x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Flea Free Twinspot Kat - Anti vlooien en tekenmiddel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Flea Free Twinspot Kat - Anti vlooien en tekenmiddel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Flea Free Twinspot Kat - Anti vlooien en tekenmiddel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Flea Free Twinspot Kat - Anti vlooien en tekenmiddel
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117704284.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126408688.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126408686.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179803367.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144137102.jpg?ts=1
Flea Free Flea Free Twinspot Kat - Anti vlooien en tekenmiddel Twinspot Kat - Anti vlooien en tekenmiddel Twinspot Kat - Anti vlooien en tekenmiddel Flea Free Twinspot Kat is een spot-on middel dat vlooien bestrijdt door de cyclus van de vlo te doorbreken. Vlooien kunnen zich niet meer voortplanten waardoor vermeerdering uit blijft. Zo kun je voorkomen dat er een vlooienprobleem ontstaat. (1)
  • 08713112002467
10
  • Algemene kenmerken
    • Levensfase dier: Volwassen
    • Soort dieren kwaal: Vlooien
    • Diersoort: Kat
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 2 Stuks
  • Design
    • Kleur: Transparant
  • 26.40 35.94 EUR 10
    10
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Exil Flea Free Twinspot Anti Vlooiendruppels Kat vanaf 1 kg 2 pipetten26.40, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Brekz.nl Brekz.nl
      4.692244341189237 (7)
      Goedkoop Flea Free Twinspot kat 2 pipetten26.44, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Exil Flea Free Twinspot Anti Vlooiendruppels Kat vanaf 1 kg Flea Free twinspot kat lost ieder vlooienprobleem op! Bestrijdt de vlo op 3 f...
      27.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Tims.nl Tims.nl
      Dit product is uitsluitend bedoeld voor verkoop in Nederland. TwinSpot kat, de vlooiendruppel met een TWEE-IN-EEN werking. Dit middel bes...
      28.44, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Internetdrogisterij.nl Internetdrogisterij.nl
      Een insecten-groei-remmer (IGR) onderbreekt de cyclus van de vlo. Twinspot kat zorgt er voor dat de vlooien zich niet meer kunnen voortpl...28.71, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Medpets.nl Medpets.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Flea Free Twinspot Kat is een spot-on middel dat vlooien bestrijdt door de cyclus van de vlo te doorbreken. Vlooien kunnen zich niet meer...29.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Petshome.nl Petshome.nl
      Dit product is uitsluitend bedoeld voor verkoop in Nederland. TwinSpot kat, de vlooiendruppel met een TWEE-IN-EEN werking. Dit middel bes...33.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Drogisterijaanbiedingen.nl Drogisterijaanbiedingen.nl
      Een insecten-groei-remmer (IGR) onderbreekt de cyclus van de vlo. Twinspot kat zorgt er voor dat de vlooien zich niet meer kunnen voortpl...34.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Voordeligstedrogist.nl Voordeligstedrogist.nl
      Een insecten-groei-remmer (IGR) onderbreekt de cyclus van de vlo. Twinspot kat zorgt er voor dat de vlooien zich niet meer kunnen voortpl...35.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij.nl Koopjesdrogisterij.nl
      Een insecten-groei-remmer (IGR) onderbreekt de cyclus van de vlo. Twinspot kat zorgt er voor dat de vlooien zich niet meer kunnen voortpl...35.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Hokamix Barf CombiMix - 750 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121356946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186321564.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102905000.jpg?ts=1
      Hokamix Hokamix Barf CombiMix - 750 g Barf CombiMix - 750 g Barf CombiMix - 750 g Geef het BARF dieet van uw hond een finishing touch met Hokamix BARF CombiMix! (1)
      Hokamix Barf CombiMix - 750 g
      • 04027671820429
      • 04027671020331
      1
    • Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202164749.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186244178.jpg?ts=1
      Flea Free Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet Flea Free Spot-On Anti Vlooien en Teken Druppels Hond 40-60 kg Flea Free spot-on is een pipet met de werkzame stof Fipronil. Na toediening van deze handig drop-stop pipet is je hond of kat beschermd tegen vlooien (8 weken bij honden en 5 weken bij katten) en beschermd tegen teken. * Beschermt tegen vlooien en teken. Doodt nieuwe vlooien * Gemakkelijk in gebruik door de handige drop-stop pipet * Een variant voor iedere hond en kat (1)
      Flea Free Spot-on Anti Vlooien En Teken Druppels Hond 40-60 Kg 1 Pipet
      • 08713112004409
      2
    • Elanco Deutschland GmbH Milbemax Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 10 Tot 75 Kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128369407.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125950655.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129843389.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178336854.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178336853.jpg?ts=1
      Elanco Deutschland GmbH Elanco Deutschland GmbH Milbemax Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 10 Tot 75 Kg Milbemax Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 10 Tot 75 Kg Milbemax Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 10 Tot 75 Kg Dit product is bij de leverancier uit het assortiment. Als alternatief verwijzen wij graag naar Drontal Large Dog Tasty OntwormingsmiddelAlgemeenMilbemax Hond is een ontwormingsmiddel voor honden met rondwormen, lintwormen en ter preventie van hartworm ziekte.Hoe te gebruiken?1 tablet per 10-25 kg. De aanbevolen minimumdosis bedraagt 0,5 mg milbemycine oxime en 5 mg praziquantel per kg lichaamsgewicht éénmalig oraal toegediend. De aanbevolen dosering niet overschrijden. De tabletten kunnen di... (1)
      Elanco Deutschland GmbH Milbemax Hond - Anti wormenmiddel - 4 tab 10 Tot 75 Kg
      • 08713343002786
      7
      deal
    • Beaphar Anti-Verenpluk Spray - Vogelapotheek - 200 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134763606.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215949836.jpg?ts=1
      Beaphar Beaphar Anti-Verenpluk Spray - Vogelapotheek - 200 ml Anti-Verenpluk Spray - Vogelapotheek - 200 ml Anti-Verenpluk Spray - Vogelapotheek - 200 ml Beaphar Anti Veren-pluk spray in handige 200 ml spray flacon.IndicatieTer voorkoming van verenpikken van papegaaien, grote parkieten en andere sier- en zangvogels.Werkzame stofKnoflookolie (allium sativum)Gebruiksaanwijzing en doseringOp een afstand van ca. 25 cm het gehele verenkleed van de vogel dagelijks bespuiten. Vermijd het bespuiten van de kop en in het bijzonder de ogen. De werking berust op, voor mens en dier onschadelijke, bittere stoffen. Merk Beaphar De dagelijkse spray voor het... (1)
      Beaphar Anti-Verenpluk Spray - Vogelapotheek - 200 ml
      • 05701170329421
      • 08711231115389
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 25.40
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 26.44
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 26.40
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 26.40
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.40
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.40
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.40
    • partner@vergelijk.nl