x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandmeubels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Royal Catering wandmeubel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandmeubel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Royal Catering Wandkast van roestvrij staal - 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143280014.jpg
      Royal Catering Royal Catering Wandkast van roestvrij staal - 120 cm Wandkast van roestvrij staal - 120 cm Wandkast van roestvrij staal - 120 cm Wandkast van roestvrij staal - 120 cm Heeft u meer ruimte nodig voor borden, potten, potten, bestek of voedsel? Dan is de roestvrijstalen wandkast RCHC-120/40, die speciaal is ontworpen voor professioneel gebruik in keukens, de juiste keuze voor u. Organiseer uw keuken met de roestvrijstalen meubels van Royal Catering. De roestvrijstalen kast biedt opslagruimte voor veel verschillende gebruiksvoorwerpen en snijdt een goed figuur in uw keuken. Afmetingen van 120 x 40 x 180,5 bieden veel opberg... (1)
      Royal Catering Wandkast van roestvrij staal - 120 cm
      • 04260223026560
      3
      deal
      259.00 EUR
    • Royal Catering Wandkast - 160 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143279833.jpg
      Royal Catering Royal Catering Wandkast - 160 cm Wandkast - 160 cm Wandkast - 160 cm Wandkast - 160 cm De wandkast RCHC-160/40 is speciaal ontwikkeld voor professioneel gebruik in keukens. Door de roestvrijstalen meubels van Royal Catering kan u worden geholpen om de orde in uw keuken permanent te herstellen. Deze wandkast ziet er geweldig uit en zal er goed uitzien in uw keuken. Hij heeft voldoende opbergruimte voor verschillende gebruiksvoorwerpen. moderne, elegante opslagoptie voor gastronomie en commerciële keukens roestvrijstalen schuifdeuren beschermen keukengerei tegen... (1)
      Royal Catering Wandkast - 160 cm
      • 04260223027260
      3
      deal
      369.00 EUR
    • Royal Catering Wandkast - 200 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143279296.jpg
      Royal Catering Royal Catering Wandkast - 200 cm Wandkast - 200 cm Wandkast - 200 cm Wandkast - 200 cm Wandkast - 200 cm moderne, elegante opslagoptie voor gastronomie en commerciële keukens roestvrijstalen schuifdeuren beschermen keukengerei tegen licht, stof en aanslag het premium roestvrij staal is veerkrachtig en gemakkelijk schoon te maken maximaal draagvermogen van 75 kg bij gelijkmatig gebruik soepel openen en sluiten van de twee schuifdeuren (1)
      Royal Catering Wandkast - 200 cm
      • 04260223027277
      1
      719.00 EUR
    • Royal Catering Roestvrijstalen hangkast - 150 x 45 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169616286.jpg
      Royal Catering Royal Catering Roestvrijstalen hangkast - 150 x 45 cm Roestvrijstalen hangkast - 150 x 45 cm Roestvrijstalen hangkast - 150 x 45 cm De elegante roestvrijstalen hangkast brengt orde in de keuken Heeft u meer ruimte nodig voor borden, potten, potten, bestek of voedsel? Dan is de roestvrijstalen hangende kast RCSSWC-150X45-S, speciaal ontworpen voor professioneel gebruik in keukens, precies wat u zoekt. Met de RVS meubelen van Royal Catering creëer je blijvende orde in je keuken. De roestvrijstalen hangende kast biedt drie opbergvakken voor diverse gebruiksvoorwerpen en snijdt altijd een goed figuur in je keuken. Veel opberg... (1)
      Royal Catering Roestvrijstalen hangkast - 150 x 45 cm
      • 04062859944955
      1
      deal
      349.00 EUR
    • Royal Catering Roestvrij stalen plank - 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143279727.jpg
      Royal Catering Royal Catering Roestvrij stalen plank - 120 cm Roestvrij stalen plank - 120 cm Roestvrij stalen plank - 120 cm Roestvrij stalen plank - 120 cm Heeft u meer ruimte nodig voor borden, potten, potten, bestek of voedsel? Dan is de roestvrijstalen wandkast RCER-120, die speciaal is ontworpen voor professioneel gebruik in keukens, de juiste keuze voor u. Organiseer uw keuken met de roestvrijstalen meubels van Royal Catering. De roestvrijstalen kast biedt opslagruimte voor veel verschillende gebruiksvoorwerpen en snijdt een goed figuur in uw keuken. Hoge draagcapaciteit tot 600 kg opslagruimte voor grote keu... (1)
      Royal Catering Roestvrij stalen plank - 120 cm
      • 04260223027581
      1
      deal
      329.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • String DEFAULT
        • string
    • Merk (brand):
      • OTTO (otto)
      • Meubella (meubella)
      • String (string)
      • Goossens (goossens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best-design (best_design)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brix (brix)
      • By boo (by_boo)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbine (columbine)
      • CombiSteel (combisteel)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Duraline (duraline)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • H&S (h_s)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Hc landelijk (hc_landelijk)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • Hioshop (hioshop)
      • Home affaire (home_affaire)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch Interior (hubsch_interior)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kalo Living (kalo_living)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • LC (lc)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Macabane (macabane)
      • MCA (mca)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Orange85 (orange85)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Queence (queence)
      • Rauch (rauch)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Relita (relita)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Schadebo (schadebo)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SoHome (sohome)
      • Solliden (solliden)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Tecnos (tecnos)
      • Tolhuijs (tolhuijs)
      • Toorx (toorx)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Umbra (umbra)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vogue (vogue)
      • Welltime (welltime)
      • Wenko (wenko)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Wooden Amsterdam (wooden_amsterdam)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 145 (price_2)
      • € 145 - € 560 (price_3)
      • ≥ € 560 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Solid surface (solid_surface)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 70 cm (hoogte_cm_1)
      • 70 cm - 160 cm (hoogte_cm_2)
      • 160 cm - 190 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 190 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 100 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 35 cm (diepte_in_cm_1)
      • 35 cm - 40 cm (diepte_in_cm_2)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 45 cm (diepte_in_cm_4)
    • Wandmeubel set (set):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl