x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond M 3 Pipetten

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond M 3 Pipetten
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond M 3 Pipetten
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond M 3 Pipetten
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164024822.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129843345.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106547938.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215946624.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165076276.jpg?ts=1
Frontline Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond M 3 Pipetten Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond M 3 Pipetten Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond M 3 Pipetten FRONTLINE Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief bestanddeel van de reguliere Frontline®, ook (S)-methopreen bevat. Frontline Combo® biedt daarom een zeer complete bescherming van uw dier: het bestrijdt niet alleen volwassen vlooien en teken, maar is ook werkzaam dankzij (S)-methopreen tegen de eieren en larven van vlooien. Zo kunnen er zich geen nieuwe vlooien ontwikkelen, en vermindert de besmettingsdruk in de leefomgeving van uw dier. (1)
  • 03661103042631
  • 08713942400693
9
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 3 Stuks
  • Algemene kenmerken
    • Diersoort: Hond
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze, Groen, Blauw
  • 21.60 47.90 EUR 9
    9
    • Medpets.nl Medpets.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Frontline Combo is een effectief product ter bestrijding van vlooien en teken bij jouw hond.21.60, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Brekz.nl Brekz.nl
      3.6862239296084582 (8)
      Goedkoop NL-Frontline Combo Spot On hond M / 10-20 kg 3 pipetten23.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Frontline Combo Spot On Anti Vlooien en Teken Druppels Hond M Frontline Combo heeft een 2-in-1 formule die zowel de levende parasieten al...
      26.85, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Internetdrogisterij.nl Internetdrogisterij.nl
      FRONTLINE Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief bestanddeel van de reguliere Frontline®, ook (S)-methopreen bev...37.31, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij.nl Koopjesdrogisterij.nl
      FRONTLINE Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief bestanddeel van de reguliere Frontline®, ook (S)-methopreen bev...37.36, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Drogisterijaanbiedingen.nl Drogisterijaanbiedingen.nl
      FRONTLINE Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief bestanddeel van de reguliere Frontline®, ook (S)-methopreen bev...38.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Voordeligstedrogist.nl Voordeligstedrogist.nl
      FRONTLINE Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief bestanddeel van de reguliere Frontline®, ook (S)-methopreen bev...39.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Frontline hond combo spot on 3 pack MEDIUM44.18, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Junai.nl Junai.nl
      Voor uw hond is er de complete bescherming van Frontline tegen vlooien, teken, eieren en larven van vlooien. Frontline Combo is een combi...47.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hokamix Barf CombiMix - 750 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121356946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186321564.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102905000.jpg?ts=1
      Hokamix Hokamix Barf CombiMix - 750 g Barf CombiMix - 750 g Barf CombiMix - 750 g Geef het BARF dieet van uw hond een finishing touch met Hokamix BARF CombiMix! (1)
      Hokamix Barf CombiMix - 750 g
      • 04027671820429
      • 04027671020331
      1
    • Beaphar Ruihulp Plus - Vogelapotheek - 50 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134764512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190437852.jpg?ts=1
      Beaphar Beaphar Ruihulp Plus - Vogelapotheek - 50 g Ruihulp Plus - Vogelapotheek - 50 g Ruihulp Plus - Vogelapotheek - 50 g Beaphar Ruihulp+ voor vogels. Ruihulp+ helpt uw vogels door de rui heen met een mix van aminozuren, prebiotica, probiotica, mineralen en vitaminen. DoseringMeng 1 deel Ruihulp+ met 9 delen ei-, kracht- of universeelvoer. Mengsel dagelijks vers aanmaken gedurende de gehele ruiperiode. 50 gram per verpakking. Merk Beaphar Het middel te gebruiken tijdens de gehele ruiperiode (1)
      Beaphar Ruihulp Plus - Vogelapotheek - 50 g
      • 08711231100675
      3
    • Bogadent Dental Antiplaque Finger Pup - Gebitsverzorging - per stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126408600.jpg?ts=1
      Bogadent Bogadent Dental Antiplaque Finger Pup - Gebitsverzorging - per stuk Dental Antiplaque Finger Pup - Gebitsverzorging - per stuk Dental Antiplaque Finger Pup - Gebitsverzorging - per stuk Bogadent Anti-Plaque finger is een soort tandendoekje die u over uw vinger kunt doen. Zo kunt u op een eenvoudige en efficiënte manier het gebit van de puppy en volwassen hond reinigen. (1)
      Bogadent Dental Antiplaque Finger Pup - Gebitsverzorging - per stuk
      • 07640118831245
      1
    • Elanco Deutschland GmbH Milbemax Pup & Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 0.5 Tot 10 Kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224287285.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150293898.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144469878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231052638.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208968323.jpg?ts=1
      Elanco Deutschland GmbH Elanco Deutschland GmbH Milbemax Pup & Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 0.5 Tot 10 Kg Milbemax Pup & Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 0.5 Tot 10 Kg Milbemax Pup & Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 0.5 Tot 10 Kg Goedkoop Milbemax ontwormingstabletten kleine honden en puppies 8 Tabletten (2)
      Elanco Deutschland GmbH Milbemax Pup & Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 0.5 Tot 10 Kg
      • 08713343002809
      5
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 23.05
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 20.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 20.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.55
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 21.60
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 21.60
    • partner@vergelijk.nl