x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VIOKEF vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • VIOKEF Sixty - breed uitstrekkende boog-vloerlamp
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88709180.jpg
      VIOKEF VIOKEF Sixty - breed uitstrekkende boog-vloerlamp Sixty - breed uitstrekkende boog-vloerlamp Sixty - breed uitstrekkende boog-vloerlamp Grote vloerlamp Sixty met plexiglas lampenkap Bij vloerlamp Sixty is zowel de breedte alsook de hoogte variabel in te stellen. Daardoor zijn er legio toepassingsmogelijkheden binnen de modern ingerichte woonomgeving. Door de mooi gevormde witte plexiglas kap straalt een aangenaam licht voor een sfeervolle ambiance. Het sterk overbuigende mat nikkel frame wordt is door de marmeren voet zeer stabiel. Energie-efficiëntieklasse: A++ (1)
      VIOKEF Sixty - breed uitstrekkende boog-vloerlamp
      • 05201769037206
      1
      287.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Leitmotiv DEFAULT
        • leitmotiv
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Eglo (eglo)
      • Philips (philips)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lucide (lucide)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Besselink (besselink)
      • Bestway (bestway)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brix (brix)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Carrefour (carrefour)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre&Eef (clayre_eef)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Divalii (divalii)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • FERROLUCE (ferroluce)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hansa (hansa)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Icone (icone)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Studio (le_studio)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Masterlight (masterlight)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • METALLUX (metallux)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • Orion (orion)
      • OTTO (otto)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • POSSONI (possoni)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • WAGNER LIFE (wagner_life)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • WORU (woru)
      • Zero (zero)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €300 (low)
      • €300 - €760 (medium)
      • > €760 (high)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 40 cm (laag)
      • 40 cm - 70 cm (normaal)
      • 70 - 100 cm (gemiddeld)
      • > 100 cm (lang)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_25)
      • 25 cm - 40 cm (breedte_cm_25_40)
      • 40 cm - 65 cm (breedte_cm_40_65)
      • ≥ 65 cm (breedte_cm_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 140 cm (hoogte_cm_140)
      • 140 cm - 150 cm (hoogte_cm_140_150)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_150_170)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_170)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl