x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pestigon Kat Spot-on - 4 Pipetjes - Tegen Vlooien

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pestigon Kat Spot-on - 4 Pipetjes - Tegen Vlooien
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pestigon Kat Spot-on - 4 Pipetjes - Tegen Vlooien
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pestigon Kat Spot-on - 4 Pipetjes - Tegen Vlooien
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183334957.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215947280.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153313699.jpg?ts=1
Pestigon Pestigon Kat Spot-on - 4 Pipetjes - Tegen Vlooien Kat Spot-on - 4 Pipetjes - Tegen Vlooien Kat Spot-on - 4 Pipetjes - Tegen Vlooien Pestigon Spot on is een anti-vlooien en tekenmiddel voor de kat. De druppels zijn geschikt voor uitwendig gebruik en bevatten fipronil. (1)
  • 05023534102311
3
  • 16.70 19.90 EUR 3
    3
    • Brekz.nl Brekz.nl
      3.6862239296084582 (8)
      Goedkoop Pestigon Spot-On voor katten 4 pipetten16.70, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Medpets.nl Medpets.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Pestigon Spot on is een anti-vlooien en tekenmiddel voor de kat. De druppels zijn geschikt voor uitwendig gebruik en bevatten fipronil.17.70, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Junai.nl Junai.nl
      Pestigon Spot-on vlooienmiddel voor katten!Pestigon doodt volwassen vlooien, teken en bijtende zandluizen. Het middel verspreidt zich bin...19.90, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202164749.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186244178.jpg?ts=1
      Flea Free Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Flea Free Spot-On Anti Vlooien en Teken Druppels Hond 40-60 kg Flea Free spot-on is een pipet met de werkzame stof Fipronil. Na toediening van deze handig drop-stop pipet is je hond of kat beschermd tegen vlooien (8 weken bij honden en 5 weken bij katten) en beschermd tegen teken. * Beschermt tegen vlooien en teken. Doodt nieuwe vlooien * Gemakkelijk in gebruik door de handige drop-stop pipet * Een variant voor iedere hond en kat (1)
      Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet
      • 08713112004409
      2
    • Virbac Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223570251.jpg?ts=1
      Virbac Virbac Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten Activyl Spot-on is een vlooienmiddel met indoxacarb als werkzame stof. Het speciale hiervan is dat de stof pas actief wordt in de vlo. (1)
      Virbac Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten
      • 08713184112156
      1
    • Virbac EndogaRood Plus XL - 12 tabletten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223570277.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139110771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225242872.jpg?ts=1
      Virbac Virbac EndogaRood Plus XL - 12 tabletten EndogaRood Plus XL - 12 tabletten EndogaRood Plus XL - 12 tabletten Goedkoop Virbac Endogard Plus XL Ontwormingsmiddel Grote hond 12 Tabletten (1)
      Virbac EndogaRood Plus XL - 12 tabletten
      • 08714076006416
      • 03838989656256
      2
    • Simple Solution stain & odour vlekverwijderaar kat navulling (1 LTR)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/195640755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217239627.jpg?ts=1
      Simple Solution Simple Solution stain & odour vlekverwijderaar kat navulling (1 LTR) stain & odour vlekverwijderaar kat navulling (1 LTR) stain & odour vlekverwijderaar kat navulling (1 LTR) MASTER THE MESSES - Huisdier rommel gebeurt. Met Simple Solution Stain & Odour Remover kunt u taaie katten- en hondenvlekken en -geuren, waaronder urine, ontlasting en braaksel, elimineren en neutraliseren NIET ALLEEN BEDEKKEN - Neutraliseer geuren aan de bron met Pro-Bacteriën en enzymen die de geurveroorzakende bacteriën afbreken, vlekken elimineren en herhaalde markering voorkomen STERK EN VEILIG OP OPPERVLAKKEN - Verwijdert honden- en kattenvlekken en geuren van tapijt, bekleding, beddeng... (1)
      Simple Solution stain & odour vlekverwijderaar kat navulling (1 LTR)
      • 00010279904336
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 17.70
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 17.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.70
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 17.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 16.70
    • partner@vergelijk.nl