x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandmeubels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pronto Wonen wandmeubel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandmeubel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Pronto Wonen Wandmeubel Romaro teak mix rough
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162462638.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162462642.jpg
      Pronto Wonen Pronto Wonen Wandmeubel Romaro teak mix rough Wandmeubel Romaro teak mix rough Wandmeubel Romaro teak mix rough Stoer teakhouten wandrek met 6 legplanken Uitgevoerd in teakhout mix rough Met 6 legplanken en een grof gelast metalen frame Voorgemonteerd Goed te combineren met de andere meubelen uit de serie Romaro Dit stoere wandrek van teakhout is 190 cm hoog en 55 cm breed en heeft 6 legplanken. De open vakken zijn 30 cm hoog en 52 cm breed en de diepte van de legplanken zijn vanaf de hoogste plank naar de laagste plank: d26 - d30- d33 - d37 - d40 - d44 cm. Goed om te weten is dat dit rek voorgemonteer... (4)
      Pronto Wonen Wandmeubel Romaro teak mix rough
      1
      564.00 EUR
    • Pronto Wonen Wandkast Divino olie grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162463436.jpg
      Pronto Wonen Pronto Wonen Wandkast Divino olie grijs Wandkast Divino olie grijs Wandkast Divino olie grijs Stoere wandkast Divino Gemaakt van duurzaam Europees eiken Stoere wandkast met 3 deuren en 3 planken Uitgevoerd in de kleurolie grijs Deuren zijn voorzien van soft-close Deze kast is ongemonteerd en makkelijk mee te nemen De wandkast Divino heeft een perfecte balans tussen de gebruikte materialen; een stevig stoer frame van blank staal in combinatie met robuust Europees eiken. Dit eiken is duurzaam Europees eiken dat speciaal is geborsteld en afgewerkt met een olie of lak (afhankelijk van de ... (3)
      Pronto Wonen Wandkast Divino olie grijs
      1
      914.00 EUR
    • Pronto Wonen Wandmeubel Romaro teakhout mix rough
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162460410.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162460412.jpg
      Pronto Wonen Pronto Wonen Wandmeubel Romaro teakhout mix rough Wandmeubel Romaro teakhout mix rough Wandmeubel Romaro teakhout mix rough Stoere teakhouten wandtafel Romaro Uitgevoerd in teakhout mix rough Met grof gelaste metalen U poten 10x4 cm Voorzien van een onderblad Voorgemonteerd Goed te combineren met andere meubelen uit de serie Romaro Wandtafel Romaro heeft een stoere en robuuste uitstraling. Het blad is circa 4 cm dik en gemaakt van Mix Rough Teak dat is geborsteld, zodat het een ruw oppervlak heeft. Het hout is afgewerkt met een hoogwaardige matte NC-lak. De combinatie van het grof gelaste stalen onderstel en het g... (1)
      Pronto Wonen Wandmeubel Romaro teakhout mix rough
      1
      564.00 EUR
    • Pronto Wonen Wandmeubel Carpino metaal glas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184871809.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162462995.jpg
      Pronto Wonen Pronto Wonen Wandmeubel Carpino metaal glas Wandmeubel Carpino metaal glas Wandmeubel Carpino metaal glas Zo mooi kan industrieel zijn. Presenteer je mooiste accessoires op de stoere stalen wandplanken of in de kasten van Carpino. Zet je TV op de robuuste industriële TV meubelen en hang je jassen aan de mooie stalen kapstokken. Je ziet het al Carpino is een mooi uitgebreid woonprogramma met stoere stalen meubelen die een industriële uitstraling hebben. Ze zijn opgebouwd met een stevig stalenframe dat voorzien is van plaatstaal en afgewerkt met Patina verf (antique finish). De deuren zijn deels va... (1)
      Pronto Wonen Wandmeubel Carpino metaal glas
      1
      142.90 EUR
    • Pronto Wonen Wandmeubel Carpino metaal glas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184871766.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162463920.jpg
      Pronto Wonen Pronto Wonen Wandmeubel Carpino metaal glas Wandmeubel Carpino metaal glas Wandmeubel Carpino metaal glas Zo mooi kan industrieel zijn. Presenteer je mooiste accessoires op de stoere stalen wandplanken of in de kasten van Carpino. Zet je TV op de robuuste industriële TV meubelen en hang je jassen aan de mooie stalen kapstokken. Je ziet het al Carpino is een mooi uitgebreid woonprogramma met stoere stalen meubelen die een industriële uitstraling hebben. Ze zijn opgebouwd met een stevig stalenframe dat voorzien is van plaatstaal en afgewerkt met Patina verf (antique finish). De deuren zijn deels va... (1)
      Pronto Wonen Wandmeubel Carpino metaal glas
      1
      142.90 EUR
    • Pronto Wonen Wandkast Divino metaal en eiken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162462593.jpg
      Pronto Wonen Pronto Wonen Wandkast Divino metaal en eiken Wandkast Divino metaal en eiken Wandkast Divino metaal en eiken Stoere wandkast Divino Gemaakt van duurzaam Europees eiken Stoere wandkast met 2 deuren en 3 planken Uitgevoerd in de kleur rhino Deuren zijn voorzien van soft-close Deze kast is ongemonteerd en makkelijk mee te nemen De wandkast Divino heeft een perfecte balans tussen de gebruikte materialen; een stevig stoer frame van blank staal in combinatie met robuust Europees eiken. Dit eiken is duurzaam Europees eiken dat speciaal is geborsteld en afgewerkt met een olie of lak (afhankelijk van de kleu... (1)
      Pronto Wonen Wandkast Divino metaal en eiken
      1
      764.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • String DEFAULT
        • string
    • Merk (brand):
      • OTTO (otto)
      • Meubella (meubella)
      • String (string)
      • Goossens (goossens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best-design (best_design)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brix (brix)
      • By boo (by_boo)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbine (columbine)
      • CombiSteel (combisteel)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Duraline (duraline)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fx Tools (fx_tools)
      • Fyn (fyn)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Hc landelijk (hc_landelijk)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • Hioshop (hioshop)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch Interior (hubsch_interior)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kalo Living (kalo_living)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • LC (lc)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Macabane (macabane)
      • Mascot (mascot)
      • MCA (mca)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Queence (queence)
      • Rauch (rauch)
      • Really Nice Things (really_nice_things)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Relita (relita)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room05 (room05)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Schadebo (schadebo)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SoHome (sohome)
      • Solliden (solliden)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Tecnos (tecnos)
      • Tolhuijs (tolhuijs)
      • Toorx (toorx)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vogue (vogue)
      • Welltime (welltime)
      • Wenko (wenko)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Wooden Amsterdam (wooden_amsterdam)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 145 (price_2)
      • € 145 - € 570 (price_3)
      • ≥ € 570 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Solid surface (solid_surface)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 70 cm (hoogte_cm_1)
      • 70 cm - 155 cm (hoogte_cm_2)
      • 155 cm - 190 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 190 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 75 cm (breedte_cm_2)
      • 75 cm - 105 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 105 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 35 cm (diepte_in_cm_1)
      • 35 cm - 40 cm (diepte_in_cm_2)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 45 cm (diepte_in_cm_4)
    • Wandmeubel set (set):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl