x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandmeubels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Relita wandmeubel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandmeubel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Relita Wandrek Montana met mooi generfde houtfineer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181924345.jpg
      Relita Relita Wandrek Montana met mooi generfde houtfineer Wandrek Montana met mooi generfde houtfineer Wandrek Montana met mooi generfde houtfineer Relita Wandrek Montana met mooi generfde houtfineer (1)
      Relita Wandrek Montana met mooi generfde houtfineer
      • 04250468570775
      1
      141.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • String DEFAULT
        • string
    • Merk (brand):
      • OTTO (otto)
      • Meubella (meubella)
      • String (string)
      • Goossens (goossens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best-design (best_design)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brix (brix)
      • By boo (by_boo)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbine (columbine)
      • CombiSteel (combisteel)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Duraline (duraline)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fx Tools (fx_tools)
      • Fyn (fyn)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Hc landelijk (hc_landelijk)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • Hioshop (hioshop)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch Interior (hubsch_interior)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kalo Living (kalo_living)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • LC (lc)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Macabane (macabane)
      • MCA (mca)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Queence (queence)
      • Rauch (rauch)
      • Really Nice Things (really_nice_things)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Relita (relita)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Schadebo (schadebo)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SoHome (sohome)
      • Solliden (solliden)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Tecnos (tecnos)
      • Tolhuijs (tolhuijs)
      • Toorx (toorx)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Umbra (umbra)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vogue (vogue)
      • Welltime (welltime)
      • Wenko (wenko)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Wooden Amsterdam (wooden_amsterdam)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 145 (price_2)
      • € 145 - € 575 (price_3)
      • ≥ € 575 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Solid surface (solid_surface)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 75 cm (hoogte_cm_1)
      • 75 cm - 160 cm (hoogte_cm_2)
      • 160 cm - 190 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 190 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 75 cm (breedte_cm_2)
      • 75 cm - 110 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 110 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 35 cm (diepte_in_cm_1)
      • 35 cm - 40 cm (diepte_in_cm_2)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 45 cm (diepte_in_cm_4)
    • Wandmeubel set (set):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl