x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er voetbalschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Oranje Adidas voetbalschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in voetbalschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Adidas Nemeziz 18.3 FG voetbalschoenen Oranje 40
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/0/0/adidas-nemeziz-18-3-fg-voetbalschoenen-oranje-40-111420600.jpg
      Adidas Nemeziz 18.3 FG voetbalschoenen Oranje 40 (1)
      Adidas Nemeziz 18.3 FG voetbalschoenen Oranje 40
      Wehkamp Wehkamp
      8.745617522989443 (648)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.745617522989443 (648)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/3/1/2/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-17-360agility--104326312.jpg
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility« (1)
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      280.31, 1w (offer_sdt_1_week)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      280.31, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Adidas adidas - X 15.4 FxG - Voetbalschoen
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/7/7/0/adidas-kengat-adidas-x-15-4-fxg-107484770.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/6/6/adidas--x-15-4-fxg-voetbalschoen-112026066.jpg
      Adidas adidas - X 15.4 FxG - Voetbalschoen (1)
      Adidas adidas - X 15.4 FxG - Voetbalschoen
      Avantisport.nl Avantisport.nl
      35.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Avantisport.nl Avantisport.nl
      35.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/3/2/6/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-17-360agility--104326326.jpg
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility« (1)
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      294.31, 1w (offer_sdt_1_week)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      294.31, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 18.3«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/6/1/2/adidas-nemeziz-18-3-ag-q3-18-wc-aikuisten-jalkapallokengat-110798612.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/9/7/5/adidas-voetbalschoenen-nemeziz-18-3--114309975.jpg
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 18.3« (1)
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 18.3«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      93.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      93.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17 360agility«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/5/4/1/adidas-voetbalschoenen-nemeziz-17-360agility--114310541.jpg
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17 360agility« (1)
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17 360agility«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      153.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      153.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Adidas voetbalschoenen »Nemeziz Tango 17.1«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/8/7/adidas-voetbalschoenen-nemeziz-tango-17-1--111410287.jpg
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz Tango 17.1« (1)
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz Tango 17.1«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      109.51, 1w (offer_sdt_1_week)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      109.51, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Adidas voetbalschoenen »Ace 17+ Purecontrol«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/3/1/9/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-ace-17-purecontrol--104326319.jpg
      Adidas voetbalschoenen »Ace 17+ Purecontrol« (1)
      Adidas voetbalschoenen »Ace 17+ Purecontrol«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      255.46, 5d (offer_sdt_5_days)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      255.46, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Adidas Voetbalschoenen voor volwassenen Ace 17.3 SG oranje
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/5/9/8/adidas-voetbalschoenen-ace-17-3-sg-voor-volwassenen-oranje-90082598.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/8/1/1/adidas-voetbalschoenen-ace-17-3-sg-voor-volwassenen-oranje-106116811.jpg
      Adidas Voetbalschoenen voor volwassenen Ace 17.3 SG oranje (1)
      Adidas Voetbalschoenen voor volwassenen Ace 17.3 SG oranje
      Decathlon.nl Decathlon.nl
      7.6143009930688255 (736)
      79.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      Decathlon.nl Decathlon.nl
      7.6143009930688255 (736)
      79.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
      deal
    • Adidas Nemeziz 18.3 FG voetbalschoenen Zwart 35
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/4/9/adidas-nemeziz-18-3-fg-voetbalschoenen-oranje-35-111413749.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/5/4/9/adidas-nemeziz-18-3-fg-voetbalschoenen-oranje-35-111420549.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/9/7/8/adidas-nemeziz-18-3-fg-voetbalschoenen-oranje-38-2-3-115690978.jpg
      Adidas Nemeziz 18.3 FG voetbalschoenen Zwart 35 (1)
      Adidas Nemeziz 18.3 FG voetbalschoenen Zwart 35
      Wehkamp Wehkamp
      8.745617522989443 (648)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      64.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.745617522989443 (648)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      64.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Adidas adidas - Nemeziz 17.3 FG Junior - Voetbalschoen
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/7/8/1/adidas-nemeziz-17-3-fg-81332781.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/3/8/9/adidas-nemeziz-17-3-fg-81901389.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/4/6/4/adidas-nemeziz-17-3-fg-89825464.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/5/9/adidas-chaussure-de-sport-nemeziz-17-3-fg--104317459.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/6/0/adidas-chaussure-de-sport-nemeziz-17-3-fg--104317460.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/6/1/adidas-chaussure-de-sport-nemeziz-17-3-fg--104317461.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/6/2/adidas-chaussure-de-sport-nemeziz-17-3-fg--104317462.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/8/0/2/adidas-chaussure-de-sport-nemeziz-17-3-fg--110536802.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/7/adidas-chaussure-de-sport-nemeziz-17-3-fg--112037407.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/6/5/adidas-chaussure-de-sport-nemeziz-17-3-fg--112427765.jpg
      Adidas adidas - Nemeziz 17.3 FG Junior - Voetbalschoen (1)
      Adidas adidas - Nemeziz 17.3 FG Junior - Voetbalschoen
      Avantisport.nl Avantisport.nl
      50.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Avantisport.nl Avantisport.nl
      50.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Adidas NU 15% KORTING: voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/9/1/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-17-360agility--104323191.jpg
      Adidas NU 15% KORTING: voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility« (1)
      Adidas NU 15% KORTING: voetbalschoenen »Nemeziz 17+ 360agility«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      203.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      203.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17.3«
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/2/8/5/adidas-nemeziz-18-3-ag-q3-18-wc-nuorten-jalkapallokengat-112784285.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/8/1/adidas-voetbalschoenen-nemeziz-17-3--114310281.jpg
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17.3« (1)
      Adidas voetbalschoenen »Nemeziz 17.3«
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      68.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      68.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Adidas Nemeziz Tango 17.3 Kind Unisex Zwart, Oranje 35.5 sportschoen
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/3/7/1/adidas-performance-nemeziz-tango-17-3-in-zaalvoetbalschoenen-core-black-utility-black-33-86384371.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/8/7/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-tango-17-3--104317887.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/8/8/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-tango-17-3--104317888.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/8/9/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-tango-17-3--104317889.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/0/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-tango-17-3--104317890.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/1/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-tango-17-3--104317891.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/2/adidas-nu-15-korting-voetbalschoenen-nemeziz-tango-17-3--104317892.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/2/6/adidas-nemeziz-tango-17-3-child-unisex-black-orange-35-5-athletic-shoes-112940026.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/2/7/adidas-nemeziz-tango-17-3-child-unisex-black-orange-35-5-athletic-shoes-112940027.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/2/8/adidas-nemeziz-tango-17-3-child-unisex-black-orange-35-5-athletic-shoes-112940028.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/2/9/adidas-nemeziz-tango-17-3-child-unisex-black-orange-35-5-athletic-shoes-112940029.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/3/0/adidas-nemeziz-tango-17-3-child-unisex-black-orange-35-5-athletic-shoes-112940030.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/3/1/adidas-nemeziz-tango-17-3-child-unisex-black-orange-35-5-athletic-shoes-112940031.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/3/2/adidas-nemeziz-tango-17-3-child-unisex-black-orange-35-5-athletic-shoes-112940032.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/3/3/adidas-nemeziz-tango-17-3-child-unisex-black-orange-35-5-athletic-shoes-112940033.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/5/0/4/adidas-performance-nemeziz-tango-17-3-in-zaalvoetbalschoenen-core-black-utility-black-33-90607504.jpg
      Adidas Nemeziz Tango 17.3 Kind Unisex Zwart, Oranje 35.5 sportschoen (1)
      Adidas Nemeziz Tango 17.3 Kind Unisex Zwart, Oranje 35.5 sportschoen
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      68.89, 5d (offer_sdt_5_days)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      68.89, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
        • kinderen
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45- €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • Meer dan €90 (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Asics (asics)
      • Brütting (bru_tting)
      • Hummel (hummel)
      • KIPSTA (kipsta)
      • Lico (lico)
      • New balance (new_balance)
      • Nike Performance (nike_performance)
      • Rucanor (rucanor)
      • Scapino (scapino)
      • Under Armour (under_armour)
    • Maat (schoenmaat):
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 104 (104)
      • 122 (122)
      • 134 (134)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lederlook (lederlook)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Productvarianten (group_name):
      • 365 (365)
      • Ace (ace)
      • Ace Tango (ace_tango)
      • Conquisto ll (conquisto_ll)
      • Copa (copa)
      • Copa Mundial (copa_mundial)
      • Copa Tango (copa_tango)
      • CR7 (cr7)
      • EvoKnit (evoknit)
      • EvoPower (evopower)
      • EvoSpeed (evospeed)
      • F5 (f5)
      • F10 (f10)
      • F30 (f30)
      • Future (future)
      • Goletto (goletto)
      • Hypervenom Finale (hypervenom_finale)
      • Hypervenom Phade (hypervenom_phade)
      • Hypervenom Phantom (hypervenom_phantom)
      • Hypervenom Phatal (hypervenom_phatal)
      • Hypervenom Phelon (hypervenom_phelon)
      • Kaiser (kaiser)
      • King Top (king_top)
      • Legend (legend)
      • Magista Obra (magista_obra)
      • Magista Ola (magista_ola)
      • Magista Onda (magista_onda)
      • Mercurial Superfly (mercurial_superfly)
      • Mercurial Vapor (mercurial_vapor)
      • Mercurial Veloce (mercurial_veloce)
      • Mercurial Victory (mercurial_victory)
      • Mercurial Vortex (mercurial_vortex)
      • Messi (messi)
      • Nemeziz (nemeziz)
      • Nemeziz Messi (nemeziz_messi)
      • Nemeziz Messi Tango (nemeziz_messi_tango)
      • Nemeziz Tango (nemeziz_tango)
      • Neymar (neymar)
      • Nitrocharge (nitrocharge)
      • One (one)
      • Predator (predator)
      • Predator Absolado (predator_absolado)
      • Predator Absolion (predator_absolion)
      • Predator Tango (predator_tango)
      • Samba (samba)
      • Tiempo Genio (tiempo_genio)
      • Tiempo Legacy (tiempo_legacy)
      • Tiempo Legend (tiempo_legend)
      • Tiempo Ligera (tiempo_ligera)
      • Tiempo Mystic (tiempo_mystic)
      • Tiempo Proximo (tiempo_proximo)
      • Tiempo Rio (tiempo_rio)
      • World Cup (world_cup)
      • X (x)
      • X Tango (x_tango)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl