x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandelschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    New Balance wandelschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandelschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • New Balance WW959 - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 40.5 - Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121469237.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121469240.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121469239.jpg
      New Balance New Balance WW959 - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 40.5 - Bruin WW959 - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 40.5 - Bruin WW959 - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 40.5 - Bruin New Balance WW959BR bruin wandelschoenen dames - van New Balance in de categorie Wandelschoenen. (4)
      New Balance WW959 - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 40.5 - Bruin
      • 00602850616914
      1
      most_sold
      89.99 EUR
    • New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141617957.jpg
      New Balance New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 41 Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 41 Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 41 Deze fijne hardloopschoen is van het merk New Balance en komt uit de WT910 serie. De schoen is voorzien van een waterdicht Gore-Tex® membraan, dit zorgt er ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 41
      • 00190325315368
      2
      deal
      139.95 EUR
    • New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141617957.jpg
      New Balance New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 39 Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 39 Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 39 Bestel Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 39 online. Bekijk alle Wandelschoenen van het merk New Balance Trail bij Etrias. (1)
      New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 39
      • 00190325315337
      2
      deal
      139.95 EUR
    • New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 37,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141617957.jpg
      New Balance New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 37,5 Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 37,5 Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 37,5 Deze fijne hardloopschoen is van het merk New Balance en komt uit de WT910 serie. De schoen is voorzien van een waterdicht Gore-Tex® membraan, dit zorgt er ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 37,5
      • 00190325315313
      2
      deal
      139.95 EUR
    • New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 40,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141617957.jpg
      New Balance New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 40,5 Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 40,5 Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 40,5 Deze fijne hardloopschoen is van het merk New Balance en komt uit de WT910 serie. De schoen is voorzien van een waterdicht Gore-Tex® membraan, dit zorgt er ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      New Balance Trailrunning Schoen New Balance WT910 B GX Black Blue-Schoenmaat 40,5
      • 00190325315351
      2
      deal
      139.95 EUR
    • New Balance MW669 D Heren Wandelschoenen - black - 8.5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159353462.jpg
      New Balance New Balance MW669 D Heren Wandelschoenen - black - 8.5 MW669 D Heren Wandelschoenen - black - 8.5 MW669 D Heren Wandelschoenen - black - 8.5 New Balance MW669 D Heren Wandelschoenen - black - 8.5 - van New Balance in de categorie Wandelschoenen. (1)
      New Balance MW669 D Heren Wandelschoenen - black - 8.5
      • 00193362285076
      1
      deal
      99.99 EUR
    • New Balance Trailrunning Schoen New Balance Women WW1865 B PR Strata-Schoenmaat 37
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141610966.jpg
      New Balance New Balance Trailrunning Schoen New Balance Women WW1865 B PR Strata-Schoenmaat 37 Trailrunning Schoen New Balance Women WW1865 B PR Strata-Schoenmaat 37 Trailrunning Schoen New Balance Women WW1865 B PR Strata-Schoenmaat 37 Deze fijne New Balance Trailrunning schoen geeft u steun wanneer u oneffen terreinen betreedt. De bovenzijde is gemaakt van textiel en synthetisch materiaal... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      New Balance Trailrunning Schoen New Balance Women WW1865 B PR Strata-Schoenmaat 37
      • 00191264131385
      1
      deal
      130.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Aigle (aigle)
      • Allrounder (allrounder)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Berghen (berghen)
      • Bergstein (bergstein)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blue Box (blue_box)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • Campri (campri)
      • CAT (cat)
      • Cerdá (cerda_)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • Fabs (fabs)
      • FILA (fila)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giesswein (giesswein)
      • Grisport (grisport)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi (hi)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Hiker (hiker)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lico (lico)
      • Lowa (lowa)
      • Lundhags (lundhags)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mammut (mammut)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meindl (meindl)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Moon Boot (moon_boot)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Muck (muck)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Northface (northface)
      • On Running (on_running)
      • Oxypas (oxypas)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pinewood (pinewood)
      • Polarino (polarino)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rieker (rieker)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Scapino (scapino)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sebago (sebago)
      • Semler (semler)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Trespass (trespass)
      • Trezeta (trezeta)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wolky (wolky)
      • Zamberlan (zamberlan)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
      • < € 80 (price_5)
      • € 80 - € 120 (price_6)
      • € 120 - € 170 (price_7)
      • ≥ € 170 (price_8)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
      • 54.5 (54_5)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 730 g (gewicht_product_1)
      • 730 g - 1040 g (gewicht_product_2)
      • 1040 g - 1365 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1365 g (gewicht_product_4)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Grisport Tiben Mid (grisport_tiben_mid)
      • Haglofs Observe (haglofs_observe)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Roc Icon (hanwag_roc_icon)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Tingri (hanwag_tingri)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavena (lowa_lavena)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Lyxa (lowa_lyxa)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Sassa (lowa_sassa)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Antelao (meindl_antelao)
      • Meindl Bernina (meindl_bernina)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet High Route (millet_high_route)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Quest Prime (salomon_quest_prime)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Materiaal zool (materiaal_zool):
      • Plastic (plastic)
      • Rubber (rubber)
      • Thermoplastic polyurethaan (TPU) (thermoplastic_polyurethaan_tpu_)
      • Vibram (vibram)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • Roermond (roermond)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl