x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips Wake-up light bedlamp HF3505/01

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips Wake-up light bedlamp HF3505/01
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips Wake-up light bedlamp HF3505/01
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips Wake-up light bedlamp HF3505/01
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/72247460.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73170098.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73170101.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79963444.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107830491.jpg?ts=1
Philips Philips Wake-up light bedlamp HF3505/01 Wake-up light bedlamp HF3505/01 Wake-up light bedlamp HF3505/01 Unieke kenmerken: * Simulatie van de natuurlijke zonsopgang: de lichtintensiteit wordt in 30 minuten verhoogt tot een helder geel licht. Deze langzame verandering stimuleert het lichaam, zodat je (4)
  • 00871010363788
  • 18710103637872
  • 68710103637877
  • 08710103639015
  • 08710103637882
  • 08710103637875
  • 4000262
  • HF3505/01
1
good_buy
  • Overig
    • Clock function: Ja
  • Technische details
    • Alarm function: Ja
    • Alarm klok functie: Snooze, FM Radio
    • Aantal helderheidsniveaus: 10
    • Aantal wekgeluiden: 2
    • Light intensity: 200 Lux
    • Snoozefunctie: Ja
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Aantal keren alarm: 1
    • Aantal lampen: 1
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Input vermogen: 7.5 Watt
    • Licht aan / uit functie: Ja
    • Ondersteunde frequentiebanden: FM
    • Vermogen: 7 Watt
    • Wake-up Light-lamp: 5 Watt
    • Wekgeluiden: Ja
  • Algemene kenmerken
    • FM-radio: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • Gewicht doos: 600 g
    • Type Lamp: Wake-up light
    • Land van herkomst: China
  • Prestatie
    • Aantal natuurgeluiden: 2
    • Aantal programma's: 10
  • Kleur
    • Light colour: Multi
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.606 kg
    • Gewicht product: 290 g
    • Hoogte: 18 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Nee
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2013
  • 86.37 86.37 EUR 1
    1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Unieke kenmerken: * Simulatie van de natuurlijke zonsopgang: de lichtintensiteit wordt in 30 minuten verhoogt tot een helder geel licht. ...86.37, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Philips HF3519/01 - Wake-up light - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168291723.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/241313711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199345042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223548073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185081231.jpg?ts=1
      Philips Philips HF3519/01 - Wake-up light - Wit HF3519/01 - Wake-up light - Wit HF3519/01 - Wake-up light - Wit Geïnspireerd door de zonsopgang maakt de Philips Wake-up Light gebruik van een combinatie van lichttherapie en geluid om u op een natuurlijke manier te wekken. De kleur van het ochtendlicht verandert van zacht ochtendrood via warm oranje in helder geel licht. (12)
      Philips HF3519/01 - Wake-up light - Wit
      • 08710103945338
      • HF3519/01
      4
    • Grundig Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220681821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223892856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163050319.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243695144.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154577643.jpg?ts=1
      Grundig Grundig Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren Wakeup light (4)
      Grundig Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren
      • 08717924160384
      • 08711252081946
      • 95370
      4
    • Beurer WL75 Wake up light
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171789314.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560483.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106127584.jpg?ts=1
      Beurer Beurer WL75 Wake up light WL75 Wake up light WL75 Wake up light Zacht wakker worden met zonlichtsimulatie: de WL 75 wekt je met een langzaam helderder wordend ledlicht, indien gewenst met extra ontwakingsmelodie of radio 's Avonds helpt de lichtwekker je met een gesimuleerde zonsondergang en melodieën in een goede nachtrust. Bovendien kan de wekker als leeslamp worden gebruikt. Kleurspectrum (wit licht): 400 ~ 850 nm De bediening gebeurt gemakkelijk via de gratis Beurer LightUp-app. Hier heb je de keuze uit 256 kleurnuances met wisselfunctie of fixatie De wekker heeft twee instelbare alarmtijden en een sluimerfunctie (snooze 1 tot 30 minuten), als je toch langer wilt blijven liggen zonder te verslapen De wekker past met zijn compacte afmetingen (22,5 x 18,5 x 9,5 cm) perfect op elk nachtkastje, de helderheid van de displayverlichting kun je handmatig zelf aanpassen Inhoud: lichtwekker WL 75 met werp-antenne, AUX-kabel, voedingsadapter; gebruiksaanwijzing (mogelijk niet beschikbaar in het Nederlands) (1)
      Beurer WL75 Wake up light
      • 04211125589288
      • 20-678
      • ch-multibrands-190
      3
    • Fedec Wake Up Light - RGB Lichtwekker - FM Radio - Wit/RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223843746.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209060915.jpg?ts=1
      Fedec Fedec Wake Up Light - RGB Lichtwekker - FM Radio - Wit/RVS Wake Up Light - RGB Lichtwekker - FM Radio - Wit/RVS Wake Up Light - RGB Lichtwekker - FM Radio - Wit/RVS Met de Fedec Wake-Up Light kun je precies wakker worden en gaan slapen zoals jij dat het liefste wilt. Hij heeft verschillende lichtstanden, lichtkleuren en geluiden. (3)
      Fedec Wake Up Light - RGB Lichtwekker - FM Radio - Wit/RVS
      • 08719558199174
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 87.14
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 87.14
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 87.14
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 87.14
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 87.14
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 87.14
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 87.14
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 87.14
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 87.14
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 77.10
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 77.10
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 77.10
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 77.10
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 77.10
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 77.10
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 77.10
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 77.10
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 83.10
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 86.33
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 88.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 94.94
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 88.52
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 88.20
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 87.16
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 85.02
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 85.02
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 86.37
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 86.37
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 86.37
    • partner@vergelijk.nl