x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er voetbalschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Asics voetbalschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in voetbalschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Asics GEL-UPCOURT GS Sportschoenen kind Geel 33
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/9/4/2/asics-upcourt-2-chaussures-de-handball-safety-yellow-dark-grey-black-33-82296942.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/5/4/5/asics-upcourt-2-gs-zaalvoetbalschoenen-geel-zwart-wit-bruin-39-5-104317545.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/1/4/1/asics-gel-upcourt-gs-sportschoenen-kind-geel-33-110856141.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/4/0/8/asics-gel-upcourt-gs-sportschoenen-kind-geel-33-114358408.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/4/1/1/asics-gel-upcourt-gs-sportschoenen-kind-geel-33-114491411.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/1/7/5/asics-upcourt-2-chaussures-de-handball-safety-yellow-dark-grey-black-33-90595175.jpg
      Asics GEL-UPCOURT GS Sportschoenen kind Geel 33 (2)
      Asics GEL-UPCOURT GS Sportschoenen kind Geel 33
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      52.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      52.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Asics GEL-UPCOURT GS Sportschoenen kind Roze 33
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/4/4/3/asics-upcourt-2-kasipallokeng-t-rouge-red-dark-grey-black-33-82284443.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/4/0/asics-upcourt-2-kasipallokeng-t-rouge-red-dark-grey-black-33-99240040.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/4/8/0/asics-upcourt-2-gs-zaalvoetbalschoenen-roze-zwart-wit-bruin-33-5-106679480.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/3/4/9/asics-gel-upcourt-gs-sportschoenen-kind-roze-33-114358349.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/0/9/0/asics-upcourt-2-kasipallokeng-t-rouge-red-dark-grey-black-33-90595090.jpg
      Asics GEL-UPCOURT GS Sportschoenen kind Roze 33 (1)
      Asics GEL-UPCOURT GS Sportschoenen kind Roze 33
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      52.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      52.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Asics runningschoenen »GEL-ROCKET 8 W«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/9/7/asics-gelrocket-8-volleybalschoenen-white-rouge-red-silver-38-82956297.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/6/1/9/asics-gelrocket-8-volleybalschoenen-white-rouge-red-silver-38-88221619.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/8/4/5/asics-gelrocket-8-volleybalschoenen-white-rouge-red-silver-38-98019845.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/2/1/5/asics-chaussure-de-sport-gel-rocket-8-w--110535215.jpg
      Asics runningschoenen »GEL-ROCKET 8 W« (1)
      Asics runningschoenen »GEL-ROCKET 8 W«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      68.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      68.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      deal
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
        • kinderen
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45- €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • Meer dan €90 (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Asics (asics)
      • Brütting (bru_tting)
      • Hummel (hummel)
      • KIPSTA (kipsta)
      • Lico (lico)
      • New balance (new_balance)
      • Nike Performance (nike_performance)
      • Rucanor (rucanor)
      • Scapino (scapino)
      • Under Armour (under_armour)
    • Maat (schoenmaat):
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lederlook (lederlook)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Productvarianten (group_name):
      • 365 (365)
      • Ace (ace)
      • Ace Tango (ace_tango)
      • Conquisto ll (conquisto_ll)
      • Copa (copa)
      • Copa Mundial (copa_mundial)
      • Copa Tango (copa_tango)
      • CR7 (cr7)
      • EvoKnit (evoknit)
      • EvoPower (evopower)
      • EvoSpeed (evospeed)
      • Future (future)
      • Hypervenom Finale (hypervenom_finale)
      • Hypervenom Phade (hypervenom_phade)
      • Hypervenom Phantom (hypervenom_phantom)
      • Hypervenom Phatal (hypervenom_phatal)
      • Hypervenom Phelon (hypervenom_phelon)
      • Kaiser (kaiser)
      • King Top (king_top)
      • Legend (legend)
      • Magista Obra (magista_obra)
      • Magista Onda (magista_onda)
      • Mercurial Superfly (mercurial_superfly)
      • Mercurial Vapor (mercurial_vapor)
      • Mercurial Veloce (mercurial_veloce)
      • Mercurial Victory (mercurial_victory)
      • Mercurial Vortex (mercurial_vortex)
      • Messi (messi)
      • Nemeziz (nemeziz)
      • Nemeziz Messi (nemeziz_messi)
      • Nemeziz Tango (nemeziz_tango)
      • Neymar (neymar)
      • One (one)
      • Predator (predator)
      • Predator Tango (predator_tango)
      • Samba (samba)
      • Tiempo Genio (tiempo_genio)
      • Tiempo Legacy (tiempo_legacy)
      • Tiempo Legend (tiempo_legend)
      • Tiempo Ligera (tiempo_ligera)
      • Tiempo Proximo (tiempo_proximo)
      • Tiempo Rio (tiempo_rio)
      • World Cup (world_cup)
      • X (x)
      • X Tango (x_tango)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl