x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Puma Tacto IT zaalschoenen IC maat 36

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Puma Tacto IT zaalschoenen IC maat 36
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Puma Tacto IT zaalschoenen IC maat 36
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Puma Tacto IT zaalschoenen IC maat 36
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209426568.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181178370.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181178443.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181178444.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181178442.jpg
Puma Puma Tacto IT zaalschoenen IC maat 36 Tacto IT zaalschoenen IC maat 36 Tacto IT zaalschoenen IC maat 36 Zwarte Puma Tacto IT zaalschoenen. Gemaakt van imitatieleer, een binnenwerk van textiel en een stevige non-marking profielzool. De zaalvoetbalschoenen hebben een vetersluiting en vast voetbed van textiel. Voorzien van gele merkopdrukken en accenten op het bovenwerk. De indoor schoenen laten geen strepen achter in de zaal en geven veel grip om snel te kunnen reageren op het snelle zaalvoetbalspel. (1)
  • 04063697949362
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Type sluiting: Veters
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunstleer, Textiel, Rubber
  • Maat
    • Kledingmaat: 36
  • 38.94 38.94 EUR 1
    1
    • Scapino.nl Scapino.nl
      Zwarte Puma Tacto IT zaalschoenen. Gemaakt van imitatieleer, een binnenwerk van textiel en een stevige non-marking profielzool. De zaalvo...38.94, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Nike Phantom GT2 Sportschoenen Mannen - Maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216591956.jpg
      Nike Nike Phantom GT2 Sportschoenen Mannen - Maat 41 Phantom GT2 Sportschoenen Mannen - Maat 41 Phantom GT2 Sportschoenen Mannen - Maat 41 Nike Phantom GT2 Sportschoenen Mannen - Maat 41 (1)
      Nike Phantom GT2 Sportschoenen Mannen - Maat 41
      • 00195866225121
      1
    • Puma Future Z 3.3 Fg/Ag Jr
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225507572.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222290281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230535007.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226227255.jpg
      Puma Puma Future Z 3.3 Fg/Ag Jr Future Z 3.3 Fg/Ag Jr Future Z 3.3 Fg/Ag Jr De nieuwe Future Z 3.3 wordt geleverd met geavanceerde technologieën om je nog instinctiever en nauwkeuriger te laten presteren! (1)
      Puma Future Z 3.3 Fg/Ag Jr
      • 04064535954845
      4
    • Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 38
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218865811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214001418.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214167027.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215339302.jpg
      Nike Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 38 Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 38 Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 38 SCOOR ALS EERSTE. SLA SNEL TOE. Met de Nike Mercurial Superfly 8 Academy MG hou je het tempo erin met gespecialiseerde grip voor snelle omwentelingen en onverwachte stopacties. De textuur met grip op het bovenwerk geeft je precieze controle over de bal en een elastische kraag past zich aan je enkel aan voor een naadloze pasvorm die met je meebeweegt. Superieur gevoel Het patroon met textuur op het voorgevormd bovenwerk geeft je betere balcontrole tijdens het dribbelen met hoge snelheden. Zet ... (13)
      Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 38
      • 00195866239944
      2
      deal
    • Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 35.5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218865811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214001418.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214167027.jpg
      Nike Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 35.5 Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 35.5 Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 35.5 voetbalschoenen Perfecte balcontrole Ribben op de wreef (1)
      Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Academy MG Voetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 35.5
      • 00195866239906
      2
    • Maat (schoenmaat):
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 38.81
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 38.81
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 38.81
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 38.81
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 38.81
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 38.81
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 38.81
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
    • partner@vergelijk.nl