baytex (baytex)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Begabino (begabino)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BES LED (bes_led)
      • Best design (best_design)
      • Blokker (blokker)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Boltze (boltze)
      • Bopita (bopita)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Brix (brix)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Byboo (byboo)
      • Cabino (cabino)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • Cep (cep)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Childhome (childhome)
      • Cinas (cinas)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbine (columbine)
      • CombiSteel (combisteel)
      • Compactor (compactor)
      • Coppens (coppens)
      • Costway (costway)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Decopatent (decopatent)
      • Decortie (decortie)
      • Decostar (decostar)
      • DELIFE (delife)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dodge (dodge)
      • Dora (dora)
      • DTP Home (dtp_home)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dulimex (dulimex)
      • Duraline (duraline)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eglo (eglo)
      • Eisl (eisl)
      • Eleonora (eleonora)
      • En.casa (en_casa)
      • Escalo (escalo)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Europe baby (europe_baby)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Fif möbel (fif_mo_bel)
      • Finori (finori)
      • FitWood of Scandinavia (fitwood_of_scandinavia)
      • FMD (fmd)
      • FMD Möbel (fmd_mo_bel)
      • Forte (forte)
      • Frama (frama)
      • Furnilux (furnilux)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fx Tools (fx_tools)
      • Fyn (fyn)
      • G-line Pro (g_line_pro)
      • GADGY (gadgy)
      • Gami (gami)
      • Gebor (gebor)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gilde (gilde)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Gladiator (gladiator)
      • Gorillz (gorillz)
      • Graepel (graepel)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • Habitat (habitat)
      • Haceka (haceka)
      • Haku (haku)
      • HAN (han)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • Heering (heering)
      • HEINE (heine)
      • Heinen Delfts Blauw (heinen_delfts_blauw)
      • HELVETIA (helvetia)
      • Henk Schiffmacher x Royal Delft (henk_schiffmacher_x_royal_delft)
      • Henzo (henzo)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOFMANN LIVING AND MORE (hofmann_living_and_more)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homemania (homemania)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • Housevitamin (housevitamin)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Hubsch Interior (hubsch_interior)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • IDesign (idesign)
      • Inosign (inosign)
      • Inter Link (inter_link)
      • Ivol (ivol)
      • J-Line (j_line)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jan Kurtz (jan_kurtz)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kalo Living (kalo_living)
      • Kalune Design (kalune_design)
      • Kaos (kaos)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Keamingk (keamingk)
      • Keter (keter)
      • Kidooz (kidooz)
      • Kidsmill (kidsmill)
      • Kolony (kolony)
      • Koopman (koopman)
      • Kwb (kwb)
      • Label51 (label51)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Lockweiler (lockweiler)
      • Loft42 (loft42)
      • Loft46 (loft46)
      • LOKS (loks)
      • Lumos (lumos)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Maze (maze)
      • MCA (mca)
      • MD Interior (md_interior)
      • Meliconi (meliconi)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mijnijzerwaren (mijnijzerwaren)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • ML-Design (ml_design)
      • Mondex (mondex)
      • Moods (moods)
      • Mottez (mottez)
      • MSW (msw)
      • MUST Living (must_living)
      • Mutoni Living (mutoni_living)
      • My Home (my_home)
      • MyHome (myhome)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Möbilia (mo_bilia)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Neu.haus (neu_haus)
      • New Routz (new_routz)
      • No (no)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Optifit (optifit)
      • Oyoy (oyoy)
      • Parya (parya)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Physionics (physionics)
      • Pomax (pomax)
      • PRACTO (practo)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puck (puck)
      • QUVIO (quvio)
      • Raaco (raaco)
      • Radius (radius)
      • Rauch (rauch)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room copenhagen (room_copenhagen)
      • Room05 (room05)
      • Roommate (roommate)
      • Rowico Home (rowico_home)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Safe (safe)
      • SalesFever (salesfever)
      • Saniclear (saniclear)
      • Saro (saro)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Schadebo (schadebo)
      • Selsey (selsey)
      • Senco (senco)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Sky Style (sky_style)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SoHome (sohome)
      • Songmics (songmics)
      • Sovella (sovella)
      • Stanley (stanley)
      • Staples (staples)
      • STEELLISH (steellish)
      • Storytiles (storytiles)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Tecnos (tecnos)
      • TecTake (tectake)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • TLF Interieurs (tlf_interieurs)
      • Tolhuijs (tolhuijs)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tomado (tomado)
      • Toolcraft (toolcraft)
      • Trend24 (trend24)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Urban Living (urban_living)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Varios (varios)
      • Vasagle (vasagle)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Vipack (vipack)
      • VOGL Möbelfabrik (vogl_mo_belfabrik)
      • Vogue (vogue)
      • Wandkraft (wandkraft)
      • We Do Wood (we_do_wood)
      • Welltime (welltime)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Wiho Küchen (wiho_ku_chen)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Wohnling (wohnling)
      • Woltra (woltra)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Wooden Amsterdam (wooden_amsterdam)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zeller (zeller)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 95 (price_2)
      • € 95 - € 240 (price_3)
      • ≥ € 240 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Eiken (eiken)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Solid surface (solid_surface)
      • Spaanplaat (spaanplaat)
      • Staal (staal)
      • Steengoed (steengoed)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 65 cm (hoogte_cm_1)
      • 65 cm - 145 cm (hoogte_cm_2)
      • 145 cm - 180 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 180 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 60 cm (breedte_cm_2)
      • 60 cm - 90 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 25 cm (diepte_in_cm_1)
      • 25 cm - 40 cm (diepte_in_cm_2)
      • 40 cm - 50 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 50 cm (diepte_in_cm_4)
    • Wandmeubel set (set):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl