x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond Vanaf 40 Kg 6 Pipetten

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond Vanaf 40 Kg 6 Pipetten
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond Vanaf 40 Kg 6 Pipetten
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond Vanaf 40 Kg 6 Pipetten
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231905214.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199072267.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164738804.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129843418.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183861565.jpg?ts=1
Frontline Frontline Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond Vanaf 40 Kg 6 Pipetten Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond Vanaf 40 Kg 6 Pipetten Combo Spot On Anti Vlooien En Teken Druppels Hond Vanaf 40 Kg 6 Pipetten Frontline Combo is een effectief product ter bestrijding van vlooien en teken bij jouw hond. (1)
  • 08713942402499
9
deal
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 6 Stuks
  • Algemene kenmerken
    • Diersoort: Hond
    • Geslacht: Unisex
  • 35.09 64.85 EUR 9
    9
    • Zooplus.nl Zooplus.nl
      Frontline pipetten voor honden Dit is een farmaceutisch product. Pipetten met een spot-on oplossing voor de huid voor de behandeling van ...
      35.09, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Frontline Combo Spot On Anti Vlooien en Teken Druppels Hond vanaf 40 kg Frontline Combo heeft een 2-in-1 formule die zowel de levende par...
      38.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Brekz.nl Brekz.nl
      3.6862239296084582 (8)
      Goedkoop NL-Frontline Combo Spot On hond XL / 40-60 kg 6 pipetten38.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Medpets.nl Medpets.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Frontline Combo is een effectief product ter bestrijding van vlooien en teken bij jouw hond.41.35, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Junai.nl Junai.nl
      Frontline Combo Spot-On doodt vlooien op uw hond en beschermt tegen een herbesmetting gedurende 8 weken. Daarnaast verhindert het de ontw...52.24, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Internetdrogisterij.nl Internetdrogisterij.nl
      Frontline Combo® Spot-On Hond XL Diergeneesmiddel RVG10141 AV Frontline Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief b...60.61, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij.nl Koopjesdrogisterij.nl
      Frontline Combo® Spot-On Hond XL Diergeneesmiddel RVG10141 AV Frontline Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief b...60.66, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Drogisterijaanbiedingen.nl Drogisterijaanbiedingen.nl
      Frontline Combo® Spot-On Hond XL Diergeneesmiddel RVG10141 AV Frontline Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief b...63.85, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Voordeligstedrogist.nl Voordeligstedrogist.nl
      Frontline Combo® Spot-On Hond XL Diergeneesmiddel RVG10141 AV Frontline Combo® is een combinatieproduct, dat naast fipronil, het actief b...64.85, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202164749.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186244178.jpg?ts=1
      Flea Free Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Flea Free Spot-On Anti Vlooien en Teken Druppels Hond 40-60 kg Flea Free spot-on is een pipet met de werkzame stof Fipronil. Na toediening van deze handig drop-stop pipet is je hond of kat beschermd tegen vlooien (8 weken bij honden en 5 weken bij katten) en beschermd tegen teken. * Beschermt tegen vlooien en teken. Doodt nieuwe vlooien * Gemakkelijk in gebruik door de handige drop-stop pipet * Een variant voor iedere hond en kat (1)
      Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet
      • 08713112004409
      2
    • Virbac Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223570251.jpg?ts=1
      Virbac Virbac Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten Activyl Spot-on is een vlooienmiddel met indoxacarb als werkzame stof. Het speciale hiervan is dat de stof pas actief wordt in de vlo. (1)
      Virbac Activyl Spot-on Hond - L (20-40 kg) - 4 pipetten
      • 08713184112156
      1
    • Beaphar 3x Beaphar Anti Vlooienshampoo Hond - Kat 200 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233905136.jpg?ts=1
      Beaphar Beaphar 3x Beaphar Anti Vlooienshampoo Hond - Kat 200 Ml 3x Beaphar Anti Vlooienshampoo Hond - Kat 200 Ml 3x Beaphar Anti Vlooienshampoo Hond - Kat 200 Ml Beaphar Anti Vlooienshampoo Hond - Kat De vlooienshampoo van Beaphar is geschikt voor de bestrijding van vlooien bij honden en katten. Beaphar Vlooienshampoo werkt op twee manieren: 1. Knock-Down werking: Tijdens het wassen van de dieren komen de vlooien op het dier in aanraking met permethrine. De vlooien worden hierdoor gedood. 2. Residue-werking: na het wassen werkt de achter gebleven permethrine nog 1 à 2 weken door. * Doodt vlooien op het dier * werkt snel en direct * 1-2 bescherming teg... (1)
      Beaphar 3x Beaphar Anti Vlooienshampoo Hond - Kat 200 Ml
      • 08711231303243
      2
      deal
    • Tickless Mini Hond Zwart 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222292968.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219432155.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219177405.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185472387.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209145301.jpg?ts=1
      Tickless Tickless Mini Hond Zwart 1 stuk Mini Hond Zwart 1 stuk Mini Hond Zwart 1 stuk TICKLESS Teek En Vlo Afweer MINI HOND - Zwart (1)
      Tickless Mini Hond Zwart 1 stuk
      • 05999566450266
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 30.59
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 30.59
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 30.59
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 30.59
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.59
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 30.59
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 30.59
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 30.59
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 30.59
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 30.59
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.59
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 30.59
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 34.19
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.19
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.19
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.19
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.19
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.19
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 36.30
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.30
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 36.30
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.30
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.30
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 36.30
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.30
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 35.09
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 35.09
    • partner@vergelijk.nl