x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandelschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    CMP wandelschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandelschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    192 - 6
    • CMP Lage schoen 'Rigel Low WP'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136877755.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131333917.jpg
      CMP CMP Lage schoen 'Rigel Low WP' Lage schoen 'Rigel Low WP' Lage schoen 'Rigel Low WP' Functionele outdoorschoenen »Rigel Low WP« van CMP, in waterbestendige ClimaProtect®-uitvoering en met prettige Ortholite®-inlegzool voor uitstekend draagcomfort. Dankzij de treklus bij de hiel (1)
      CMP Lage schoen 'Rigel Low WP'
      • 08056381334274
      • CMP0214002000003
      1
      deal
      83.94 EUR
    • CMP Nietos Laarzen Heren, wood EU 41 2020 Trekking & Wandellaarzen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164338278.jpg
      CMP CMP Nietos Laarzen Heren, wood EU 41 2020 Trekking & Wandellaarzen Nietos Laarzen Heren, wood EU 41 2020 Trekking & Wandellaarzen Nietos Laarzen Heren, wood EU 41 2020 Trekking & Wandellaarzen Toepassingsgebied: winter, Wandelen, Vrije tijd; Bouwwijze: High Cut; Waterdicht: ja; Type bovenmateriaal: Synthetisch; Bovenmateriaal: polyester, PVC; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: 100 % polyester; Type zool: Rubber; Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: haakfixering, Transportlussen; Zool: waterdichte zool; Crampons: Niet te gebruiken met crampons; Gewicht per paar: 1020 g; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Aanvullende gegevens: zool van polye... (1)
      CMP Nietos Laarzen Heren, wood EU 41 2020 Trekking & Wandellaarzen
      • 08051737942318
      1
      69.99 EUR
    • CMP Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Heren, antracite-verde fluo EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158159521.jpg
      CMP CMP Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Heren, antracite-verde fluo EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Heren, antracite-verde fluo EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Heren, antracite-verde fluo EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen Toepassingsgebied: Wandelen, trekking; Bouwwijze: Mid Cut; Waterdicht: ja; Type bovenmateriaal: Leer; Bovenmateriaal: Suède leer 1,4 mm; Type membraan: eigen membraan; Membraan: Clima Protect; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: 100% polyester gaas; Type zool: Rubber; Zolen: CMP FullOn GRIP; Middenzool: EVA + TPU; Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming, Teenkap/-bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Crampons: Niet te gebruiken met crampons; Gewicht p... (1)
      CMP Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Heren, antracite-verde fluo EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen
      • 08051737812635
      1
      89.99 EUR
    • CMP Astherian WP Trekking Schoenen Heren, antracite 2020 EU 46 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164691729.jpg
      CMP CMP Astherian WP Trekking Schoenen Heren, antracite 2020 EU 46 Trekking- & Wandelschoenen Astherian WP Trekking Schoenen Heren, antracite 2020 EU 46 Trekking- & Wandelschoenen Astherian WP Trekking Schoenen Heren, antracite 2020 EU 46 Trekking- & Wandelschoenen Toepassingsgebied: trekking; Bouwwijze: High Cut; Waterdicht: ja; Type bovenmateriaal: Synthetisch, Leer; Bovenmateriaal: Nubuck leer, PU; Membraan: ClimaProtect; Type binnenvoering: Textiel; Type zool: Vibram; Zolen: Vibram Afterski S1021; Middenzool: polyester Hi-Poly Foam; Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: haakfixering; Crampons: Niet te gebruiken met crampons; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Aanvullende gegevens: dubbele veters in de verpakking (1)
      CMP Astherian WP Trekking Schoenen Heren, antracite 2020 EU 46 Trekking- & Wandelschoenen
      • 08051737818941
      1
      99.99 EUR
    • CMP Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Dames, graffite-gesso EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157961623.jpg
      CMP CMP Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Dames, graffite-gesso EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Dames, graffite-gesso EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Dames, graffite-gesso EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen Toepassingsgebied: Wandelen, trekking; Bouwwijze: Mid Cut; Waterdicht: ja; Type bovenmateriaal: Leer; Bovenmateriaal: Suède leer 1,4 mm; Type membraan: eigen membraan; Membraan: Clima Protect; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: 100 % polyester; Type zool: Rubber; Zolen: CMP FullOn GRIP; Middenzool: EVA + TPU; Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming, Teenkap/-bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Crampons: Niet te gebruiken met crampons; Gewicht per p... (1)
      CMP Rigel WP Middelhoge Trekkingschoenen Dames, graffite-gesso EU 40 2020 Trekking- & Wandelschoenen
      • 08051737812437
      1
      89.99 EUR
    • CMP Rigel Mid Trekking WP Schoenen Heren grijs 2018 43 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130250520.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140487618.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121325237.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121325242.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121325244.jpg
      CMP CMP Rigel Mid Trekking WP Schoenen Heren grijs 2018 43 Trekking- & Wandelschoenen Rigel Mid Trekking WP Schoenen Heren grijs 2018 43 Trekking- & Wandelschoenen Rigel Mid Trekking WP Schoenen Heren grijs 2018 43 Trekking- & Wandelschoenen Toepassingsgebied: Wandelen, trekking; Bouwwijze: Mid Cut; Waterdicht: ja; Type bovenmateriaal: Leer; Bovenmateriaal: Suède leer 1,4 mm; Type membraan: eigen membraan; Membraan: Clima Protect; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: 100% polyester gaas; Type zool: Rubber; Zolen: CMP FullOn GRIP; Middenzool: EVA + TPU; Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming, Teenkap/-bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Crampons: Niet te gebruiken met crampons; Gewicht p... (1)
      CMP Rigel Mid Trekking WP Schoenen Heren grijs 2018 43 Trekking- & Wandelschoenen
      • 08050753603869
      1
      89.99 EUR
    1 4
    • Merk (brand):
      • adidas (adidas)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Berghen (berghen)
      • Bergstein (bergstein)
      • Blackstone (blackstone)
      • Brütting (bru_tting)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Campri (campri)
      • CAT (cat)
      • Cerdá (cerda_)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • FILA (fila)
      • Garmont (garmont)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giesswein (giesswein)
      • Grisport (grisport)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi (hi)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lico (lico)
      • Lowa (lowa)
      • Lundhags (lundhags)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mammut (mammut)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Moon Boot (moon_boot)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Muck (muck)
      • Mustang (mustang)
      • New Balance (new_balance)
      • Northface (northface)
      • Oxypas (oxypas)
      • Palladium (palladium)
      • Pinewood (pinewood)
      • Polarino (polarino)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rieker (rieker)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Scapino (scapino)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sebago (sebago)
      • Semler (semler)
      • Sorel (sorel)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Trespass (trespass)
      • Trezeta (trezeta)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Westfalia (westfalia)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
      • < € 80 (price_5)
      • € 80 - € 120 (price_6)
      • € 120 - € 180 (price_7)
      • ≥ € 180 (price_8)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 800 g (gewicht_product_1)
      • 800 g - 1120 g (gewicht_product_2)
      • 1120 g - 1460 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1460 g (gewicht_product_4)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Grisport Tiben Mid (grisport_tiben_mid)
      • Haglofs Observe (haglofs_observe)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Roc Claw (haglofs_roc_claw)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Roc Icon (hanwag_roc_icon)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Tingri (hanwag_tingri)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavena (lowa_lavena)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Lyxa (lowa_lyxa)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Sassa (lowa_sassa)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Bernina (meindl_bernina)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Thermo Freeze (merrell_thermo_freeze)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet High Route (millet_high_route)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • New balance Summit (new_balance_summit)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon Quest Prime (salomon_quest_prime)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon XA Lite (salomon_xa_lite)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Materiaal zool (materiaal_zool):
      • Plastic (plastic)
      • polyurethaan (pu) (polyurethaan_pu_)
      • Rubber (rubber)
      • Vibram (vibram)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl