x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas X Speedflow.4 Flexible Ground Kids Voetbalschoenen Voetbalschoenen Zwart 38 2/3

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas X Speedflow.4 Flexible Ground Kids Voetbalschoenen Voetbalschoenen Zwart 38 2/3
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas X Speedflow.4 Flexible Ground Kids Voetbalschoenen Voetbalschoenen Zwart 38 2/3
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas X Speedflow.4 Flexible Ground Kids Voetbalschoenen Voetbalschoenen Zwart 38 2/3
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200956787.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224825655.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199618169.jpg
Adidas Adidas X Speedflow.4 Flexible Ground Kids Voetbalschoenen Voetbalschoenen Zwart 38 2/3 X Speedflow.4 Flexible Ground Kids Voetbalschoenen Voetbalschoenen Zwart 38 2/3 X Speedflow.4 Flexible Ground Kids Voetbalschoenen Voetbalschoenen Zwart 38 2/3 Snelheid gaat naar een hoger niveau met deze Escapelight X Speedflow .4 FG junioren voetbalschoenen van adidas. Deze lichtgewicht voetbalschoenen maken deel uit van adidas' nieuwste pack en hebben een duurzaam bovenwerk van gecoat textiel. Ze komen in een Core Black en Sonic Ink colourway met een tonale vetersluiting om je in te sluiten. Deze laarzen op een flexibele buitenzool zijn ontworpen voor hoge snelheid en essentiële tractie op ferme grond. Ze zijn afgewerkt met de iconische 3-Stripes... (1)
  • 04064047357349
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Motief: Meerkleurig
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Oranje, Blauw
    • Hakhoogte (cm): 0 cm
  • 44.94 44.94 EUR 2
    2
    • Sportenski.nl Sportenski.nl
      Snelheid gaat naar een hoger niveau met deze Escapelight X Speedflow .4 FG junioren voetbalschoenen van adidas. Deze lichtgewicht voetbal...44.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Intersport.nl Intersport.nl
      Van idee naar voet naar bal. En weer terug. Als een vlijmscherp brein samenspeelt met een bliksemsnel lichaam, word jij de snelste versie...44.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Asics gel-flare 7
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171123363.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209023774.jpg
      Asics Asics gel-flare 7 gel-flare 7 gel-flare 7 Dankzij innovatieve GEL-elementen in de zool biedt de indoorschoen Gel-Flare 7 zaalschoen de beste dempingseigenschappen en maximaal comfort. Het ademende bovenwerk van mesh met leerachtige versterkingen voor extra stabiliteit draagt hieraan bij. De dynamische indoorschoenen met niet-afgevende rubberen buitenzool en lichtgewicht EVA-middenzool zijn precies goed voor alle bewegingsintensieve sporten in de hal. (1)
      Asics gel-flare 7
      • 04550153756386
      2
    • Adidas Voetbalschoen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172818822.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173060911.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216819091.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198734764.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198734763.jpg
      Adidas Adidas Voetbalschoen Voetbalschoen Voetbalschoen Muren houden jou niet tegen. Rivalen ook niet. Op het veld heb jij de controle. Laat jouw natuurkracht de vrije loop in de Predator Freak. Heers over de wedstrijd in deze adidas voetbalschoenen voor turfvelden. Het comfortabele bovenwerk is zacht en flexibel. De loopzool geeft je controle op hoge snelheid. (1)
      Adidas Voetbalschoen
      • 04064037568830
      • 04064037572516
      1
    • Adidas Predator Edge.4 Kids Zaalvoetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 33,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215245164.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219368899.jpg
      Adidas Adidas Predator Edge.4 Kids Zaalvoetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 33,5 Predator Edge.4 Kids Zaalvoetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 33,5 Predator Edge.4 Kids Zaalvoetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 33,5 Adidas Predator Edge.4 Kids Zaalvoetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 33,5 (1)
      Adidas Predator Edge.4 Kids Zaalvoetbalschoenen Voetbalschoenen Blauw 33,5
      • 04065418177429
      1
    • Nike Mercurial Vapor 14 Club IC Voetbalschoenen Heren - Zaalschoenen Geel 44
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217733176.jpg
      Nike Nike Mercurial Vapor 14 Club IC Voetbalschoenen Heren - Zaalschoenen Geel 44 Mercurial Vapor 14 Club IC Voetbalschoenen Heren - Zaalschoenen Geel 44 Mercurial Vapor 14 Club IC Voetbalschoenen Heren - Zaalschoenen Geel 44 De Nike Mercurial Vapor 14 Club IC maakt je klaar voor snelheid op straat, op het veld en binnen. Een visgraatpatroon aan de onderkant zorgt voor een betere grip tijdens spelen met kleine zijden en een gripachtige textuur aan de bovenkant geeft je nauwkeurige controle over de bal. Een voorgevormd, synthetisch bovenwerk heeft een gestructureerd patroon voor betere balcontrole bij het dribbelen op hoge snelheden. Op basis van onderzoeksanalyse van de bewegingen van spelers, is de rubberen buite... (1)
      Nike Mercurial Vapor 14 Club IC Voetbalschoenen Heren - Zaalschoenen Geel 44
      • 00195237070985
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 38.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 38.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 42.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 42.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 42.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 42.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 42.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 42.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 42.98
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 44.94
    • partner@vergelijk.nl